Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Na razie kanałów 36/37 nie będzie w kablówkach. Można więc stwierdzić, że oferta sportowa Canal+ w kablu jest wybrakowana, więc cena powinna być mniejsza niż w nc+ :)

 

Osobiście uważam, że najbardziej uczciwą ceną standardową za Canal+ Platinum jest 40 zł (a w promocjach utrzymaniowych nawet mniej). 40 zł bez wielkich ceregieli Canal+ kosztuje w Netii i nc+. Cena 40 zł oddaje także to co było przed fuzją Cyfry+ z "n", czyli Canal+ za 30 zł (w Cyfrze+) + nPremium za 10 zł (w "n") ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Michaelis: Ja bym raczej stawiał na Canal+ Platinum za 49 zł, bo taka cena promocyjna widnieje w Vectrze, Inea czy Toya. Ale może być tez tak, że będzie to cena promocyjna standardowa (na stronie www), a być może "pod stołem" będą mieć lepsze ceny. U mnie w UPC standardowa cena promocyjna za Canal+ to 35 zł, ale jak zadzwonisz do DUK to i za 29 zł oferują ;).

 

Chociaż z tego co mi się gdzieś obiło o uszy, dwie duże kablówki nie chciały podpisać nowych umów z Canal+ ze względu na ceny. Może nc+ spuściła z tonu, tym bardziej, że zrobili niedawno zmiany z przeniesieniem Ekstraklasy do Canal+ Sport. Może to początek jakiś zmian. Swoją drogą ciekawe jak będzie u nas (UPC), gdy wprowadzą nowe pakiety Canal+. Aż strach się bać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po dzisiejszej rozmowie z partyline mam takie info:

Nie mają jeszcze żadnych wytycznych odnośnie promocji C+, początkowo tak miało być, że Ci co mają promocję to do końca jej trwania będą mieli full paczkę ale teraz ma być otwarte okno tylko przez "jakiś" czas, konsultant powiedział, że do końca września na pewno ale potem już nie wie. Zapytałem go o nowe kanały HD i powiedział, że dzisiaj dostali informację o ich uruchomieniu w kolejnych miastach m.in u mnie jupiiiiii, mam już Stars.TV jeeeeee :D

No to ja mam podkładkę w postaci e-maila od nich. Gdyby wyłączyli sygnał - reklamacja na 100% uznana. Gdyby było tam napisane, że "otwarte okno" jest tymczasowo, a nie z dokładną datą - wtedy to co innego ;)

 

Niestety u mnie nadal nowych kanałów brak :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Michaelis: Ja bym raczej stawiał na Canal+ Platinum za 49 zł, bo taka cena promocyjna widnieje w Vectrze, Inea czy Toya. Ale może być tez tak, że będzie to cena promocyjna standardowa (na stronie www), a być może "pod stołem" będą mieć lepsze ceny. U mnie w UPC standardowa cena promocyjna za Canal+ to 35 zł, ale jak zadzwonisz do DUK to i za 29 zł oferują ;).

 

Nie czytałeś dokładnie tego tematu, ceny standardowe już są. Pisaliśmy silver 49zł, gold, 59zł, platyna 69zł.

UPC ma dalej starą umowę z nc+! Ich to mało obchodzi, nie przejmują się tym, bo po co skoro mają w dobrej cenie całą paczkę. Jestem przekonany że jak wejdą nowe paczki C+ do UPC to ceny pójdą w górę!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomosc z ostatniej chwili:

 

Aktualności 18.09.2013 r.

Szanowni Państwo,

Informujemy, że z dniem 18 września 2013 r. w lokalizacjach gdzie nadawany jest program MTV LIVE HD, odbierany do tej pory wyłącznie w pakiecie HD, został udostępniony również w pakiecie MaxBox telewizji cyfrowej NDTV ( Digital TV) Multimedia Polska. Uprzejmie informujemy, że udostępnienie Państwu możliwości oglądania nowego programu nie stanowi zmiany Oferty Usług Operatora Multimedia Polska. Gwarantowana Państwu, w ramach Umowy Abonenckiej o świadczenie Usługi Radia i Telewizji Kablowej, liczba programów telewizyjnych składająca się na poszczególne Pakiety, pozostaje bez zmian.

 

zrodlo: http://www.multimedia.pl/object.php/act ... 0e2d3c578b

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Michaelis; Czytałem dokładnie. Ceny 49/59/69 zł to ceny STANDARDOWE. Bez promocji, czyli bez zobowiązania. Pisząc o Canal+ Platinum za 49 zł (u większości operatorów: Vectra, Inea, Toya) lub 40 zł (Netia, nc+) mam na myśli umowę promocyjną (np. z rocznym zobowiązaniem). Multimedia Polska jeszcze oferty promocyjnej na Canal+ nie zaprezentowało. Wiadomo, że ceny standardowe (cennikowe), które już znamy, są wyższe od tych promocyjnych :D

 

PS. A co do UPC. Cena (jeszcze starego) Canal+ standardowa to 41 zł, w promocji ogólnej 35 zł, a dla stałych klientów nawet za 29 zł. Chociaż pewnie w przyszłości wprowadzą także nowe pakiety, bo kiedyś "stara" umowa z nc+ im się skończy, więc będą musieli dojść do porozumienia. W w MM macie nSport, u nas nie ma. I pewnie nSport jest kartą przetargową w rozmowach między nc+ a UPC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem w BOKu i podpisałem aneks do umowy na CANAL+ na starych warunkach za 29 zł na 6 miesięcy i przez cały okres trwania tejże promocji udostępniony mam pakiet CANAL+ Platinum. :jupi:

Spytałem czy aby na pewno na 6 miesięcy będę miał otwarte okno wszystkich kanałów i potwierdziła, że na pewno i pokazała mi jakąś kartkę z centrali na której było to napisane. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@radek34 pewnie powoli odpala MTV Live HD tym co maja tylko MaxBox, ale mysle ze on w pakiecie HD i tak zostanie, bo np. ktoś będzie miał StartBox, MiniBox lub SuperBox nie bedzie go miał a tak jak wezmie pakiet HD to będzie miał. Poza tym będzie się pewnie dublowal jak zostawia w pakiecie HD, a wtedy będzie się placic podwojnie jak ktoś będzie miał i Maxbox i pakiet HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dziwne ze Kalisz jedno z większych miast, jest ogólnopolski BOK, nadawany jest z Kalisza aMazing, a dopiero teraz odpalili nowe kanaly. U mnie to wszystko na końcu zawsze, jak Internet wprowadzali to tez z opóźnieniem, tv cyfrowa u mnie weszla dopiero maj/czerwiec 2012 roku, wiec i nowe kanaly na samym końcu będą. Jak już pisałem na Boze Narodzenie pewnie dopiero w prezencie u mnie wlacza nowe kanaly.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@BartekPLRZ 13 Ulica a nie 13th Street Universal. 13th Street Universal zmienil nazwe na 13 Ulica i oni traktują to jako nowość, podobnie Discovery World zmienil nazwe na Discovery Turbo Xtra i tez to dla nich nowość, TVP Regionalna powrocila 1 września i tez to dla nich nowość, jak pojawia się w październiku AXN White i AXN Black to tez napiszą ze to nowości sa.

@jackie zmieniliby pewnie jakby szanowne Discovery caly czas wyswietlalo logo Discovery Turbo Xtra, a tak wieksza ilość czasu wyświetlone jest stare logo Discovery World, nie wiem czemu tak robi Discovery.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę nie rozumiem waszych wpisów co do C+ Platinum. Jeżeli mam C+ w promocji do końca stycznia 2014, i niby mam mieć fulla do końca, to mogę jeszcze dodatkowo o pół roku przedłużyć w cenie promocyjnej? Czy chodzi o tych co nie mieli C+ w ogóle i teraz korzystają z dobrych warunków? Jeśli ktoś wie o co mi chodzi, to niech napisze jak to jest? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@BartekPLRZ 13 Ulica a nie 13th Street Universal. 13th Street Universal zmienil nazwe na 13 Ulica i oni traktują to jako nowość, podobnie Discovery World zmienil nazwe na Discovery Turbo Xtra i tez to dla nich nowość, TVP Regionalna powrocila 1 września i tez to dla nich nowość, jak pojawia się w październiku AXN White i AXN Black to tez napiszą ze to nowości sa.

@jackie zmieniliby pewnie jakby szanowne Discovery caly czas wyswietlalo logo Discovery Turbo Xtra, a tak wieksza ilość czasu wyświetlone jest stare logo Discovery World, nie wiem czemu tak robi Discovery.

A wiesz, dlaczego tak na Discovery żonglują logo? Aby widzowie przyzwyczaili się do zmiany nazwy i zawartości programowej i nie ma to nic wspólnego z zaniechaniem po stronie Multimedii, która po zmianie powinna też zrobić poprawki w EPG, bowiem formalnie, chyba nie ma już takiego twory jak Discovery World, a Discovery Turbo XTRA. Co do MTV Live HD, to szacuneczek, ogólnie za sam fakt dodania kolejnego kanału. Pamiętam, jak w sierpniu było zamieszanie z dodawaniem nowych kanałów i na chwilę odkodowali niemal wszystko. Wtedy pomyślałem: "aha, coś się dzieje - pewnie włączą wszystkie kanały HD". Pomyliłem się, ale dodanie z pakietu HD MTV LiveHD może dać sygnał, ze powoli odkodują kolejne kanały i tym smaym sprawdzi się moja wizja z sierpnia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...