Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Ja bym obstawiał początek lutego jeśli już. Może wejście kanałów Eleven to ma być prawdziwa bomba ? :D

 

Prawdziwą bombę to będę miał 1 kwietnia, jak wreszcie obejrzę Foxy, BBC, National Geographic, Eleven i Cinemaxy w HD ;) na szczęście to już niecałe 3 miesiące.

Edytowane przez Yakuzzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yakuzzi

gdzie uciekasz ?  :mrgreen:

 

Ja bym obstawiał początek lutego jeśli już. Może wejście kanałów Eleven to ma być prawdziwa bomba ? :D

... kolejne fantazje , jutro... pojutrze... za miesiąc... 

nie liczcie na nic , bo nic nie będzie , już rok 2015 miał obfitować w "nowości"  :crazy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zerojedynka@Ja mam wykupione Elevany w player pl.Koszt 11 pln,na tablecie mozna spokojnie ogladac ale na kompie juz nie.Pikseloza wali po oczach.

Zainspirował mnie Twój wpis i też wykupiłem Eleven w player "na próbę". I jestem zdruzgotany jakością lub raczej jej braku.

No HD to to nie jest :D To jest najgorzej wydane 11 zł.

Edytowane przez danielpes5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem zapytać czy  na te kanały została nałożona blokada rodzicielska czy to jest tylko u mnie problem. A chodzi o programy Discovery Science, ID, Discovery Life, Fokus TV, Polsat Viasat History, Panete + HD. Polsat News 2, Polsat News 2, Polsat Play, Polsat Cafe, ITV, CNN. Dodam, że jestem posiadaczem modułu CAM.


EDIT: Dostałem informację z MM, że to jest ogólna awaria. Czas usunięcia jej nieznany.

Edytowane przez Luki85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie wszystko dziala, nie mam zadnej blokady, tez mam modul cam. Wejdzcie sobie w ustawienia modulu cam i zmiencie poziom blokady! Ja mam tam ustawione X-erotic i na zadnyk kanale, nawet na erotycznym nie wola mi o PIN. Chyha na czesci kanalach idzie informacja, ze sa niby z poziomem dla widzow powyzej 18 lat.

Edytowane przez Michaelis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie to samo... Moduł CAM.

Michaelis a gdzie to zmienić?

To zalezy od TV, u mnie jest po prostu w ustawieniach cyfrowych cos takiego jak USTAWIENIA MODULU CA. Jak w to wchodze to jestem jakby w menu modulu i tam mam Maturity Rating. Tak jest w modulach Technisata, jezeli ktos ma ten drugi modul to moze byc troche inaczej ale kierunek ten sam :) Edytowane przez Michaelis
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Michaelis U mnie w ustawieniach modułu CAM można zmienić PIN oraz kategorię wiekową. Lecz nie można jej wyłączyć.

No ja mam moduł Neotion. Menu w tym modelu jest bardzo ubogie i nie ma możliwości wyłączenia Blokady rodzicielskiej CAM CI+.

Edytowane przez Luki85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...