Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich!

Z marszu przejdę do rzeczy: kończy mi się umowa, posiadam maxbox+60mb/s+ tel stac + pvr - 119zł + c+ bez promocji aktualnie. Oferta jak na stronce, ale czy ktoś może już miał okazje tę promocję renegocjować? Czego się spodziewać? Wiem że c+ daja na 12m za 39zł i to jest ok ale co z 3pakiem głównym? Aaa i dodam że rezygnacja już złożona w BOK ;)

 

ps. Zaskoczyli totalnie z tym TVP Sport HD :) obraz spuer!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Was zaskoczyli,a mnie wk....li...

No bo szlag człowieka trafia,że to ta sama sieć a taka różnica w ofercie...na południu bez żadnych zmian,jego mac!!!

No i jeszcze jedno-tyle niektórzy marudzą na MM,a jak wam dadzą coś,co się zasadniczo bez większej łaski w XXI wieku należy abonentowi drugiej co do wielkości sieci TV na rynku, to prawie ich po rękach niektórzy całują i umowę na nastepne 10 lat z góry by parafowali...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o TVP Rozrywka to po dodaniu do DVB-C jest wygoda bo nie trzeba się przelaczac na DVB-T, które jest wpuszczone w kabel przez MM. No a trzeba przyznać ze jakość TVP Rozrywka jest gorsza w DVB-C aniżeli w DVB-T, podobnie jest z jakoscia np. Polsat Sport News czy Polo TV, które w DVB-C wygladaja gorzej.

 

Pytanie czy jak 15 lutego pojawi się w DVB-T TVP ABC to czy pojawi się tez i w TV cyfrowej. Stopklatka TV niewiadomo czy się pojawi cyfrowo naziemnie 15 lutego bo TVP zwolni tylko miejsce dla TV Trwam, natomiast dla Stopklatka TV nie chce zwolnic miejsca. Fokus TV ma podobno dopiero pojawić się w kwietniu, wiec tez pytanie czy za odrazu się pojawi w DVB-C czy tez przyjdzie nam czekac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@dado:

Nie nadużywaj zwrotu "mi się należy", nie ma nic za darmo. A ten kanał do tanich nie należy, więc operator nie miał obowiązku włączenia go przymusowo jako standard. Ja jestem zadowolony, bo czekałem na ten kanał HD - dość często oglądałem wersję SD. W dodatku jego jakość jest rewelacyjna, bitrate dochodzi do 12 mb/s. Na AXN Spin też od dawna czekałem, ze względu na anime. Regularnie prosiłem ich w e-mailach o włączenie go do oferty. No i jeszcze okazało się, że wreszcie mogę mięć szybszy net, bo dotąd moje miasto miało ograniczenie do 30 MB/s. A to było mi potrzebne, bo mam sporo urządzeń podłączonych do sieci i często korzystam np. z Youtube'a lub grając w multi na konsoli. W dodatku nie mieszkam sam - moja partnerka też lubi sobie pograć np. w MMO.

 

Nie wiem, czego ty oczekiwałeś... Ale może zredukuj trochę wymagania lub przestań marudzić. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie czy jak 15 lutego pojawi się w DVB-T TVP ABC to czy pojawi się tez i w TV cyfrowej. Stopklatka TV niewiadomo czy się pojawi cyfrowo naziemnie 15 lutego bo TVP zwolni tylko miejsce dla TV Trwam, natomiast dla Stopklatka TV nie chce zwolnic miejsca. Fokus TV ma podobno dopiero pojawić się w kwietniu, wiec tez pytanie czy za odrazu się pojawi w DVB-C czy tez przyjdzie nam czekac.

 

Może jeszcze niech dodadzą Al Jazeera :brawo: Czy wy naprawdę macie tyle czasu żeby oglądać non stop ponad 100 kanałów i ciągle chcecie nowe? :crazy:

Pisałem to i powtórzę jeszcze raz, 70% kanałów nadaje się do śmietnika! Tak do śmietnika! Nie liczy się ilość a jakość!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nadużywaj zwrotu "mi się należy", nie ma nic za darmo.

Kpisz człowieku?Płacę za pakiet 120 PLN,więc nie mów mi,że nie ma nic za darmo...jakoś w innych sieciach kablowych nie mają problemów z wprowadzaniem nowości.Poza tym TVP HD to nie Canal+,to żaden tam kanał premium,żebym miał ich po rękach całować za jego wprowadzenie

więc operator nie miał obowiązku włączenia go przymusowo jako standard

no tak,niestety ten operator nigdy nie ma żadnych obowiązków (od razu uprzedzę-nie mam możłiwości skorzystania z innego)

Regularnie prosiłem ich w e-mailach o włączenie go do oferty

popatrz,jaką masz siłę przebicia-to może poproś w moim imieniu i imieniu wielu tysięcy abonentów o ujednolicenie oferty w całej sieci

Nie wiem, czego ty oczekiwałeś...

no tak,oczekuję cudów...problem polega na tym że nawet jakbym chciał zapłacić dodatkowo za te cuda,to i tak ich nie dostanę

przestań marudzić

skoro już bierzesz się za pouczanie mnie-to moja rada dla ciebie- przestań się podniecać

będę marudził ile mi się podoba,bo mam ku temu powody

Ty wygrałeś dzięki nim wyjazd do Holandii,więc może masz ostatnio trochę rozmyty obraz usług świadczonych przez MM...moze jakby mi coś rzucili to też bym mniej marudził...ale na razie zdecydowanie więcej minusów niż plusów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsat Viasat Explorel,CI Polsat,Polsat Film HD,Superstacja,Eurosport 2 HD,TV Republika,Power TV,MGM HD,History Channel,Extreme Sports,Family Sport,Disney Channel,Disney Junior,Disney XD,Water Planet,Mezzo. Tak więc lista braków jest jeszcze dość spora. :)

Wracając na ziemię ,faktycznie obraz TVP Sport HD jest imponujący .Tak trzymać ! :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siwy wymienił paczkę TVN-ów wraz CBS-ami post wcześniej. :) Ale tu trzeba się zgodzić że najbardziej brakuje odpowiedników HD już istniejących w ofercie kanałów. Praktycznie każdy posiada teraz telewizor LCD,LED lub Plasmę. I zwykłe kanały SD wyglądają na nich masakrycznie. TVN jeszcze jakoś ujdzie.Ale najgorzej teraz wygląda wczorajsza "nowość" TVP Rozrywka.Palmę pierszeństwa w byle jakości do tej pory dzierżyły AXN Black i AXN White oraz Polsat Sport News. Rzeźnia !! :D Obraz jak z youtube jest także na ITV -ale to kanał bardzo nisko budżetowy więc nie ma co się dziwić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ot zwyczajnie podłączyli sobie kilka dysków i robią teraz z tego program telewizyjny. Taka "rozrywka" w wykonaniu TVP :lol2: Jak słusznie zauważyli inni koledzy, w DVB-T ten kanał ( tak jak i Polsat Sport News) wyglądają znacznie lepiej. Ciekawe co jest tego przyczyną ? Kompresja czy raczej dekompresja ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...