Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawe czy kiedys dodadzą EUROSPORT 2 - ktos mi powie dlaczego nie ma u nas tego kanału?? Za drogo czy co??

Aaa, i jeszcze jedno apropos CANAL + WEEKEND - w najnowszym wydaniu gazetki, która dziś miałem w skrzynce na przdostatniej stronie jest reklama canal plus i widnieje tam WEEKEND więc ... chyba będzie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eurosport 2 penie kiedyś się doczekamy ale dla mnie największą beką będzie jak OS dodadzą do pakietu Sport i zwiększą opłatę.Ja liczę na paczkę C+HD.Ja do listopada płaciłem z Analog+Net+Komfort+C+HD+HBO HD+Film+SportHD 186 a teraz 196 i od stycznia ma być podwyżka :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w Multimedia pewne są jedynie podwyżki opłat. Żadnych ES2, C+HD itp nie dadzą bo nie leży to w ich interesie. Podwyżkę cen zrobią i bez tego. C+Weekend w reklamie w najnowszej ulotce dotyczy po prostu paczki satelitarnej Cyfry+, która wykupiła stronę na reklamę w tym brukowcu. Amen.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od pół roku próbuję dowiedzieć się czegokolwiek na temat Multiroomu (odbioru tv cyfrowej na dwóch telewizorach). Niestety jest to chyba jedyna kablówka nie oferująca tej usługi. Gdybym chciał drugi dekoder muszę podpisać nową umowę i dublować wszelkie opłaty. Łącznie z podwójną opłatą za tv analogową !! Dwa razy po 60 zł plus opłaty za pakiety cyfrowe !!! Klęska żywiołowa !! Nie łudźmy się. Multimedia nie interesuje się potrzebami swoich abonentów !!! a na ich głosy i prośby jest głucha. Aż dziw bierze że w tych czasach ta kablówka zupełnie odstaje od konkurencji kablówkowej !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TV.Disco - od jutra (tj. 1.12.2011)

Orange Sport - na 99 % od jutra (tj. 1.12.2011)

C+Weekend - Grudzień 2011

 

Polsat HD, Polsat Sport News - grudzień 2011/styczeń 2011 (termin może ulec zmianie) (info od technika!)

 

to nie koniec nowości na grudzień/styczeń :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, oba kanały już są - jako, że sprawdziły sie Twe informacje to powiedz patro czy w ogóle ktoś w tej firmie zauważył brak w ofercie EUROSPORTU 2 i czy jest opcja wprowadzenia tego w kabel? Umowa kończy mi sie w marcu i nie przedłuże jej właśnie z powodu E2:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...