Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

@Yakuzzi Jakie jest źródło informacji z której jak napisałeś wynika, że darmowe Multimedia GO zostało przedłużone do 30.06.2017 roku ? Ja na stronie Multimedia GO takowej informacji nie znalazłem. Czekam aż pojawi się aplikacja Multimedia GO na telewizory Samsung ze Smart TV. Wtedy na telewizorze poprzez aplikację można by było oglądać brakujące kanały od Winnickiego jak też i pewnie inne kanały gdzie już była cyfryzacja. Jak będzie już płatne Multimedia GO to raczej nie zamierzam za nie dodatkowo płacić.

Taka informacja pojawiła się w eBOK. Potwierdzam to, co napisał Yakuzzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !

 

Na koniec roku kończy mi się okres promocyjny umowy

Obecnie mam SuperBOX + Net 30MBit + Multiroom + funkcja PVR (na jednym dekoderze z własnym dyskiem) - koszt 79zł.

W BOK zaproponowano mi to samo, tylko z netem 60MBit za 82 zł. Dodatkowo HBO za 24,90 zł, czyli razem prawie 107zł.

 

No i dziś zadzwoniła do mnie pani z lokalnego oddziału MM (dziwne, bo zazwyczaj dzwonili z centrali). Zaproponowała net 60MBit + Superbox + Mutiroom + PVR za 62zł. Do tego HBO na dwa miesiące w gratisie. Ofertę przyjąłem, bo chyba nic lepszego za tą kasę nie dostanę. Widać zyskałem 20zł/mies na złożeniu wypowiedzenia.

 

Aneks przyjdzie pocztą, trzeba podpisać i odesłać lub donieść do MM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wstępie: Cześć Wszystkim!

 

Do końca stycznia mam ofertę telewizji w planie superbox. Do Lipca mam internet 120mb. Kwota jaką płacę w Częstochowie (cześć użytkownicy) to 95PLN a to sporo z tego co widzę. Jakie mam teraz możliwości? Czy wypowiedzenie mogę na całość (tv + internet), czy tylko na telewizję? I co mogę zyskać? Mam moduł CAM i TV panasonica co niestety też jest słabe, bo mogę mieć albo poprawną listę kanałów, albo polski smart. Proszę o informację

 

Dzięki i Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie należy wypowiedzieć całość, gdyż w pakiecie uzyskasz niższą cenę. Wypowiedzenie zgłosić najpóźniej w grudniu na TV, a potem podpisać nową umowę na całość (tak kiedyś robiłem). Nie robili mi problemów, że internet kończy się później. I dopilnować, aby obie umowy (TV i Internet) kończyły się w tym samym czasie.

Nie rozumiem, co jest złego w twoim module CAM? Jeśli źle działa to weź dekoder. :wink:

Edytowane przez Barti
Pisząc posty należy poprawnie stosować znaki interpunkcyjne. Zdanie pytające kończymy znakiem zapytania, a nie kropką. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wprowadzaj w błąd. Nie może wypowiedzieć całości, bo zabuli za wcześniejsze zerwanie. :P

 

@Fate

Złóż wypowiedzenie tylko na TV. Ale w negocjacjach targuj się o całość (TV + internet). Powinni się zgodzić anulować pozostałe miesiące netu. W tej cenie spokojnie dostaniesz MaxBoxa + pakiet HD. Targowałbym się o Eleveny lub HBO - zależy, co lubisz.

 

Z modułem nic nie poradzisz. Albo nowy TV, albo dekoder PVR.

Edytowane przez Mr.Chiquita
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@zerojedynkaX
Ale mi chodzi, dokładnie o to:

Według mnie należy wypowiedzieć całość, gdyż w pakiecie uzyskasz niższą cenę.

 

"MMTV"  to był tylko swego rodzaju test, przed wprowadzeniem właściwej usługi. Kablówka nie działa charytatywnie, musi zarabiać. W moim odczuciu, funkcjonalność i zawartość MM GO jest parę razy lepsza.

 

A powiedzcie mi, czy aby złożyć wypowiedzenie muszę udać się do salonu, czy mogę zrobić to via https://www.multimedia.pl/kontakt

Nie możesz złożyć wypowiedzenia przez formularz kontaktowy, czy e-mail. Musi być odręczny podpis. Ale możesz złożyć je pocztą, wysyłając na adres lokalnego BOK (pamiętaj tylko, żeby nie robić tego na ostatnią chwilę, bo może za późno do nich wpłynąć - poczta różnie działa). Osobista wizyta to ostateczność, i lepiej jej unikać z racji kolejek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Na nowym mieszkaniu będziemy mieli Multimedie i Orange.

Wstępnie wybraliśmy Orange, nawet instalacje już zamówiłam na 23 listopada. Mam jednak możliwość anulowania. 

 

Cały czas bijemy się z myślami co wybrać. 

W której ofercie będzie lepszy internet, stabilny. 

Jak wygląda jakość obrazu HD/SD w multimedii? Słyszałam, że światłowód orange jakość obrazu porównywalna, a nawet lepsza jak w nc+. Net ponoć również mają super stabilny.

 

Od naszego "opiekuna" osiedla multimedii dostaliśmy taką ofertę:

TV Superbox (112 programów), Internet 120 Mb/s (bez ograniczeń) z WiFi (3 m-ce bez opłat), Canal + Prestige, Sport HD Extra, Sport Champions HD (Eleven...), zegarek Smartwatch i kart SIM z nielimitowanymi rozmowami i sms'ami wynosi 129 zł za cały okres umowy (24m-ce)

 

Co myślicie? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem kiedyś dwa dekodery i nie były niczym połączone. Oczywiście do każdego musi dochodzić sygnał Multimedii (kabel antenowy).

 

@martusia83   Ja uważam że obraz w programach HD w Multimedii jest bardzo dobry. Z Orange nie miałem do czynienia.

Edytowane przez zerojedynkaX
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wygląda jakość obrazu HD/SD w multimedii?

TLC HD:

MdOLSoZ.jpg

TLC SD:

zm1HHJg.jpg

W tym samym trybie odbioru 1080i na dekoderze (czyli tak, jak widzisz w TV :P).

 

Telewizja w IPTV (Orange światłowód) jest gorsza, bo mniej płynna niż klasyczne DVB-C (Multimedia) i DVB-S2 (NC+). W teorii, internet FTTH od Orange (światłowód) jest szybszy i lepszy, od netu MM. Ale w praktyce Orange jeszcze idealnie tego nie opanował, są rozmaite drobne problemy. Jeśli potrzebne ci łącze powyżej 120 Mb/s to wybierz Orange. W innym razie, lepsza będzie Multimedia.

Czy przy multiroomie dekodery muszą być połączone kablem sieciowym ?

Nie. Wystarczy, że do każdego będzie dochodził kabel antenowy. Drugie gniazdko, we wskazanym miejscu powinien ci zrobić technik MM za free.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A coś wiadomo, kiedy nastąpi fuzja Multimedia>>>UPC?


 

Telewizja w IPTV (Orange światłowód) jest gorsza, bo mniej płynna niż klasyczne DVB-C (Multimedia) i DVB-S2 (NC+). W teorii, internet FTTH od Orange (światłowód) jest szybszy i lepszy, od netu MM. Ale w praktyce Orange jeszcze idealnie tego nie opanował, są rozmaite drobne problemy. 

 

Co znaczy mniej płynna? Ludzie mocno zachwalają sobie właśnie światłowód od orange. O multimedii trochę się naczytałam, że też mają sporo problemów. Czasowe zaniki netu, problem z infolinią itp.

 

A co sądzisz o tej ofercie, którą otrzymaliśmy od przedstawiciela MM ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o TV to w MM jest kiepska jakość kanałów SD, nie mówię że wszystkie ale niektóre gorsze niż u konkurencji a nawet lepszej jakości są kanały z DVB-T niż z MM, dodatkowo kanałów HD jest jak na lekarstwo. Internet w MM chodzi w miarę w porządku, MM broni się tylko ceną ale ich TV jakością nie powala.

Edytowane przez Grzechu27
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radziłbym brać poprawkę na ochy i achy nt Mulitimedii, płynące od osobnika #18444

 

Wejdź na Fejsa tej firemki i poczytaj posty gości. Niezła lektura.  https://www.facebook.com/MultimediaPolskaSA/posts_to_page/

Edytowane przez śmiechu warte
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie miałem styczności z TV i netem od Orange, ale wydaje mi się, że jeśli chodzi o światło to chyba oczywiste, że net będzie stabilny tak jak trzeba no i szybszy niż w MM (max 120 Mb), a sama TV nie będzie miała takiej pikselozy, jak w MM, no i więcej kanałów HD. MM położyła już lage na rozwój oferty, bo się sprzedaje.

Edytowane przez Grzechu27
Pisząc posty należy poprawnie stosować znaki interpunkcyjne. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od naszego "opiekuna" osiedla multimedii dostaliśmy taką ofertę:

TV Superbox (112 programów), Internet 120 Mb/s (bez ograniczeń) z WiFi (3 m-ce bez opłat), Canal + Prestige, Sport HD Extra, Sport Champions HD (Eleven...), zegarek Smartwatch i kart SIM z nielimitowanymi rozmowami i sms'ami wynosi 129 zł za cały okres umowy (24 m-ce)

Co myślicie? 

Przy umowie aż 24-miesięcznej i przy internecie 120 Mb/s to już wstydziliby się brać kasę za Wi-Fi.

W Orange światłowód i w UPC nie pobierają dodatkowej kasy za usługę Wi-Fi.

Edytowane przez Kleofas11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...