Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Dzwonili do mnie dzisiaj rano z MMP i zaproponowali mi nowy pakiet C+ za 29zł, ale tylko na 6 miesięcy. Zgodziłem się, bo mi warunki pasują i na dłuższy termin nie było można. Rachunek się nie powiększy (wręcz zmniejszy) i nie będę musiał z niczego rezygnować. Więc jest chyba ok, nie będzie cen z kosmosu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwonili do mnie dzisiaj rano z MMP i zaproponowali mi nowy pakiet C+ za 29zł, ale tylko na 6 miesięcy. Zgodziłem się, bo mi warunki pasują i na dłuższy termin nie było można. Rachunek się nie powiększy (wręcz zmniejszy) i nie będę musiał z niczego rezygnować. Więc jest chyba ok, nie będzie cen z kosmosu.

 

Ale za co 29zl? Pełna paczka i wszystko w HD?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, dostałem pełną paczkę Canal+ w HD z nowymi kanałami Family HD, Family2 HD, Canal+ HD, Film2 HD. Oprócz tego gwarantowane jeszcze Sport HD i Film HD. Wszystko za 29zł na 6 m-cy, wcześniej miałem C+ bezterminowo i bez promocji. Więc dla mnie jest taniej. Martwi mnie tylko, co później po tych 6 miesiącach? Zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, dostałem pełną paczkę Canal+ w HD z nowymi kanałami Family HD, Family2 HD, Canal+ HD, Film2 HD. Oprócz tego gwarantowane jeszcze Sport HD i Film HD. Wszystko za 29zł na 6 m-cy, wcześniej miałem C+ bezterminowo i bez promocji. Więc dla mnie jest taniej. Martwi mnie tylko, co później po tych 6 miesiącach? Zobaczymy.

 

 

Napisz numer promocji jaką podpisałeś: 2013/321 czy coś innego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisalem do nich dziś e-maila ze Sci-Fi Universal zmienil dziś format nadawania obrazu z 4/3 na 16/9 to już to poprawili, po drugie pewnie nie zmieniaja EPG Discovery World na Discovery Turbo Xtra bo doszli pewnie do wniosku ze skoro dalej wieksza czesc czasu widnieje logo Discovery World to nie trzeba zmieniac, po drugie nie rozumiem tez Discovery, skoro nazwa kanalu się zmienila to po co widnieje jeszcze logo Discovery World a logo Discovery Turbo Xtra pojawia się tylko co jakiś czas.

Otrzymalem tez e-maila już poraz kolejny po moim zapytaniu w sprawie kiedy pojawia się u mnie nowe kanaly HD, otrzymałem odpowiedz ze konkretna data ich wprowadzenia w mojej lokalizacji nie jest znana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisz numer promocji jaką podpisałeś: 2013/321 czy coś innego?
Nie znam numeru, z tego co wiem nie przygotowali jeszcze w pełni oferty promocyjnej. A umowa przyjdzie pocztą więc nie mam teraz jak sprawdzić. :P

 

Edit:

Ceny bez promocji:

Canal+ Silver - 49zł

Canal+ Gold - 59zł

Canal+ Platinium - 69zł

Źródło: http://media2.pl/media/106275-Pelny-pakiet-Canalplus-w-Multimedia-Polska.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może teraz będzie podpisywane na 6 miesięcy

 

29 zeta na 6 miechów śmierdzi mi właśnie starą promocją na 4SD, czyli 2013/321. Więc HD masz włączone, ale niegwarantowane. A jak zamkną okno, żeby mieć HD, trezeba będzie podpisać aneks na nowych warunkach (silver, gold lub platyna w HD). Teraz jak nieznane są jeszcze promocje, lepiej klienta utrzymać na starej promocji z otwartym oknem, niz go stracić. Więc dopóki nie pojawi sie nowa oferta sprzedaja po staremu, a klient zyskuje otwarte okno - bo wg starego cennika C+ masz gwaratowane 4xSD + za dopłatą 2 HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Sieć Multimedia Polska, drugi operator kablowy w Polsce pod względem liczby abonentów,bez rozgłosu wprowadza do swojej oferty pełny pakiet kanałów premium z rodziny Canal+."

cytat z serwisu Media2.pl

 

Nie dziwię się że Multimedia wprowadza pełny pakiet Canal+,bez rozgłosu i tylnymi drzwiami. Bo udostępnia pełny pakiet Canal+ jako ostatni operator kablowy w Polsce.A to już powodu do dumy i chwały nie przynosi. :>

I do wszystkich abonentów Canal+ w MM powinny zostać wysłane oficjalne przeprosiny .Za to że od momentu startu nowego Canal+ ( 5 kwietnia) sieć dopiero 13 września udostępniła pełną paczkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po dzisiejszej rozmowie z partyline mam takie info:

Nie mają jeszcze żadnych wytycznych odnośnie promocji C+, początkowo tak miało być, że Ci co mają promocję to do końca jej trwania będą mieli full paczkę ale teraz ma być otwarte okno tylko przez "jakiś" czas, konsultant powiedział, że do końca września na pewno ale potem już nie wie. Zapytałem go o nowe kanały HD i powiedział, że dzisiaj dostali informację o ich uruchomieniu w kolejnych miastach m.in u mnie jupiiiiii, mam już Stars.TV jeeeeee :D

 

I do wszystkich abonentów Canal+ w MM powinny zostać wysłane oficjalne przeprosiny .Za to że od momentu startu nowego Canal+ ( 5 kwietnia) sieć dopiero 13 września udostępniła pełną paczkę.

 

:lol2: daniel ty masz naprawdę piękne marzenia! :lol2: Obudź się to nie sen to rzeczywistość :lol2:

Aha daniel tak dla jaj spytałem o te dodatkowe kanały, które są w nc+ jak jest np. LM - w MM ich nie będzie. Oferta jest silver, gold, platyna i koniec :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

I do wszystkich abonentów Canal+ w MM powinny zostać wysłane oficjalne przeprosiny .Za to że od momentu startu nowego Canal+ ( 5 kwietnia) sieć dopiero 13 września udostępniła pełną paczkę.

 

:lol2: daniel ty masz naprawdę piękne marzenia! :lol2: Obudź się to nie sen to rzeczywistość :lol2:

Tak racja,zapomniałem dziś przez moment że żyjemy w Polsce a nie w Wielkiej Brytanii . :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha daniel tak dla jaj spytałem o te dodatkowe kanały, które są w nc+ jak jest np. LM - w MM ich nie będzie. Oferta jest silver, gold, platyna i koniec :)

No to możemy już oficjalnie potwierdzić,że mamy "prawie" pełny pakiet Canal+. Ale jest za to niewielkie pocieszenie,bo zaraz po skrótach LM,na Canal+ Sport leci powtórka Multi Ligi Mistrzów.Chyba specjalnie dla abonentów sieci kablowych nie mających słynnego kanału 36. 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Michaelis, o c h o l e r a!!! To jedziesz, rekordu potrzebujemy :)

 

No STARS.TV muszę powiedzieć że gracie muzę z moich lat! Jest dobrze! Od dzisiaj konkurujecie u mnie z VH-1 Classic, bo reszta kanałów muzycznych to nie moja bajka a na widok paska z życzeniami, esemesami, jakimiś grami i innymi tego typu śmieciami mam odruchy wymiotne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...