Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Wlaczam sobie przed polnoca TV a tu smigaja nowe kanaly w HD, milo oglada się STARS.TV HD :) Multimedia caly czas pozytywnie zaskakuje. :)

A jak u Was? Macie już nowe kanaly?

Poza tym zanika Internet, pewnie testują u mnie predkosci 30 MB/s, 60 MB/s i 120 MB/s, przy okazji odpalili nowe kanały, znajomy miejscowy technik miał informacje z pierwszej reki - tak mi powiedzial, jeśli chodzi o te testy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecna oferta promocyjna jest do końca września, więc jak chcesz przedłużyć na obecnych warunkach to musisz się udać do BOK.

 

Jestem w podobnej sytuacji co kolega kulson_realista umowę mam na C+ (4xSD + 2xHD), którą podpisywałem z końcem czerwca br.

Rozumiem, że w BOK'u bez problemu przedłużą mi dotychczasową umowę na tych samych warunkach cenowych ?? i wtedy umowa trwałaby od początku października do powiedzmy do końca marca 2014 z pełną paczką C+ HD (platinium) ??

 

można ten temat załatwić przez PH ?? czy tylko bezpośrednio w BOK ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do MTV Live HD, to szacuneczek, ogólnie za sam fakt dodania kolejnego kanału. Pamiętam, jak w sierpniu było zamieszanie z dodawaniem nowych kanałów i na chwilę odkodowali niemal wszystko. Wtedy pomyślałem: "aha, coś się dzieje - pewnie włączą wszystkie kanały HD". Pomyliłem się, ale dodanie z pakietu HD MTV LiveHD może dać sygnał, ze powoli odkodują kolejne kanały i tym smaym sprawdzi się moja wizja z sierpnia :)

Po prostu od dłuższego czasu widniało 27 kanałów HD mimo, że wszędzie reklamowali, że jest ich 28, więc postanowili dodać MTV. ;) Lepsze to niż DOMO+ HD lub Kuchnia+ HD, które też były w planach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu od dłuższego czasu widniało 27 kanałów HD mimo, że wszędzie reklamowali, że jest ich 28, więc postanowili dodać MTV. ;) Lepsze to niż DOMO+ HD lub Kuchnia+ HD, które też były w planach.
Viasat Nature / History HD liczą pewnie jako dwa kanały. Więc pewnie zmienią teraz liczbę na 29.

 

Heh, u mnie nadal brak nowych kanałów z Sierpnia. Zatem Stars TV nie mniej do mnie pretensji, że oglądam teraz głównie konkurencję. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@draco_san STARS.TV jak na razie możesz ogladac on-line http://www.starstv.eu/live.php Ja czekałem i się doczekałem w końcu, wiec prędzej czy później będą mieli i inni.

Została zaktualizowana lista miejscowości, gdzie sa już nowe kanały HD, doszły nowe lokalizacje:

http://www.multimedia.pl/object.php/act ... 08924aa172

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu od dłuższego czasu widniało 27 kanałów HD mimo, że wszędzie reklamowali, że jest ich 28, więc postanowili dodać MTV. ;) Lepsze to niż DOMO+ HD lub Kuchnia+ HD, które też były w planach.
Viasat Nature / History HD liczą pewnie jako dwa kanały. Więc pewnie zmienią teraz liczbę na 29.

Mowa o tym 'zwykłym' pakiecie MaxBox... "TV MaxBox - 140 programów w tym 28 w jakości HD"

 

A w pakiecie HD są 3 kanały Nature/History HD, TVP HD oraz Animal Panet HD, ktorych nie ma w MaxBoxie. Łącznie ze wszystkich pakietów mamy 40 kanałów w HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JEST! :) Nareszcie z migrowałem do NDTV, najpierw przez dwa miesiące mówili że nie mogę bo mam promocje na C+ i internet, ale dziś trafiłem na kumatego gościa na "partyline" i od 1 października jestem w NDTV. A co do C+, to narazie nic nie wiadomo, nie mogłem przedłużyć promocji już ją posiadając, ale dokąd nie przedstawią nowej na podobnych warunkach mam fulla do końca. :jupi: Nareszcie jestem z nich zadowolony. Coś mi się zdaje, że zaczynają "normalnieć".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem na infolinie bo chciałem wreszcie przejść na ndtv. Obecnie mam cyfrowy komfort + Canal + i C+ HD, HBO HD + HBO GO do tego pakiet sport HD ( bez tvp sport) oraz internet 20 Mb no i oczywiście analog. Płacę za to wszystko 170 zł. Pani zaproponowała mi pakiet złożony z superbox +pakiety kids, sport hd extra,filmy i seriale, pakiet hd(łącznie 68 zł) do tego C+ HD za 35 zł( na rok czyli do końca września 2014 i zapewniała mnie że do tego czasu będe miał okno otwarte na platynę) Hbo Hd plus HBO GO(35 zł) no i internet taki jaki mam w tej samej cenie. Umowa na 12 miesięcy. Łączny rachunek wyniósłby 187 zł. Brać czy jeszcze spróbować w BOK-u coś ugrać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Draco, no jak mogę mieć pretensję.. skoro nie masz jak oglądać Starsa to oglądaj VH1. Ale oczekuje że podejmiesz właściwą decyzję z chwilą gdy się w Twoim domu pojawimy :lol2:
Nie powiedziałem, że nie mam jak. ;) Ale trudno jest bez przerwy siedzieć z laptopem czy tabletem. Przed TV wygodniej, raz że większy ekran, dwa że mam świetne nagłośnienie. :P Ale bez obaw, jak tylko się pojawi to często będę zerkał - mam sentyment do muzyki z lat 80' i 90'.

 

@draco_san STARS.TV jak na razie możesz ogladac on-line http://www.starstv.eu/live.php Ja czekałem i się doczekałem w końcu, wiec prędzej czy później będą mieli i inni.

Została zaktualizowana lista miejscowości, gdzie sa już nowe kanały HD, doszły nowe lokalizacje:

http://www.multimedia.pl/object.php/act ... 08924aa172

Oj, wiem. Ciii... Prowokuje tylko Stars TV, czy może czegoś nie wie. ;)

 

Mowa o tym 'zwykłym' pakiecie MaxBox... "TV MaxBox - 140 programów w tym 28 w jakości HD"

 

A w pakiecie HD są 3 kanały Nature/History HD, TVP HD oraz Animal Panet HD, ktorych nie ma w MaxBoxie. Łącznie ze wszystkich pakietów mamy 40 kanałów w HD.

A sorry, pomyliłem się bo mam HD. To może chodzi o TeleToon+/Hyper+?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przypadku skorzystania z tego prawa, Operatorowi będzie przysługiwać roszczenie o zwrot ulgi przyznanej Abonentowi.

Tak to każdy z nas może zerwać umowę, przecież to jest technologia LAN, w Gdyni mają też HFC a może i głównie HFC, więc domyślam się że to jakieś osiedle pewnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś w Multimedii multiirooma? Może mi ktoś wytłumaczyć jego działanie? Dostajesz drugi dekoder,pilota? I czy ten drugi telewizor to może być starszy jeszcze kineskopowy? Da się podłączyć? Sorry może za głupie pytanie, ale jeszcze nigdy nie miałem z tym do czynienia. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...