Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Do tej pory nie mogę się przestać śmiać :D Mam dla Was zagadkę: Pakiet MaxBox to pakiet SuperBox+ pakiety: dzieci, film, sport. Ja posiadam Pakiet SuperBox i do tego pakiety: dzieci, film, sport. Pytanie: Dlaczego nie działa MTV Live HD? :D

 

Odpowiedź z partyline: "Nie posiada Pan pakietu MaxBox, tylko kanały, które do niego należą, przełączę Pana do koleżanki, która to zmieni".

"- Skąd ma Pan informacje, że MTV Live HD jest w MaxBox? To niemożliwe, bo on jest tylko w pakiecie HD"

 

Leżym i kwiczym :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do południa -jedynym pozytywem jest to,że łaskawie MM zgodziła się w moim przypadku,abym zatrzymał sobie kartę CI zamiast dekodera. Przy czym w streamie miałem ją za darmo,tu muszę płacić kilka PLN. Jak przedłużałem umowę,to bardzo mi zależało na pakiecie HD.(w przypadku południowców pakiet HD to cztery kanały wtedy były -Esport,PSport,NG i Discovery). Po kilkunastu rozmowach w końcu ktoś się zgodził,ale...żeby miec ten pakiet musiałbym płacić 30PLN,poza tym musiałbym oddac karte i wziąść dekoder. Więc podziękowałem. Teraz nawet jakbym chciał to mi nic w HD nie włączą,bo nie ma możliwości technicznych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Paulus

Ja również będąc wczoraj w BOK dostałem takie info o cenach C+

17sakk661qkq.jpg

 

co przy tej 'promocji' ( 3 miechy za darmo) daje nam

 

Srebrny 31,2 mc

Gold 39,2 mc

Platinum 47,2 mc

więc...tak sobie...;p

 

ps. i podobno dopiero wczoraj dostali te informacje do BOK (przynajmniej w Warszawie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No szału nie ma,a MM na tle konkurencji (UPC) wypada blado. Po za tym jest to i tak niepełny Canal+,gdyż brakuje dodatkowych serwisów sportowych.Dotrwam do końca obecnej promocji,bo przy takim cenniku z kosmosu nie będę przedłużał już tej opcji.Gdyż nie dam się wpuścić "w kanał".Tak jak już tu ktoś wcześniej przytoczył,MM nie ma mi NIC do zaoferowania .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze wczoraj zamówiłem "starą" paczkę za 29. Okno otwarte najprawdopodobniej do końca roku będzie obowiązywało, więc kto chce taniej c+ niech się spieszy, bo lada dzień zniknie stara promocja. U mnie po wczorajszym zamówieniu dzisiaj działa już pełny c+ wraz z HD.

Po za tym jest to i tak niepełny Canal+,gdyż brakuje dodatkowych serwisów sportowych.
Jakie to serwisy ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słynne kanały 36 i 37 z NC+(dostępne także w Orange) z Muli Ligą Mistrzów ,meczami na żywo które nie mieszczą się w ramówce Canalu +. Są wliczone w cenę abonamentu i uzupełnieniem pełnej oferty. Jest to swoisty ukłon w stronę kibiców,by mieli większy wybór.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...