Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Ja chciałem złożyć wypowiedzenie na TV (na net złożyłem miesiąc wcześniej, bo różne terminy umów na usługi były - o dziwo nikt nie dzwonił). Babka w BOK poszła na zaplecze z moim numerem klienta i wróciła oznajmiając, że bez wypowiedzenia mogę dostać też dobre warunki.

 

Po negocjacjach za SuperBox, HD, Multiroom, USB PVR, Multiscreen, Net 60MB i C+ z HBO na 3 miesiące place 65zł. Umowa na wszystkie usługi na 12 miesięcy. Nie jest chyba tak źle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj podpisałem umowę więc chciałbym wszystkim podziękować za cenne wskazówki. Ofertę dostosowałem do swoich potrzeb czyli głównie sport, a dokładnie:

 

- Super BOX

- Sport Champions HD

- Sport HD Extra

- Canal+ Prestige

- Wszystkie pozostałe pakiety bez HBO na okres 2 miesięcy za darmo (nie zależy mi na nich ale wziąłem)

- Internet 60MB

- Multiroom

- Zamiast dekoderów 2 karty CAM (tak chciałem)

 

Do tego Pani obniżyła mi internet z 29 zł do 1 zł przez 6 miesięcy.

 

Za to wszystko 111 zł (pierwsze 6 miesięcy minus 28 zł zniżki za neta)

 

 

Nie wiem czy to bardzo korzystna oferta ale jestem zadowolony. Priorytetem były dwa TV i karty CAM. No i pozbyłem się żelastwa z mojego małego balkonu (czasza 85 cm i ant. naziemna).

 

Zobaczymy co będzie po montażu  :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W okolicy  Inowrocławia  sytuacja wyglada tak.

Redukcja  analogu do 28 kanałów.

Kanały  cyfrowe 182

Czy  Multimedia  u kogoś właczyła  MUX 1 MUX 2 MUX 8  itd.   w ofercie  DVBT,

Czy mozna  włączyć wpuscic w kabel  kanały DVBT przy wybieraniu w tv opcji szukaj DVBT.

Czy  kanały analogowe  28 w tym kształcie sa ostateczne,  czy Multimedia nie planuje  właczenia  w analogu  np zamiast TV5 francuskiego np PULS2?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://media2.pl/media/146297-Mniejsze-przychody-Multimedia-Polska.-Czekamy-na-decyzje-w-sprawie-przejecia-przez-UPC-a-to-nie-ulatwia-biznesu.html

Andrzej Rogowski, Prezes Zarządu Multimedia Polska :

 

"- Prezentowane wyniki w pełni odzwierciedlają sytuację rynkową w jakiej działamy, charakteryzującą się olbrzymią dynamiką rozwoju usług mobilnych i związaną z tym ciągle rosnącą presją konkurencyjną, zwłaszcza w obszarze usług internetowych. Usługi mobilne zarówno cenowo jak i zakresem oferty stały się niezwykle atrakcyjne nawet dla bardzo wymagających klientów. A realnym substytutem Internetu stacjonarnego stał się 'domowy' modem LTE

- Fakt, że wciąż czekamy na decyzję UOKiK w sprawie przejęcia naszej Grupy przez UPC Polska, nie ułatwia prowadzenia biznesu.

Taka sytuacja hamuje rozwój firmy i w zasadzie uniemożliwia podejmowanie racjonalnych decyzji związanych z rozwojem technologicznym w celu zwiększania zakresu i jakości usług. Ponadto, jak mówiłem wcześniej, aby przygotować firmę do potencjalnej konsolidacji musieliśmy odsprzedać biznes energetyczny i jesteśmy w trakcie sprzedaży biznesu ubezpieczeniowego. Mamy jednak nadzieję, że finalizacja procesu akwizycji naszej spółki będzie miała miejsce w niedługim czasie.

 

Na koniec września 2017 r. (...) średni miesięczny przychód na jednego klienta (ARPU) wyniósł 69,0 zł."

Edytowane przez Kleofas11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W okolicy  Inowrocławia  sytuacja wyglada tak.

Redukcja  analogu do 28 kanałów.

Kanały  cyfrowe 182

Czy  Multimedia  u kogoś właczyła  MUX 1 MUX 2 MUX 8  itd.   w ofercie  DVBT,

Czy mozna  włączyć wpuscic w kabel  kanały DVBT przy wybieraniu w tv opcji szukaj DVBT.

Czy  kanały analogowe  28 w tym kształcie sa ostateczne,  czy Multimedia nie planuje  właczenia  w analogu  np zamiast TV5 francuskiego np PULS2?

Sprawdziłem, brak kanałów w DVB-T w Inowrocławiu. Czy będą - nic na ten temat nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy  kanały analogowe  28 w tym kształcie sa ostateczne,  czy Multimedia nie planuje  właczenia  w analogu  np zamiast TV5 francuskiego np PULS2?

Faktycznie przydałaby się zamiana paru kanałów, ale czuję że nic z tego, po pierwsze jakby mieli zamienić to już by to zrobili, a po drugie - tv analogowa nie jest już ich priorytetem jak za minionych czasów, więc nie będą do analogu ładować ciekawych kanałów dlatego żeby klient zamiast podłączania analogu do drugiego i ew. następnych telewizorów wziął multiroom a kablówka na tym zarobiła.

Edytowane przez moimzdaniem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ogóle to przy kanałach takich jak TTV, MTV Polska, czy 13 Ulica powinni dopisać SD, choć wiemy, że nie jest to HD, ale dla przyzwoitości żeby starsi widzowie nie myśleli, że mają HD. Po co ten dopisek SD przy Metro to nie wiem? Przecież ten kanał ma dwie wersje i brak dopisku przy logo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...