Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

MMP nie potwierdziła tego co ktoś napisał w komentarzu, więc to są jego przypuszczenia.

 

Czy trafne czy nie przekonacie się od Mr.Chiquita, bo dotychczas on zawsze ma pełną ofertę. :).

Znajomy mówił, że mają to być zarówno podmianki jak i nowości. Jak będzie zobaczymy.

U mnie brakuje 2 kanałów do pełnej oferty, od tej pory będzie ich więcej :(. Mam nadzieję, że te kanały będę miał chociaż w UPC, ale znając moje szczęście będą w pakiecie MAX.

 

@EDIT:
Mam 7 testów. 5 bez EPG, na dwóch EPG odpowiada Domo+ i Kuchnia+.

Edytowane przez Morthen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodają tylko tam gdzie im się to opłaca. Robią to tylko dlatego aby pokazać że cokolwiek robią. Na resztę abonentów gdzie brak pełnej oferty nie ma pieniędzy, a raczej dobrej chęci. To za rządów Multimedia klienci straceni, muszą czekać na UPC.


U mnie żadnych testów i brak nowych kanałów! Multimedia ma wy......e. Co się dziwić jak technicy z mojego rejonu to ci sami którzy pracowali przy budowie sieci w mojej miejscowości za rządów innej firmy która została przejęta przez multimedia. Wydawało mi się że z tak długim doświadczeniem powinni znać swoją sieć, ale niestety podczas wizyt monterskich okazało się że są to technicy którzy nie znają nawet podstawowych zasad działania sieci, tylko zakładają nowe kable i złączki i nic po za tym więcej nie umieją zrobić.  Brak odpowiednich szkoleń firmowych. Wszyscy mają wy.....e i nic ich nie interesuje poza posadą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodają tam, gdzie była redukcja analoga.

O czym Wy mówicie ? Redukcja analoga była w jednym dużym mieście i sześciu małych miasteczkach. Multimedia działa w około 200 miejscowościach. Czyli można powiedzieć że w ogóle jej nie było, Jak przekroczą setkę miejscowości to pogadamy panowie !!   :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kanałów będzie 16, nie 7. Niektóre już są u mnie:
58 - Filmbox Action
59 - Filmbox Arthouse HD

KFWKEKW.jpg

Niestety, nie mam wykupionego tego pakietu. Więc, nie dam lepszego zappa.

 

80 - Polsat Viasat History HD (podmianka za SD)

J6LUT9q.jpg

 

82 - Polsat Viasat Explore HD (podmianka za SD)

dHCi6hg.jpg

 

104 - Disney Channel HD (podmianka za SD)

ik7uC9v.jpg

 

166 - Polsat Film HD (podmianka za SD)

PhZDVeT.jpg

 

191 - Polsat Cafe HD (podmianka za SD)

qnKx4S9.jpg

 

192 - Polsat Play HD (podmianka za SD)

MNnPso6.jpg

Na pozostałych 8 leci plansza, że wkrótce zostanie włączony nowy program. ;):
75 - Test3_26

KF7vPPS.jpg

102 - Test1_25 (zapp)
182 - Test1_24 (zapp)
185 - Test3_27 (zapp)
219 - Test2_27 (zapp)
250 - Test1_27 (zapp)
251 - Test4_27 (zapp)
252 - Test1_28 (zapp)

Edytowane przez Mr.Chiquita
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta z wczoraj:

Maxbox+HD+Canal+ Prestige+HBO HD+Champions Sport HD+PVR 3831CDX+Multiroom x2+60 MB/s+tel. 100 min. cena ok. 120 PLN/m-c. Dzisiaj ma dzwonić po konsultacji z kierownikiem. Czy to dobra oferta?

 

Za podobną bez telefonu i z jednym multiroomem będę płacił ok. 115 zł. Zatem i moim zdaniem bardzo dobra oferta :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Normalnie powstaje druga, osobna TV Cyfrowa od MM:

1. TV Puls HD

2. Puls 2 HD

3. Zoom TV HD

4. Polsat Sport News HD

5. Polsat News HD

6. Polsat Film HD

7. Polsat Play HD

8. Polsat Cafe HD

9. TV Republika HD

10. Focus TV HD

11. Stopklatka TV HD

12. Disney Channel HD

13. Polsat Viasat Explore HD

14. Polsat Viasat History HD

15. Adventure HD

16. Top Kids HD 

17. Nuta.TV HD

18. Power TV HD

19. Cinemax HD

20. Cinemax 2 HD

21.  Filmbox Action

22 - Filmbox Arthouse HD

+ testy

23. Test1_25 
24. Test1_24
25. 185 - Test3_27
26. 219 - Test2_27
27. 250 - Test1_27 
28. 251 - Test4_27
29. 252 - Test1_28

 

Chyba o niczym nie zapomniałem? ;)

 

Robi się serio ciekawie ;) 

 

Edytowane przez SatZnawca
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szlag mnie trafia po prostu jak widzę co się dzieje z tymi dodawanymi kanałami. I przyznaję rację dla SatZnawcy, że powstaje niestety osobna tv cyfrowa od MM. Jestem uwiązany jeszcze ponad rok umową. Jeśli do tego czasu nie będzie redukcji analogu i nie będzie teraz można by rzec "parszywej trzydziestki" to przechodzę do TVK Hajnówka. Mam tego serdecznie dosyć. Ciągłe odwlekanie w czasie terminu redukcji analogu, ciągłe twierdzenie przez MM, że redukcja będzie sukcesywnie poszerzana o kolejne miejscowości, mydlenie oczu staje się już męczące.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam widzisz. 29 programów których 97% abonentów NIE MA !!  I nic się nie przyśpiesza aby je mieli. Ta słynna ósemka czy trzynastka to już przeszłość. Teraz będziemy czekać na trzydziestkę. To już nie są jaja , to jest s....... .Nie ma żadnych informacji.Na Facebooku klepią wyuczone formułki.    :-|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z tym. Jak widzę że dodają nowe kanały dla swoich ludzi to mnie trafia. Wybrani będą mieć już około 70 kanałów w jakości HD a reszta może mieć 10 kanałów HD i cierpliwie czekać na te ich pseudo modernizacje. :/

Edytowane przez Daro1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...