Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Też miałem coś takiego w tym tygodniu, ale na max 45 minut. Ja po prostu wyłączałem komputer i po jakiejś chwili włączałem żeby sprawdzić czy działa bo na modemie i routerze wszystkie diody prawidłowo świeciły.

Dodam, że moi znajomi z osiedla, też abonenci MM mieli w tym samym czasie też przerwę w dostępie do internetu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Posiadam pakiet SuperBox, a w nim tylko 5 kanałów HD (TVN, Discovery, NGC, NGC Wild, nSport). Dziwi mnie jedno - dlaczego w pakiecie nie ma podstawowych programów HD takich jak jedynka, dwójka, Polsat? Czy to wina mojej lokalizacji? Można coś wskórać w tym temacie na infolinii?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do netu, to też miałem w tym tygodniu zwieszkę. Po jakiejś godzinie ustąpiło, ale ja się tym nie stresuje jak taka sytuacja mam miejsce raz na jaaaaakiś czas. Mam znajomych którzy korzystają z TPSA, Netii albo wi-fi, jak ja ich posłucham jakie problemy maja to MMP jest cud malina ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmowy z TVP o kanał TVP ABC, są podobno na finiszu. Jest więc szansa, że pojawi się on u nas w dniu startu. ;)

 

Ale, imho, Multimedia powinna teraz skupić się na dodaniu kanałów konkurencji TVP, czyli Polsatu i TVN'u. Właśnie pojawiła się informacja o starcie Polsat News HD 3 lutego. Pozatym od tego nadawcy brakuje nam jeszcze Polsat Film HD, Polsat Romans, Polsat CI, Polsat Viasat Nature oraz Polsat Viasat Explorer. Mnie najbardziej zależy na Viasatach i tej zapowiedzi kanału newsowego w HD.

 

Od TVN'u najbardziej brakuje TVN24 HD. Widziałem w Vectrze u brata i uważam, że przydała by się ta jakość. Tym bardziej, że dzisiaj okazało się, że ich konkurencja nie śpi. :P Drugim najważniejszym brakującym (i pożądanym) kanałem od nich jest TVN7 HD. Powinien być dostępny już od dawna, bo należy do paczki ogólnych i jest dostępny już w prawie całej konkurencji Multimedii. :P Poza tymi, jeszcze TVN Turbo HD i TVN Style HD.

 

To powinny być główne cele MMP na najbliższe miesiące. Podobno jakieś tam rozmowy z obojgiem nadawców są prowadzone. Ale nie mam pojęcia, w jakim celu konkretnie i kiedy będzie ich finał. :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem na co oni czekają skoro już mają możliwości na to. Poza tym z tego co wiem to nie ma w ofercie Stars TV SD bo MM chce wkrótce zacząć kasować duble SD, ale AXN Spin to już w HD nie dali. :/ Albo mam złe informacje albo MM ma dziwną politykę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem na co oni czekają skoro już mają możliwości na to. Poza tym z tego co wiem to nie ma w ofercie Stars TV SD bo MM chce wkrótce zacząć kasować duble SD, ale AXN Spin to już w HD nie dali. :/ Albo mam złe informacje albo MM ma dziwną politykę.

Zapewne chodzi o terminy umów - podobno najwięcej w moim regionie kończy się w okolicach wakacji. Uruchomią brakujące kanały HD pewnie dopiero wtedy, żeby ludzi zachęcić do pozostania z nimi. Chodzą też słuchy, o pojawieniu się jakiejś konkurencji w mieście. Ale na razie niewiele mi o tym wiadomo. :/

 

Dalej masz rację, bo podobno przy przedłużaniu umów z nadawcami bardzo naciskają na ominięcie wersji SD, jeśli kanał ma odpowiednik HD. Tak było w przypadku np. nSportu HD czy ostatnio TVP Sport HD. Jednak chyba najbardziej decydującym czynnikiem są pieniądze. Podobno właśnie dlatego nie ma AXN Spin HD - Sony chciało za niego więcej niż za AXN HD. Taniej było wziąć zwykłą wersję w pakiecie z AXN Black i AXN White. TVP Sport HD też mamy tylko dlatego, że TVP zgodziła się bez znaczącej zmiany ceny zastąpić nim wersję SD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze chociaż, że jest ta wersja SD Spina. ;) Mam nadzieję, że TVP ABC będzie od dnia startu, ciekaw jestem jak to w ogóle będzie wyglądać.
Tak, też nie mogłem sie go doczekać na anime. ;) Jeśli chodzi o TVP ABC, to mi wszystko jedno czy się dogadają. I tak będzie w dosyle mux'ów przez kabel, który ma już większość klientów MMP. A poza tym, mogę odbierać go za pomocą anteny NTC. Ostatnio zmodyfikowałem instalację, żeby lepiej odbierać lokalny MUX-L3 i mieć w końcu STARS.TV. 8)

 

A jak tam rozmowy z Disneyem?
Nijak, Disney nie chce zejść z ceny, o której mówiłem. Niespecjalnie im na Multimedii zależy. Negocjują kontrakty ws. sprzedaży swoich treści dla TVP ABC, oraz chcą bardziej zaistnieć w internecie. Mówi się o płatnym kanale na Youtube.

 

TVP Sport HD też mamy tylko dlatego, że TVP zgodziła się bez znaczącej zmiany ceny zastąpić nim wersję SD.

Tylko jakoś u mnie tego kanału nie ma

Tam, gdzie nie pozwala na to infrastruktura, na razie wersji HD nie będzie, niestety. :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem już po uzyskaniu nowej rocznej uowy z Multimediami.

Mam:

- dekoder z możliwością nagrywania

- Maxbox

- Sport hd extra

- Canal+ platynowy

- internet 30 MB.

Za całość będę płacić 126 zł miesięcznie. Dobra cena? Co sądzicie?

To bardzo mało płacisz, bo ja przy tych samych pakietach z tym, że 60 Mb i HBO HD pak płacić będę około 200 złotych.

Mógłbyś powiedzieć, czy dostałeś już PVR? Gdzie przedłużałeś umowę? Rozpisz proszę na czynniki kwoty za każdy z pakeitów. Dzięki.

Bo coś wydaje mi się to za mało?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Sony87 Jestes w wielkim bledzie. Polsat Viasat History jest nadawany 24 h na dobę, Polsat Viasat Nature tez jest nadawany 24 h na dobę i są to dwa oddzielne kanały i są dostępne tylko w jakości SD. Polsat Viasat Nature nie ma w ofercie Multimedia, jest tylko w ofercie Polsat Viasat History, natomiast Polsat Viasat Explorer jest dostępny w IPTV i mmtv.pl . Z kolei Viasat Nature HD jest nadawany od 6:00 do 18:00, a Viasat History HD od 18:00 do 6:00 i maja calkiem inna ramowke aniżeli Polsat Viasat History i Polsat Viasat Nature i nie maja w nazwie "Polsat" i sa dostępne tylko w pakiecie HD.

 

Podobnie np. Animal Planet i Animal Planet HD tez maja inna ramowke, a Animal Planet HD dostępny jest tylko w pakiecie HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

draco_san, Polsat Viasat Nature mamy w pakiecie HD, a Explorer w mmtv :P
Niestety, ale ramówka Polsat Viasat Nature, różni się od tej wersji z pakietu HD. W dodatku ta wersja V. Nature HD jest łączona z V. History HD (rano lecą programy nature, a wieczorem history). Co ciekawe, ramówka V. History HD też różni się od tej z wersji SD. :P O Polsat V. Explorer w mmtv.pl to wiem. Ale to nie zmienia faktu, że powinien być w DTV. Ja nie mam ochoty bez przerwy włączać tej stronki, żeby sobie obejrzeć. :P

 

Ja jestem ciekawy jakie jest uzasadnienie braku TVP Sport HD w Bielsku-Białej skoro zakończyła sie juz modernizacja sieci. Mamy pełny pakiet pozostałych kanałów HD. Chyba więc od strony technicznej nie ma żadnych przeszkód. O co więc chodzi?
Może jest problem z dosyłem światłowodem od TVP, akurat dla tego regionu? Radziłbym popytać w ich biurze.

 

 

TVP ABC od 15 lutego będzie w Multimedii od chwili startu - to już oficjalna informacja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...