Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

@maro_1983 czyli jednak pani z BOKu miała rację, od połowy marca dodane zostaną nowe kanały ;) Też mam info w eBOK. Dodadzą nowe kanały, ale o TVN Fabuła, czy TVN24 w HD, albo Republice w HD ani widu, ani słychu ;)


@Kiler: "W naszej telewizji kablowej dostępnych będzie wiele nowych kanałów w doskonałej jakości HD, w tym Power TV HD, NUTA.TV HD, Adventure HD czy też długo oczekiwany przez naszych najmłodszych Top Kids HD."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak brzmi treść takowego komunikatu? ;)

https://drive.google.com/open?id=0B7g1OANCUFIhMnJiU2c0SXU2Y1E

@maro_1983 czyli jednak pani z BOKu miała rację, od połowy marca dodane zostaną nowe kanały ;) Też mam info w eBOK. Dodadzą nowe kanały, ale o TVN Fabuła, czy TVN24 w HD, albo Republice w HD ani widu, ani słychu ;)

@Kiler: "W naszej telewizji kablowej dostępnych będzie wiele nowych kanałów w doskonałej jakości HD, w tym Power TV HD, NUTA.TV HD, Adventure HD czy też długo oczekiwany przez naszych najmłodszych Top Kids HD."

Zobaczymy czym zaszaleją,nie ma czym się nakręcać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie jestem po rozmowie i zaakceptowałem ofertę:

Maxbox PVR + HD + Canal+ Prestige + HBO HD + Filmbox Extra + Champions Sport HD + multiroom + 60 MB/s + tel. 100 min.

3 m-ce - 79 PLN

9 m-cy - 123 PLN

Średnio -112 PLN.

Czy to dobra oferta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli dopiero będzie mieć układ kanałów, który u większości jest od dawien dawna - dziwne. Parszywą dwunastkę macie w ofercie ? Jeśli nie, to jakiś dziwna kolejność dodawania kanałów.

Bo to MM właśnie ,parszywej nie mamy :curious:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie jestem po rozmowie i zaakceptowałem ofertę:

Maxbox PVR + HD + Canal+ Prestige + HBO HD + Filmbox Extra + Champions Sport HD + multiroom + 60 MB/s + tel. 100 min.

3 m-ce - 79 PLN

9 m-cy - 123 PLN

Średnio -112 PLN.

Czy to dobra oferta?

Ja bez Champions i telefonu = średnia 96,00

Myślę, że masz dobrą ofertę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MrB

Dzięki kanałowi zwrotnemu możesz zamawiać usługi przez dekoder. Możesz też korzystać z VOD, np. HBO OD (działa tylko w ten sposób ).

 

Wybór dekodera zależy od potrzeb. Ten IPS to tylko niepotrzebna dodatkowa skrzynka na prąd. Podobny, a nawet lepszy (bo mniej prądożerny) efekt, osiągniesz na module CAM wpinanym bezpośrednio do telewizora (potrzebne gniazdo CI). Ja wybrałem wspomniany ADB, bo łącze na moduł już mam zajęte przez coś innego. Poza tym, nie zużywa się pilot do TV i nie muszę martwić się naprawą, gdy coś padnie. No i trochę nagrywam omijając zabezpieczenia - wystarczy, że sobie przełożę kabel HDMI.

 

Jedynie szybkość przełączania lekko na korzyść IPS - ale w stosunku do ADB. Na module jest z tym najlepiej.

Edytowane przez Mr.Chiquita
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://drive.google.com/open?id=0B7g1OANCUFIhMnJiU2c0SXU2Y1E

 

Zobaczymy czym zaszaleją,nie ma czym się nakręcać.

To wszystko jasne. Ty i @maro_1983, nie będziecie mieli pełnej oferty, jaka jest u mnie. Mieliście modernizację, nie cyfryzację. Dla cyfryzacji musi zniknąć trochę kanałów analogowych. Edytowane przez Mr.Chiquita
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wszystko jasne. Ty i @maro_1983, nie będziecie mieli pełnej oferty, jaką jest u mnie. Mieliście modernizację, nie cyfryzację. Dla cyfryzacji musi zniknąć trochę kanałów analogowych.

Czyli na co możemy liczyć i czego nie dostaniemy po tym dniu?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ci co dostaja te informacje w e-bok to zaznaczali ze chca otrzymywac je czy tez nie ? Czy to chodzi o "Zgoda na przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej" ? I ma to byc zaznaczone chcąc otrzymywać od nich newsy ?

 

Te nowe kanały powinni za od razu jak tylko się pojawią w ofercie dodać do Multimedia GO. Przynajmniej tam gdzie nie było redukcji tv analogowej byłaby alternatywna możliwość odbioru owych nowych kanałów.

Edytowane przez mirolop
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MrB

Dzięki kanałowi zwrotnemu możesz zamawiać usługi przez dekoder. Możesz też korzystać z VOD, np. HBO OD (działa tylko w ten sposób ).

 

Wybór dekodera zależy od potrzeb. Ten IPS to tylko niepotrzebna dodatkowa skrzynka na prąd. Podobny, a nawet lepszy (bo mniej prądożerny) efekt, osiągniesz na module wpinanym bezpośrednio do telewizora (potrzebne gniazdo CI). Ja wybrałem wspomniany ADB, bo łącze na moduł już mam zajęte do czegoś innego. Poza tym, nie zużywa się pilot do TV i nie muszę martwić się naprawą, gdy coś padnie. No i trochę nagrywam omijając zabezpieczenia - wystarczy, że sobie przełożę kabel HDMI.

 

Jedynie szybkość przełączania lekko na korzyść IPS - ale w stosunku do ADB. Na module jest z tym najlepiej.

Dzięki za info.

Niestety na "głównym" TV mam złacze Cl, ale u synka starszy model, wiec tylko dekoder :(

Ogólnie myślę, że dostałem mega dobrą ofertę :)

Wobec zapowiadanych zmian, oceniam ofertę MM pozytywnie :)

Konfrontowałem to z dostępna konkurencją (Netia, NC+, CP)

Myślę, że po 14 marca, "wszyscy" będziemy mile zaskoczeni :)

A jeśli nie , to tylko rok :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najważniejsza rzecz przed wejściem pełnej oferty (to co jest np: w Warszawie i Tomaszowie Mazowieckim) to zapowiedź dużych redukcji w analogu (pojawia się to na kanale MM w formie planszy). W moim przypadku od razu po redukcji analogu dostałem pełną ofertę.

Napiszę po raz kolejny - obecnie mam 27 kanałów w analogu. Macie tyle (około)? Jeżeli nie to musicie czekać na ich redukcję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie jest 55 kanałów w analogu. Redukcja była już 3 albo i 4 razy przekładana w 2016 roku. Na razie nic się nie zapowiada na zmniejszenie liczby kanałów analogowych. W mojej lokalizacji była tylko modernizacja po której to dodane zostało wtedy 11 kanałów w HD (między innymi STARS TV HD, chyba 2015 rok). Ostatnie nowości u mnie to Eleveny. Od tamtej pory zastój.

Edytowane przez mirolop
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...