Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Wiem, że może jestem w oczach wielu nieobiektywny bo mam dostęp do wszystkich kanałów, które oferuje MM ale ja jestem z usług zadowolony.

 

No niestety jesteś nieobiektywny, bo to jest rozmowa głodnego z najedzonym. :) Gdyby MM miała ujednoliconą infrastrukturę na całym obszarze to zapewne tego narzekania by nie było. Tu nie chodzi o ilość i częstotliwość dodawania nowych kanałów tylko o to, że jedni dostają a inni nie. Myślę, że o to rozbija się cała dyskusja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie do końca. Razem jesteśmy w cukierni i jemy te same ciastka ale ja ma dostęp do tiramisu, do którego Ty nie masz dostępu. Jednak masz pączki, drożdżówki, rogale Św. Marcińskie itp. :mrgreen:  a uważasz, że ta cukiernia jest do [beep] bo nie ma tiramisu a inne cukiernie mają :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi nie zależy na jakiś tam nowościach tak jak już mówiłem, ja chcę tylko poprawy jakości tego co jest, większość ciekawych kanałów w ofercie MM jest w marnym SD nie wiem może wy tam w Warszawie czy Tomaszowie po cyfryzacj macie lepszą jakość, zwolniły sie pasma to i może podnieśli wam bitrate kanałów. U większość wszystko jest poupychane i jest pikseloza i artefakty. Dodatkowo nowe kanały naziemne powinny być dodane bez łaski przynajmniej w SD, przecież oferują operatorom sygnał bez opłat, żeby mieć problem z dodaniem 2 kanałów SD to jest coś nie tak a zaraz będzie już 4. Nie poto płacę za kablówke żeby specialnie podłączać antenę (choć mam takową) i wyszukiwać kanały by móc zobaczyć Nową TV czy Zoom TV i tak się przełączać między kablem a anteną.

Edytowane przez Grzechu27
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Kłamstwo powtarzane tysiąc razy staje się prawdą" (Joseph Goebbels)

Na jakiej podstawie mi zarzucasz kłamstwo? Pełna oferta Orange (65HD) z internetem do 20 Mb/s to ok. 170zł. Tymczasem w MM płacę prawie 30zł mniej (za więcej, patrz podpis - 66 HD). Światłowód pomarańczowych niestety do mnie nie dochodzi. Jest miedź, która realnie wyciąga 10 Mb/s i ma wieczne awarie. Niebo a ziemia, w porównaniu do tego co mam w Multimedii. Znajomy właśnie zrezygnował z tego dziadostwa, na rzecz lokalnego światłowodu. Twoje nastawienie anty- do niczego mnie nie przekona. Multimedia jest polską firmą z polskim kapitałem, wolę jej dać zarobić niż byłemu monopoliście. I ciągle zapominasz, że u mnie oferta MM jest ok. Dla mnie, plusy przeważają na minusami.

Chiquita, czy masz może jakieś wieści w sprawie cyfryzacji? Czy jest szansa jeszcze, by gdzieś ona w tym roku zaistniała?

Nie ma sensu o tym pisać, bo to życzeniowe daty.

Edytowane przez Mr.Chiquita
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na jakiej podstawie mi zarzucasz kłamstwo? Pełna oferta Orange (65HD) z internetem do 20 Mb/s to ok. 170zł. Tymczasem w MM płacę prawie 30zł mniej (za więcej, patrz podpis - 66 HD). Światłowód pomarańczowych niestety do mnie nie dochodzi.

Ta pani pisała o ofercie Orange światłowód (że ma taką możliwość u siebie), a nie o zwykłej ofercie Orange. Dlatego twoje porównania są bezprzedmiotowe.

A to dzisiejsze info o promocjach :

https://media2.pl/telekomunikacja/136885-Canalplus-HBO-komorka-i-telefon-domowy-w-prezencie-ze-Swiatlowodem-Orange.html

 

https://media2.pl/telekomunikacja/136889-Darmowy-abonament-komorkowy-przez-rok-swiateczne-oferty-z-internetem-Orange.html

Edytowane przez Kleofas11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie poto płacę za kablówke żeby specialnie podłączać antenę (choć mam takową) i wyszukiwać kanały by móc zobaczyć Nową TV czy Zoom TV i tak się przełączać między kablem a anteną.

Nasuwa się pytanie: Po co płacić za kablówkę, skoro interesują nas darmowe naziemne kanały? Chyba źle wybrałeś.

Ta pani pisała o ofercie Orange światłowód (że ma taką możliwość u siebie), a nie o zwykłej ofercie Orange. Dlatego twoje porównania są bezprzedmiotowe.

Ja też pisałem, co sądze o IPTV. Że wszystko zależy od infrastruktury. Ale widać, jak czytasz ze zrozumieniem. :roll:

 

Też mi promocje. Zmuszanie do posiadana telefonu stacjonarnego, albo tego ich spamu komórkowego. Sorry, ale wolę T-Mobile. A, od konsoli Microsoftu - PS4. :P Każdy niech wybiera, co mu pasuje.

 

Multimedia świątecznej promocji jeszcze nie przedstawiła.

Edytowane przez Mr.Chiquita
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie do końca. Razem jesteśmy w cukierni i jemy te same ciastka ale ja ma dostęp do tiramisu, do którego Ty nie masz dostępu. Jednak masz pączki, drożdżówki, rogale Św. Marcińskie itp. :mrgreen:  a uważasz, że ta cukiernia jest do [beep] bo nie ma tiramisu a inne cukiernie mają :)

 

Przepraszam, ale co Ty porównujesz? Skoro cukiernia X działa w całej Polsce to ma oferować to samo wszędzie. Oczywiście z wyjątkami - musi mieć regionalne wypieki, tak jak ma to miejsce w przypadku kanałów lokalnych. Podstawowy asortyment musi być taki sam w całym kraju. Jakoś innej kablówki tak działają, także jakieś dziwne porównanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale tak właśnie nie jest. Napisałeś "to ma oferować", "asortyment musi być taki sam". Nic nie muszą.

To jest firma prywatna, oni nic nie muszą póki działają w granicach obowiązujących przepisów i prawa. Inne kablówki może działają inaczej a może nie. Nie ma przymusu bycia klientem MM. Oferta jaka jest każdy widzi. Odpowiada to ok, nie odpowiada? Droga wolna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdzie nie napisałem, że MM to wspaniała kablówka. Tym bardziej nie twierdzę, że klienci uważający inaczej to "idioci". Wymyśliłeś to sobie.Pisz sobie co chcesz, ja ci niczego nie zabraniam (wbrew twoim wyobrażeniom). ;)


Wyrażam tylko swoje zdanie, które jak widać, bardzo nie podoba się niektórym. Nie powinienem go mieć, według nich.


Albo to zwykła zawiść? Bez różnicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nasuwa się pytanie: Po co płacić za kablówkę, skoro interesują nas darmowe naziemne kanały? Chyba źle wybrałeś.

A nie może być tak że interesują nas darmowe naziemne i kablowe płatne ?   W przypadku programów muxa 8 są to nowości rynkowe i każdy interesujący się telewizją i płacący za kablówkę cyfrową chciałby je mieć w ofercie i to w jakości wyższej niż w  DVB T - w HD.

Można gromy na nas pisać ale uważam że mamy rację - Multimedia nie zmienia swojej oferty,nie reaguje na nowości rynkowe, w odczuciu klientów całkowita stagnacja.I jako klientowi nie obchodzą mnie jej kłopoty - tak jak ją nie obchodzą moje.

Nie pasuje - droga wolna ?  No nie zawsze wolna. W wielu lokalizacjach MM jest monopolistą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdzie nie napisałem, że MM to wspaniała kablówka. Tym bardziej nie twierdzę, że klienci uważający inaczej to "idioci". Wymyśliłeś to sobie.Pisz sobie co chcesz, ja ci niczego nie zabraniam (wbrew twoim wyobrażeniom).

Wiem, że tego nie napisałeś, bo to jest moje stwierdzenie. Nawiązywałem do wypowiedzi kolegi mixiorka. Uważam tylko, że oferta jest niesprawiedliwa i jak czytam wypowiedzi ludzi, którzy mają pełną ofertę i zachwalają ją to mnie to drażni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@zerojedynkaX: Dokładnie tak tylko MM brakuje dobrej woli dodac kanały z mux 8, mnie np sąsiadka pyta dlaczego w ofercie MM nie ma Nowej TV bo chciała by sobie pooglądać Modę na Sukces, mówi że kanał ten za darmo jest dostępny z anteny więc powinnien być w MM, zaczęła nieźle bluzgac jak jej powiedziałem że MM się nie chce i że nie ma takiego obowiązku go dodać. Ze względu na parter antena u niej odpada, zresztą powiedziała to samo co ja nie poto się płaci za kabel żeby jeszcze montować anteny, u mnie np bardzo dobrze odbiera antena pokojowa ale za każdym razem się przełączać z kablówki na DVB-T, to sie odechciewa.

Edytowane przez Grzechu27
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta pani pisała o ofercie Orange światłowód (że ma taką możliwość u siebie), a nie o zwykłej ofercie Orange. Dlatego twoje porównania są bezprzedmiotowe.

A to dzisiejsze info o promocjach :

https://media2.pl/telekomunikacja/136885-Canalplus-HBO-komorka-i-telefon-domowy-w-prezencie-ze-Swiatlowodem-Orange.html

 

https://media2.pl/telekomunikacja/136889-Darmowy-abonament-komorkowy-przez-rok-swiateczne-oferty-z-internetem-Orange.html

 

 

Zgadza się. Chodzi o najnowszy światłowód. Potwierdzenie na 100% żadnej miedzi u mnie w bloku nie ma. 

Co do tych promocji to są może fajne jak ktoś chce telefon, telefon stacjonarny, TV i internet.

Nam na tych 2 pierwszych usługach nie zależy. 

 

Ma być TV/NET/C+/Multiroom. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem następującą ofertę MaxBox, HD, C+ Prestige, Eleven, multiroom, internet 60mb, telefon stacjonarny najtańszy pakiet, HBO na dwa miesiące gratis, PVR, całość za 120zl umowa na 12 miesięcy. Co sądzicie o tej propozycji da się jeszcze coś zbić z tej ceny.

Edytowane przez Wojtaas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...