Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Szkoda że w ofercie MM nie ma takich kanałów muzycznych jak Mezzo,Melody Zen i bardzo pożądany MCM ( jest w kilku sieciach w Polsce min. w Toya).No i dziwi mnie wycofanie z oferty Czwórki Radio Na wizji.Kanał ten jest obecnie dosyłany od wszystkich operatorów światłowodem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jackie zadzwoniłem do dzialu technicznego co się zgłasza awarie tv cyfrowej to odebrala mila pani ale niekompetentna, ona mi mowi ze to nadawca musi nazwe zmienić w logo, zle mnie zrozumiala, ja na to ze to chodzi o EPG i ze to jest kwestia techniczna, za jakiś czas oddzwonil do mnie pan który był bardzo mily wiedział o co chodzi i jeszcze przepraszal w imieniu firmy, powiedział ze poruszy kierownictwo i gdzies tam gore ze to załatwi no i zalatwil, akurat taki konsultant się trafil, nawet Polsat JimJam poprawili, ale z tym TurboXtra to wymyślili, za od razu powiedziałem tez ze 1 października AXN Crime i AXN Sci-Fi zmieniają się odpowiednio w AXN White i AXN Black, żeby tez niebylo tak ze będę musial o tym mowic, powiedział ze tez to przekaze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musialby się chyba ten sam człowiek trafic, bo reszta to [beep]i chyba :) Akurat o VH1 zapomniałem, ale może jakbym napomknal to by może zmienili, kiedyś dzwoniłem to facet powiedział ze to jest wg nich VH1 European bo puszcza owy kanal muzyke europejska również i nie dal się przekonać.

I tak dużo zmienili, jeszcze kiedyś będę probowal, radze Wam tak samo, meczyc ich dzwonic bo widać to skutkuje. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwonilem ponownie ażeby poprawili Turbo Xtra na Discovery Turbo Xtra, przy okazji tez NGC Wild na Nat Geo Wild a National Geographic Wild HD na Nat Geo Wild HD, wspomniałem tez o tych VH1, inny konsultant się trafil teraz, a dodzwonić się o tej porze to masakra, nie wiem czy to poprawia, maja podobno do mnie jeszcze oddzwaniać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...