Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Mogło, na niekorzyść MM :mrgreen:  bo rok 2015 w ich wykonaniu był słaby, w porównaniu do konkurencji.

Dla przypomnienia UPC w roku 2015 -> wzrost kanałów HD z 53 do 78. Wśród znajomych, którzy mają UPC standardem staje się net 120Mb/s bo różnica w cenie między 30, 60 a 120 jest mała. W MM liczba klientów posiadających net 120Mb/s to pewnie <1%, już abstra[beep]e od tego jaka jest dostępność netu 120Mb/s w sieci MM.... w UPC net 250Mb/s jest dostępny na bodajże 99% sieci.

Jeżeli w tym roku nie będzie zdecydowanego zrywu MM w inwestycje to będzie to kolejny rok dryfowania a dla nas, klientów będzie to oznaczać brak rozbudowy sieci i większych prędkości netu oraz pogarszania się oferty TV. MM już nie zdobędzie klientów np: ceną paczki C+ bo obecnie jest to cena z kosmosu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Jamboxie CANAL+ PRESTIGE w promocji za 39,90zł., pakiet FILMBOX (10 KANAŁÓW - 7HD) za 0,01zł.

 

Szkoda tylko, że te Filmboxy sa tyle warte po ile je dają w promocji. Co z tego że jest ich 10, jak tylko dwa są warte oglądania. Już pomijam, że te niedostępne przez satelite, są tylko z oryginalną ścieżką dźwiękową

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie powoli kończy mi się umowa, a planuje zrezygnować z całości. Ostatecznie pozostawię Internet i może telefon jeśli cena nie ulegnie poważnej zmianie. Moje promocje kończą się:

- na pakiet HBO HD MAX do dnia 30 kwietnia;

- na pakiet Cinemax do dnia 30 kwietnia;

- na pakiet HD do dnia 30 kwietnia;

- na telefon do dnia 30 kwietnia;

- na Internet do dnia 30 kwietnia;

- na pakiet Filmbox  do dnia 31 maja;

- na pakiet Maxbox  do dnia 31 maja.

 

Wychodzi na to, że na HBO, Cinemax, HD muszę wysłać wypowiedzenie w tym miesiącu. Czy mogę również dopisać pozostałe usługi? Zaznaczając, że rezygnuję z ostatnim dniem promocji tak aby nie płacić kary?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co Wam tyle nowych programów? Często nie ma co oglądać w tych co już są. Mnie interesuje tylko jak największa ilość hd bo to jest duża różnica w moim TV i dla moich oczu. Niektórzy narzekają i narzekają. A po co? Wystarczy zmienić dostawcę. A wtedy zaczniecie narzekać na tego nowego...:) Niektrzy zawsze będą narzekać nawet jakby były za darmo:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kto tu mówi o nowych programach ? Mnie również chodzi o przekształcenie istniejących SD w HD. Eleveny mnie nie za bardzo podniecają ponieważ nigdy nie byłem i nie jestem kibicem. Moim priorytetem jest film dokumentalny,publicystyka,informacja,reportaż,film fabularny (w takiej kolejności). Dlatego to co mam mi wystarczy,ważne żeby wszystko było w HD. :wink:

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z "ukradzionych" programów brakuje mi NGC HD i niektórych BBC. Foxów nie oglądałem. Gdyby NGC HD przywrócili to fajowo.

Chcę bardzo TV4 HD,Polsaty HD,Stopklatkę HD,Discovery Science HD ,Fokus HD itp. itd.  Gdyby to było i Cinemaxy też w HD to raczej złego nic bym o MMP nie powiedział.

Bardzo dużo wartościowych archiwalnych programów jest na TVP. Czekam na Kulturę w HD.  :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie ma już na co czekać. Ludzie z Frondy teraz będą odpowiedzialni za kanał kulturalny TVP. Przesuwam Kulturę na dalszą pozycję. Na szczęście na sat. mam Arte. Tym kanałem powinna teraz zainteresować się Multimedia. Tobie też polecam, jest fta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam taki problem odrazu chce zaznaczyc ze jestem nowy na forum i nie moglem znalesc odpowiedniego dzialu. :)

mam internet 30 mb z multimedi z modemem arris i do tego router tp link. Problem polega na tym że wszystko dzialao ok do pewnego czasu . Po pierwszym braku pradu u nas w bloku w kazdym z urzadzen ktore polaczyly sie z wi fi , przy polaczeniu pokazywalo jako ograniczone. Po kilku restartach internet jest ale tylko w komputerze ktory tez laczy sie przez wi fi. Natomiast w urzadzeniach typu smartfon takowe polaczenie nie nastepuje. co robic ? czy mozna to usunac w domu czy tez trzeba zadzwonic do dzialu technicznego ? czy to moze byc wina modemu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z "ukradzionych" programów brakuje mi NGC HD i niektórych BBC. Foxów nie oglądałem. Gdyby NGC HD przywrócili to fajowo.

Chcę bardzo TV4 HD,Polsaty HD,Stopklatkę HD,Discovery Science HD ,Fokus HD itp. itd.

 

Dobrze prawisz. Powrót BBC w HD, NGC w HD, Polsat News HD, Stopklatka HD, Fokus HD, trzymanie i nie przycinanie bitrate kanałów HD i będzie git. Niby niewiele a jak się okazuje tak wiele.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam taki problem odrazu chce zaznaczyc ze jestem nowy na forum i nie moglem znalesc odpowiedniego dzialu. :)

mam internet 30 mb z multimedi z modemem arris i do tego router tp link. Problem polega na tym że wszystko dzialao ok do pewnego czasu . Po pierwszym braku pradu u nas w bloku w kazdym z urzadzen ktore polaczyly sie z wi fi , przy polaczeniu pokazywalo jako ograniczone. Po kilku restartach internet jest ale tylko w komputerze ktory tez laczy sie przez wi fi. Natomiast w urzadzeniach typu smartfon takowe polaczenie nie nastepuje. co robic ? czy mozna to usunac w domu czy tez trzeba zadzwonic do dzialu technicznego ? czy to moze byc wina modemu ?

Miałem kiedyś podobnie. Odłączyłem router i ponownie podłączyłem wraz z konfiguracją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...