Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

A ja jako ten, który odszedł z multimedii jestem mega zadowolony z nowego operatora. Mam teraz ofertę w iptv i jakość w porównaniu z multimedią to niebo a ziemia. Teraz dopiero widzę, co to jest jakość HD na niektórych kanałach, które w multimedii już mi się podobały, a teraz zobaczyłem ne dopiero w pełnej okazałości.

Żadnych problemów z odbiorem czy płynnością nie mam, sport wygląda rewelacyjnie. Także jak ktoś ma światłowód pod domem i ma dostęp do takiej oferty to warto rozważyć nawet za wyższą cenę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem pewien, że to napisałem.

Operator to korbank. Cennik na stronie, oferty dla nowych a przedłużających jak wszędzie całkiem inne. Jest drożej, ale bez przesady.

Różnica kanałowa za duża nie jest, ale zdecydowanie więcej w HD i w naprawdę świetnej jakości. Nie wiem jeszcze jak sprawdzić rzeczywisty bitrate kanałów, mam tylko dane teoretyczne niektórych kanałów gdzieś na mailu. W wolnej chwili ogarnę temat i sprawdzę co się da.

Żeby nie było, z MM byłem zadowolony, jednak dopiero po przesiadce odczulem różnicę w jakości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi ogólnie ją odradzali z racji na awarie i jakość, Tyle że większość tych opinii była z lokalizacji gdzie nie była najnowsza infrastruktura. Ja akurat trafiłem że w mojej lokalizacji światłowód został położony w zeszłym roku wraz z budynkiem i cała infrastruktura jest jedną z najnowocześniejszych jakie ma firma więc pod tym względem nie mam zastrzeżeń.

Ale jak to tutaj mówią, każdy ma swoją opinię na ten temat i wymagania. Mr.Chiquita nie narzeka na multimedię bo ma pełną ofertę z dobrą infrastrukturą, ja mogłem odczuć gorsza jakość bo infrastruktura u mnie najnowsza nie była. Także może stąd ten skok jakości, nie wiem, ale najważniejsze że jestem zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W nowym raporcie wyników finansowych MM informuje że koszty operacyjnej wzrosły im min przez wprowadzenie nowych usług i poszerzenie oferty programowej. O jakim oni poszerzeniu oferty mówią, bo ja takiego nie zauważyłem, przez cały rok dodali tylko Eleven które jest i tak dodatkowo płatne, to im kosztów napewno nie podniosło. Nie mówcie tylko o tych 4 kanałach od Winnickiego bo padne ze śmiechu, kanaly zapewne tanie jak barszcz dostępne w może 8 miastach i to im tak koszty podniosło?

Edytowane przez Grzechu27
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejęcie się opóźnia:

Ciekawostką może być, że choć umowa przedwstępna zakupu Multimediów przez UPC została ogłoszona 18 października, to przejmujący nie złożył jeszcze (stan wiedzy z ubiegłego tygodnia) stosownego wniosku o zgodę na koncentrację w Urzędzie Ochrony Konkurencji i Konsumentów.

Z UPC płyną zapewnienia, że nie ma to związku z negocjacjami stron, a tylko z pracami prawników.

Źródło: http://rpkom.pl/artykul/1296823.html

 

Zatem, długa droga jeszcze.

Edytowane przez Mr.Chiquita
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z czego tu się cieszyć że zastój w rozwoju oferty się przedłuży o wiecej niż 2 lata, tak samo jak na 100% za kadencji MM cyfryzacji wszyscy na pewno nie uświadczymy, to nie możliwe w tym tempie jaki jest teraz, 2 miasta rocznie.

 

Może jak pod koniec roku zakończy nadawanie Orange sport, to w jego miejsce dodadzą przynajmniej Nową TV, ale znając MM może nic się nie pojawić.

Edytowane przez Grzechu27
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kto się cieszy? Napisałem to co mówiłem jeszcze przed oficjalnym ogłoszeniem informacji o chęci przejęcia. Nie będzie ani szybko, ani łatwo. Niektórzy pisali, że UOKiK i koncentracja to nie problem. Jak widać jest to problem na drodze do szybkiego załatwienia interesu. Urząd będzie prosił pewnie kilka jak nie więcej razy o uzupełnienie dokumentacji, będzie zbierał opinie z rynku itp. Długa droga czy to się komuś podoba czy nie. MM powinna funkcjonować tak jakby oferty przejęcia nie było czyli rozwijać ofertę itp. Jednak będzie to bardzo ciężkie.

Jest grupa, która się z tego cieszy. Prawnicy i firmy konsultingowe. Zarobią sporo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mixiorek

Przecież UOKiK nic jeszcze nie ma do tej sprawy. Problem mają wyłącznie prawnicy UPC, którzy wciąż nie przygotowali wniosku. Czyżby ich przerastał? Wywalić ich i po sprawie. :D

 

Tak przy okazji... Masz EPG na "Zoom TV"? U mnie jakoś zniknęło.

Edytowane przez Mr.Chiquita
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślisz, że ten serwis GO nie kosztuje? Za rozwiązanie ADB też sporo zapłacili. Nie o dodawanie kanałów tutaj chodzi.

Rozumiem to że system kosztuje i to nie małe pieniądze, ale po co wywalać pieniądze na jakieś dodatkowe funkcje typu MM GO, lub dodawać jakieś kanały których nikt nie ogląda? Zamiast wydawać pieniądze na niepotrzebne rzeczy, powinni w pierwszej kolejności ujednolicić całą swoją sieć do jednej wspólnej oferty na całą Polskę!! Jeśli ktoś pisze że nie ma na to pieniędzy to jest w dużym błędzie. Firma ma pieniądze, ale nie na inwestowanie w swoją infrastrukturę. MM jest tak zacofana technicznie że nawet nie potrafią ogarnąć telewizji analogowej. Najwyraźniej widać jak w obecnej chwili władze MM traktują swoich klientów.

Liczy się już tylko to aby się sprzedać, a do tego czasu nic już nigdzie nie zrobią, będą starali się tylko utrzymać klienta za wszelką cenę nawet po kosztach aby liczba im nie spadła. Widać to dokładnie u klientów przedłużających swoje umowy. Ful pakiet z internetem można mieć za 120zł/m a w przyszłym roku pewnie i nawet zejdą z ceny poniżej 100zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież UOKiK nic jeszcze nie ma do tej sprawy. Problem mają wyłącznie prawnicy UPC, którzy wciąż nie przygotowali wniosku. Czyżby ich przerastał? Wywalić ich i po sprawie. :D

 

Prawnicy są zapewne z firmy zewnętrznej. Wątpię by dział prawny UPC się tym zajmował, o ile mają w ogóle taki dział w co wątpię.

 

Tak przy okazji... Masz EPG na "Zoom TV"? U mnie jakoś zniknęło.

 

Nie mam:

AQioepE.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z kronikarskiego obowiązku:

 

Dzisiaj przedłużyłem umowę po wysłaniu wypowiedzenia pocztą.

Wypowiedzenie dostali w czwartek, dzisiaj najpierw był SMS, a po ok 30 minutach telefon.

 

Miałem 60mbit + dostęp mobilny 2GB transferu za 50 zł w umowie na 12 miesięcy.

 

Teraz mam:

- umowa na 24 miesiące

- internet 120mbit

- dostęp mobilny 2GB transferu

- SIMke z nielimitowanymi rozmowami na komórki i stacjonarne + SMS (tego nie proponowali, sam podjąłem temat)

 całość za 40 zł miesięcznie.

Była jeszcze opcja jak wyżej, tylko z internetem 60mbit za 36 zł

 

Myślę, że oferta bardzo przyzwoita :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...