Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Dziś w Multimedia pojawił się nowy spis programów, w stosunku do poprzedniego mniej kanałów HD..np. Puls czy Puls 2 i inne , które w rzeczywistości są  nadawane w HD...

 

https://www.multimedia.pl/getattachment/e5ee2ba9-e758-404f-b2e1-4110963aeb69/MP_0291_17_programming_PelnaSA_.pdf.aspx

 

pozdrawiam Marek z Gdyni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwna sprawa z tym Filmbox'em. Powinny się pojawić oba kanały w HD i w całej MMP, tak przynajmniej sugeruje wykaz.

 

Zabezpieczyli się,

Program telewizyjny objęty gwarancją Operatora. Gwarancja nie dotyczy jakości obrazu, która może być dostarczana w wersji SD lub HD.

 

:D

Edytowane przez Michaelis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś w Multimedia pojawił się nowy spis programów, w stosunku do poprzedniego mniej kanałów HD..np. Puls czy Puls 2 i inne , które w rzeczywistości są  nadawane w HD...

 

https://www.multimedia.pl/getattachment/e5ee2ba9-e758-404f-b2e1-4110963aeb69/MP_0291_17_programming_PelnaSA_.pdf.aspx

 

pozdrawiam Marek z Gdyni

to mój spis kanałów z tv :mrgreen:

 

kujawsko-pomorskie tam gdzie nie było "cyfryzacji" posiada dokładnie te kanały

Edytowane przez levybydg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie tylko twój spis kanałów, to także mój.  :grin:  Śmieszne jest to że poprzedni spis zawierał słynną "ósemkę" i kanały Winnickiego a obecny to powrót do kanałów sprzed cyfryzacji. Kto za to odpowiada,kto to redaguje ??...Ośmieszają się i są żałośni i tyle. :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie też epg bez zmian,dlatego zaciekawiło mnie to ,co napisał kolega.

Kolega miał pewnie na myśli , że ilość i jakość danych się zmieniła, a nie zmiany graficzne samego guide :) Faktycznie jakiś czas temu MMP udostępniło ulepszone/rozszerzone dane. 

Jeśli chodzi o wersje s/w to na IPTV jest wersja 3.2rc6, a na HFC 3.1rc1. Czemu tak jest, nie wiem.

Edytowane przez kubus76k
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Analogowcy w mojej okolicy dostali pisma, że ograniczają liczbę kanałów. W sumie dotyczy to tylko najwyższego pakietu, gdzie z 51 kanałów zostawiają 27 .Niższe pakiety bez zmian. Zmiany od 1 listopada.

 

Myślicie, że to zapowiedź "cyfryzacji" i doczekam się pełnej oferty cyfrowej, czy po prostu kolejna próba przekonania analogowców do cyfry?

Edytowane przez Barti
Po każdym znaku interpunkcyjnym, przestankowym itp. wstawiamy jeden odstęp (spację). Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Redukcja liczby kanałów analogowych jest związana ze zwiększeniem ilości kanałów DTV. Jeżeli chodzi o ceny pakietów ja mam za 114 to co jest w podpisie. Nie wiem czy da się taniej niż za 100 PLN uzyskać paczki premium. Ja mam pełny Canal+ i Eleveny z paczek premium i za to cena 114. Przy zawieraniu umowy telefonicznie informowano mnie, że to i tak dobra oferta, ponieważ rzekomo miał zdrożeć Canal +. Po 2 - 3 tygodniach po moim zawarciu umowy zaczęto oferować canal + darmowo w ramach jakiegoś testu (sic!). Umowę zawierałem chyba w marcu, wtedy dla mnie priorytetem była wymiana dekodera i tego udało się nie bez trudu dokonać. Już wielokrotnie przedłużałem i negocjowałem z MM umowy. Wiem, że najkorzystniejsza kombinacja to złożenie w terminie wypowiedzenia na wszystkie możliwe usługi jakie posiadasz i negocjowanie umowy telefonicznie. Kiedy pertraktowałem w BOK i chciałem wymienić dekoder na IPS to mi powiedziano, że żądam niemożliwego i twierdzili, że na życzenie mogę wymienić sprzęt za opłatą początkowo 50 PLN a potem zeszło na 39, choć miałem najstarszy możliwy model dekodera... Negocjacje z MM do łatwych więc nie należą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...