Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Jedno i drugie. Wrzuć zdjęcia na zapodaj.net, wybierz zakładkę "na forum" i po załadowaniu masz bezpośrednio linki BBC Code wygenerowane z miniaturkami. Wklej do postu, to proste. ;) Sam bym wrzucił, ale zmiany mam dopiero dzisiaj w nocy, a mnie akurat nie będzie.

 

PS. Avatar można wgrać na serwer, ale są ograniczenia - masz wypisane z boku po lewej, w panelu użytkownika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś kiedyś foty wstawiał tu bezpośrednio, a nie przez zapodaj. Po drugie mam komórkę 5 Mpx więc nie wiem czy takiej jakości zdjęcia mogą być, po trzecie chyba jestem "ograniczony umysłowo" i trzeba mi krok po kroku wytłumaczyć co i jak. Chyba nic z tego nie wyjdzie niestety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z FB dowiedziałem się ,że zmiany nie zostaną wprowadzone na terenie Częstochowy.A przecież mamy zmodernizowaną sieć i wszystkie nowości /w tym HD/się u nas pojawiają.To są jaja.W styczniu mogli,w lutym już nie. :evil:

 

Ta lista na FB jest chyba niekompletna , albo sami w MM już nie wiedzą co jest grane ...

 

Mojego miasta też nie ma na tej magicznej liście, a z informacji od konsultanta dowiedziałem się przed chwilą, że u mnie planowana zmiana programowa jest przewidziana na 4.02

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytam forum od dłuższego czasu, ale dzisiaj z wrażenia aż założyłem konto. Widzę, że czytaliście komentarze na fb. Właśnie pisałem do nich odnośnie Przasnysza. Dostałem też odpowiedź z czatu, że żadnych zmian. Ogólnie oferta u nas jest strasznie okrojona. Wg pakietu MaxBox powinienem mieć 135 kanałów, a mam 111, które mogę oglądać. A teraz jeszcze nie zmienią sd na hd. Jak myślicie, czy mogę składać jakieś reklamacje, albo co się da żeby zmusić ich do modernizacji? Jak ktoś im nie pogrozi reklamacjami albo wypowiedzeniami to oni palcem nie kiwną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No teraz wszystko jasne. MM zagrała z nami nie fair. Najpierw już w grudniu ogłosili że w lutym wprowadzą paczkę TVN w HD + Travel Channel HD.Ale nie powiedziano,że to będzie dotyczyć "wybranych" abonentów.Nawet opublikowano już w grudniu nową listę programów obow. od 1.02.2015.A teraz publikuje się dodatkową listę dla abonentów MM-Południe i sprowadza co niektórych na ziemię. Może sytuacja ich przerosła i teraz wycofują się gdzieniegdzie ze zmian.

Konsultantka godzinę temu też sprowadziła mnie na ziemię: W CZĘSTOCHOWIE NIE BĘDZIE ŻADNYCH ZMIAN-usłyszałem.Mimo,że mamy zmodernizowaną sieć i komplet programów HD które były do tej pory.Przecież wystarczyło prawdę napisać. :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytam forum od dłuższego czasu, ale dzisiaj z wrażenia aż założyłem konto. Widzę, że czytaliście komentarze na fb. Właśnie pisałem do nich odnośnie Przasnysza. Dostałem też odpowiedź z czatu, że żadnych zmian. Ogólnie oferta u nas jest strasznie okrojona. Wg pakietu MaxBox powinienem mieć 135 kanałów, a mam 111, które mogę oglądać. A teraz jeszcze nie zmienią sd na hd. Jak myślicie, czy mogę składać jakieś reklamacje, albo co się da żeby zmusić ich do modernizacji? Jak ktoś im nie pogrozi reklamacjami albo wypowiedzeniami to oni palcem nie kiwną.

Najlepsza droga to wypowiedzenie, jak zadzwonia i spytaja co jest powodem rezygnacji to mow ze okrojona oferta programowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tro Ponieważ kiedyś były to kanały typowo muzyczne, do dłuższego czasu z muzyką mają nie wiele wspólnego, za to z rozrywką jak najbardziej. Jednak operatorzy kwalifikują je jako kanały muzyczno-rozrywkow, stąd znajdują się jednocześnie w dwóch blokach tematycznych "Hobby i rozrywka" oraz "Muzyka". Chociaż sensu ja tutaj nie widzę. VIVA Polska jeszcze troszkę puszcza muzyki z rana do południa, zaś MTV Polska już praktycznie wcale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytam forum od dłuższego czasu, ale dzisiaj z wrażenia aż założyłem konto. Widzę, że czytaliście komentarze na fb. Właśnie pisałem do nich odnośnie Przasnysza. Dostałem też odpowiedź z czatu, że żadnych zmian. Ogólnie oferta u nas jest strasznie okrojona. Wg pakietu MaxBox powinienem mieć 135 kanałów, a mam 111, które mogę oglądać. A teraz jeszcze nie zmienią sd na hd. Jak myślicie, czy mogę składać jakieś reklamacje, albo co się da żeby zmusić ich do modernizacji? Jak ktoś im nie pogrozi reklamacjami albo wypowiedzeniami to oni palcem nie kiwną.

 

Mieszkasz pewnie poza szkieletem, z oszczędności mają u Ciebie okrojoną wersję. Pewnie jakaś większa petycja by coś zadziałała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...