Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawe po jakim czasie od wprowadzenia pasków w analogu następuje wyłącznie kanałów, może ktoś napisze jak było u niego?

Po około 10-14 dniach nastąpiła zmiana oferty DTV. Tak było u mnie, szybko to dość poszło (pomijając oczekiwanie na ten proces).

W ciągu dwóch tygodni pojawiła się pełna oferta cyfrowa - 182 kanały.

Edytowane przez marciniozo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uff ! Przebrnąłem przez proces układania kanałów po cyfryzacji według mojej preferencji. W ten sposób wiem od wieków że Polsat News to 11 a Ale Kino to 45 itd.

A teraz wrażenia. No oczywiście pozytywne. Polsat News HD to zupełnie inna jakość a i Pulsy w HD wyglądają bardzo przyzwoicie. Z nowych programów raczej będę oglądał Adventure HD i Polsat Doku HD. Reszta nowości to dla mnie śmieci. Nie oglądam muzycznych,dziecięcych i sportowych. U mnie raczej informacja,publicystyka,dokument i fabuła. Tak mam. Dlatego przymierzam się do HBO i Cinemaxów (nareszcie są w HD).

Kanały HD po cyfryzacji też mi się wydają ostrzejsze niż przed.Niestety moje telewizory nie wyświetlają bitrate kanałów więc nie mogę potwierdzić jakości.

Szkoda że tak popularne i często oglądane kanały jak Discovery Science,Domo,TV4,TV6,Super Polsat,DTX,ID są nadal w jakości SD. Choć jeden z forumowiczów twierdzi że TV4 i TV6 wkrótce będą w HD. Oby to była prawda.  :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Na Canal+ Now będzie pierwsza transmisja LM Borusia Totenham w jakości 4K :>

Ciekawe czy w MM będzie kiedyś dostępny w/w kanał i czy MM ma możliwość nadania

sygnału w jakości UHD?

 

Pozdrawiam.

To chyba kanał na wyłączność Nc plus, znając MM gdyby był w ofercie to 4k było by tylko na logo,a faktycznie w SD :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uff ! Przebrnąłem przez proces układania kanałów po cyfryzacji według mojej preferencji. W ten sposób wiem od wieków że Polsat News to 11 a Ale Kino to 45 itd.

A teraz wrażenia. No oczywiście pozytywne. Polsat News HD to zupełnie inna jakość a i Pulsy w HD wyglądają bardzo przyzwoicie. Z nowych programów raczej będę oglądał Adventure HD i Polsat Doku HD. Reszta nowości to dla mnie śmieci. Nie oglądam muzycznych,dziecięcych i sportowych. U mnie raczej informacja,publicystyka,dokument i fabuła. Tak mam. Dlatego przymierzam się do HBO i Cinemaxów (nareszcie są w HD).

Kanały HD po cyfryzacji też mi się wydają ostrzejsze niż przed.Niestety moje telewizory nie wyświetlają bitrate kanałów więc nie mogę potwierdzić jakości.

Szkoda że tak popularne i często oglądane kanały jak Discovery Science,Domo,TV4,TV6,Super Polsat,DTX,ID są nadal w jakości SD. Choć jeden z forumowiczów twierdzi że TV4 i TV6 wkrótce będą w HD. Oby to była prawda.  :rolleyes:

Jest trzeci eleven?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję kolejnym forumowiczom, że w końcu doczekali się "cyfryzacji" a co za tym idzie "pełnej oferty". Ja niestety dalej muszę się obejść smakiem. Ciekawi mnie jak to wygląda procentowo ? Ile jeszcze miejscowości nie ma "cyfryzacji" ? U mnie nic, dalej cisza w związku z "cyfryzacją".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem teraz na czacie i trafiłem na jakiegoś kompetentnego  konsultanta technicznego, który "dokopał" się do grafiku cyfryzacji. Planowany u mnie termin to......

kwiecień 2018 roku !!! Więc jeszcze około 4 miesięcy czekania u mnie.

Edytowane przez mirolop
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję kolejnym forumowiczom, że w końcu doczekali się "cyfryzacji" a co za tym idzie "pełnej oferty". Ja niestety dalej muszę się obejść smakiem. Ciekawi mnie jak to wygląda procentowo ? Ile jeszcze miejscowości nie ma "cyfryzacji" ? U mnie nic, dalej cisza w związku z "cyfryzacją".

Tutaj na forum cyfryzacji nie mieliśmy tylko my.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się jakie są prawdziwe przyczyny braku  jednoczesnego przeprowadzenia cyfryzacji tam gdzie była tzw.modernizacja. Pamiętam jak w 2015 roku przeprowadzono u mnie taką modernizację i ogłoszono że teraz będziemy mieć zawsze full pakiet ,bo są możliwości techniczne. Niestety nie była to prawda, bo dwa lata czekałem na pełną listę od momentu gdy w Tomaszowie Maz. i Opocznie pojawiła się słynna "ósemka" kanałów HD które mogę oglądać dopiero od dzisiaj.

Czy to były na pewno możliwości techniczne (brak miejsca) czy inne o których się pewno nigdy nie dowiemy. W przypadku innych sieci kablowych nigdy taka operacja nie miała miejsca.

Odnośnie kanałów analogowych należało moim zdaniem obciąć więcej programów, a najlepiej zostawić same mux-y (1,2,3,8). To w sumie 30 programów. W sam raz jak na podstawowy pakiet. No i cyfrowa jakość. 

Edytowane przez zerojedynkaX
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie też jest po modernizacji. Pamiętam jak latem 2014 dodali sporo nowych kanałów ale tylko w lokalizacjach po modernizacji.Czekałem kilka miesięcy na dodanie owych kanałów. Od tamtej pory do ppaździernika/listopada 2015 miałem wszystko co dodawali.Od tego czasu wiadomo jak to wygląda. Najsmiesniejsze w mojej lokalizacji jest to ze net mamy 60 Mb/s a możliwości są na 120 Mb/s. Sami technicy się dziwili czemu nie ma zwiększenia prędkości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem tam gdzie już była redukcja analogu, to wcale nie oznacza, że w tych miejscowościach całkowicie zakończyła się redukcja analogu. Przecież może być tak, że jeśli zajdzie taka potrzeba to w bliżej nieokreślonej przyszłości znowu mogą zredukować analog w tych lokalizacjach powiedzmy do 12 kanałów.

Edytowane przez mirolop
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...