Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

A teraz napiszę Wam coś ciekawego odnośnie "nowych" canal+. Pojechałem do biura w Szczecinie przy Witkiewicza. A tam odmówiono mi zawarcia umowy na 6 miesięcy na canal +. Chciałem wziąć na 6 miesięcy tzw. starą paczkę i korzystać z otwartego okna. Nie ma takiej możliwości, na moje pytanie dlaczego, bo nie mogę Panu tego sprzedać obecnie gdyż nie ma jeszcze nowych promocji. Stwierdzam kategorycznie, że chcę starą promocję + otwarte okno. Nie ma takiej możliwości ze względu na to, co wyżej napisałem. O otwartym oknie ponoć nikt nie słyszał w Szczecinie. Chwilę wcześniej wciskano mi na partyline pełną paczkę kanałów na 6 miesięcy za 29 właśnie. Kiedy zacząłem drążyć temat okazało się, że gwarantowana jest w tej promocji jedynie stara paczka canal+, a reszta jest czasowo w ramach otwartego okna, kiedy otwarte okno będzie zamknięte tego nie wiadomo. Każdy kto twierdzi w tym przypadku, że ma full za 29 jest w błędzie poniekąd, bo full jest tylko na jakiś tam czas, a gwarantowane jest c+,c+ sport, film, family 2. Czyli nic innego jak stara paczka. Cena za full z cennika to jest 69 zł., więc nawet jeśli zejdą w promocji te 15-20 PLN i tak nie opłaci się brać tego za 49 PLN. Ot i taka to promocja. Nic innego jak farsa, ale nie wiem gdzie tu logika skoro dotąd była wojna o to, że nie ma c+, a teraz jest wojna o włączenie pakietu i o warunki promocji. Wmawiają więc ludzią, że dostają full za 29 PLN, żeby znów golić abonentów i nie dać im możliwości włączenia fulla przy pojawieniu się promocji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Multimedia zapewniła że,pełną paczkę Canal+ otrzymają wszyscy do końca aktualnych posiadanych promocji.Czyli jak masz do stycznia umowę na C+ do będziesz miał fulla do stycznia.Do marca to do marca itd.

A inną sprawą jest to że BOK na Witkiewicza działał zawsze na chorych,nikomu niezrozumiałych zasadach. :) O ile centrala jakoś idzie z postępem,to tam jest głęboka komuna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie ma bo tak im gadać kazali. ot tyle ;-)

Dyskryminacja wiosek i miasteczek hehehe. Podpis sam za siebie mówi.

Jak pies pod nieobecność pana pilnuje pustostanu ;-P

Nie kolego danielpes5 to nie brak wiedzy pracownika z pierwszej łapanki tylko patrzę na nią i obserwuję:a ona patrzy w komputer i mówi: "niedostępne w pana pakiecie,niedostępne w pana lokalizacji,multiroomy ale tylko w SD;" i to wszystko po spojrzeniu w komputer,brak wiedzy chyba tu nie ma za wiele wspólnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie na miejscu nie ma BOK-u, najbliższy jest w Łomży, ale umowy można podpisywać w "punkcie technicznym" (stacja czołowa). I też tak jest ze kobieta na miejscu ma inne promocje-umowy, a jak się zadzwoni na BOK ogólnopolski pod 244 244 244 to maja inne promocje-umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieraz jednak restart nie pomaga. Raz miałem tak, że sąsiad za ścianą miał dany program po aktualizacji a ja nie. Po kilki rozmowach z telefonicznym BOK-iem i wielu przełączaniach pomiędzy konsultantami, okazało się, że pewna pani w nie kliknęła w CMS-ie ikonki "aktywuj".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli podpisujecie na promocji 2013/321 za 29 zeta na 6 miechów, to jest to stare poczciwe 4xSD (pakiet Canal+). Otwarte okno gratis, dopóki komuś się nie odwidzi. Ma ktoś na papierze, że po podpisaniu umowy na C+ że ma pakiet Canal+ Platinum - nie. Jak ktoś ma to niech skan wrzuci, że to pakiet platinum za te 29 zeta. Nie ma jeszcze nowych promocji, sprzedają stare. Mam przed sobą nowy cennik - w nim dalej egzystuje twór pakiet Canal+ z gwarantowanymi 4 kanałami, pakiet Canal+ HD z dwoma i nowe twory : pakiet Canal+ silver (gwarantowane 2 kanały), gold (4 kanały), platinum (6 kanałów). Czyli wychodzi , że wg nowego cennika będa kanały tylko w HD. SD wyłączą jak wszystkich zmigrują. SD zostaną tam gdzie nie będzie możliwości HD. Ludzie, albo nie słuchacie, albo słyszycie co chcecie słyszeć. Jak już wam pani w BOK czy partyline mówi, że macie pakiet platinum na promocji 321 to radzę to nagrać. Na dodatek w cenniku w uwagach jest napisane, że pakiet Canal+ (stary) jest wycofany ze sprzedaży i obowiązuje tylko tych co go juz mają. Więc nie wiem o co kaman, ale ktos tu w kule leci z nami, nie mozna sprzedawać starej promocji, ale ją sprzedają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieraz jednak restart nie pomaga. Raz miałem tak, że sąsiad za ścianą miał dany program po aktualizacji a ja nie. Po kilki rozmowach z telefonicznym BOK-iem i wielu przełączaniach pomiędzy konsultantami, okazało się, że pewna pani w nie kliknęła w CMS-ie ikonki "aktywuj".

Ja [beep]ole jaki [beep] wierzyć się nie chce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, powoli się sprawa wyjaśnia, bo drąże temat. Każdy kto ma promocję na C+ starą ma w systemie dokontraktowane w dodatkowych usługach tv - "Otwarte okno Canal+ Platinum" do końca trwania promocji. Po promocji zostaje standardowe 4xSD + 2HD (jeśli ktoś ma dokupione) i chcąc mieć dalej platyne trzeba będzie podpisać aneks na nowych warunkach, których jeszcze nie znamy, albo jechać za kolory po cenniku - co tez wymaga aneksu. Więc Ci co kupili lub mieli wykupiony, wygrali. Może tak być, że od dziś wstrzymują sprzedaż tej starej promocji i dlatego taka szopka w Szczecinie wyszła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...