Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Mam jeszcze jedno pytanie.

Gdzie mogę uzyskać lepszą ofertę utrzymaniową.

Przez telefon, czy w punkcie?

Z tym jest różnie- teoretycznie przez telefon powinno być korzystniej ale z kolei osoba , która kiedyś pracowała w MM jako przedstawiciel mówiła mi że najlepiej załatwiać wszystko w BOK. Ja przedłużałem umowę zarówno w BOK i telefonicznie i jakoś większych różnic nie było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jackie@ dzwoń do nich na infolinie i zapytaj co i jak,tylko teraz pytanie czy jeśli teraz wezmiesz C+HD na starych zasadach to dostaniesz fulla.

 

ad_nar@ jesli to prawda to bardzo miło.

 

Ciekawe dlaczego EPG na Discovery World nie został zmieniony na prawidłową nazwę ,podczas reklam jest znaczek Turbo Xtra :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie w Bielsku-Białej pojawiły się rano Family i Film2 w SD. Mamy teraz C+, Sport, Family x2 i Film x2 - wszystkie w SD. Na HD się chyba nie zanosi. Sytuacja jest identyczna jak tu ktoś z Sanoka pisał. Grunt, że mam pełny dostęp do hiszpańskiej, angielskiej i polskiej ligi. Teraz poczekamy sobie na modernizację. Mam nadzieję, że za to SD nie policzą sobie większej kwoty. Pożyjemy zobaczymy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Format nadawania na Discovery Turbo Xtra przestawili na 16/9. Napisalem rano e-maila o tym ze Discovery World zmienil nazwe na Discovery Turbo Xtra. Poza tym logo co raz jest albo Discovery World albo Discovery Turbo Xtra. Ze zmiana 13th Street Universal na 13 Ulica tez było podobnie, tez e-maila wyslalem i dopiero na trzeci dzień zmienili, im trzeba wszystko palcem pokazywać a potem to już im się nie spieszy. Jutro Sci-Fi Universal zmienia format nadawania z 4/3 na 16/9.

W październiku natomiast AXN White i AXN Black zastapia AXN Sci-Fi i AXN Crime i tez pewnie trzeba będzie ich powiadamiać i czekac aby nazwy zmienili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest zwyczajne lenistwo i kompletna niewiedza działu technicznego w/s zmian programowych,leżących po stronie nadawcy.Domo i Kuchnia TV nie zmieniły nazwy na nazwy "z plusem" do dnia dzisiejszego.Natomiast kanał National Geographic Wild HD powinien nazywać się Nat Geo Wild HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ad_nar@ jesli to prawda to bardzo miło.

 

Z maila wynika, że wszyscy dostają taki dostęp. Oto najważniejszy fragment:

 

W odpowiedzi na Pana maila z dnia 2013-09-13 informuje, iż dla aktualnych abonentów promocyjnych Canal + w terminie do końca trwania warunków promocyjnych zostanie uruchomione otwarte okno na pakiet Platinum.

 

Pana promocja na Canal + trwa do dnia 2014-01-31 i w skład pakietu Platinum wchodzą:

 

- Canal+ Family HD

- Canal + Family 2HD

- Canal + Film HD

- Canal + Film 2

- Canal + Sport HD

- Canal+ HD

 

Po tym czasie prosimy o kontakt w celu przedstawienia nowej promocji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz poczekamy sobie na modernizację

żeby tylko za naszego życia zdążyli...

A co do pytania BOK czy telefon-moim zdaniem tylko miejscowe BOK-i,przynajamniej u mnie. Ostatni przykład-w maju chciałem rozwiązać umowę na C+,bo nie było u nas promocji i za 39 PLN nie miałem nic(ligi się praktycznie pokończyły). Przez telefon pani poinformowała mnie o 3-miesięcznym okresie wypowiedzenia(na pakiet bez umowy promocyjnej-czaicie to?)a w moim BOKu pani załatwiła mi wyłączenie po miesiącu.I takiej kobiecie powinni dziękować,bo gdyby nie ona,to już dawno bym ich cmoknął w d...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dado - jak wypowiadasz w BOKu pakiety premium jest miesiąc, jak na CC - 3 miechy. Dziwne to mają, ale prawdziwe.

Ceny cennikowe za nowy C+ (zgadza sie z tym co ktos wcześniej wrzucił):

silver (2x Family) - 49 zł

gold (2x Family, 2x Film) - 59 zł

platyna (gold, C+,C+Sport) - 69 zł

jak dadzą tylko dychę upustu (tak jak na starej paczce: z 39 na 29) to szału nie ma. Wg mnie pownni zrobić dwie promocje - roczną tańszą, np. 39 za platynę i półroczną (dla miłośników SGP) droższą, np. 45 zeta. Marzenia - te duże i te maleńkie.... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale jakby nie patrzeć,to dwie dychy więcej niż do tej pory...i myślę tu o sytuacji sprzed powstania NC+,kiedy za 29 PLN były wszystkie kanały...

Co do tej sytuacji z wypowiedzeniem umowy-to czy gdzieś w regulaminie jest to napisane,że w CC 3 miechy,a w BOK 1?

 

Jaki meczyk dziś oglądamy panowie? Cztery do wyboru:)

a swoja drogą,neuron-niezłych jednak mają speców od marketingu w MM-potrzymali nas przez kilka miesięcy za jajca dając wybrakowaną ofertę,a teraz jak dają nam coś,co się nam należało jak psu buda i co inni mają cały czas,to się cieszymy jak dzieci...ale ja im tego nie zapomnę :D i nigdy,przynajmiej u mnie w mieście nikomu tej firmy nie polecę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja za to mam 9 PLN za HD, ale 3 miesiące za darmo. Szczerze mówiąc to nie wiem czy ma coś do tego fakt, że dostałem nowy (a nie używany) dekoder, czy to może mój telewizor tak dobrze koryguje obraz, ale część kanałów HD działa świetnie, a na większości SD piksele widać tylko z 10 cm od ekranu ;) Też jestem zadowolony. MM jest konkurencyjna cenowo w stosunku do Vectry, do której porównywałem ofertę, więc nie zdziwiłbym się jakby były promocje na cały okres umowy (w Vectrze 49,90 jest właśnie za rok platinum). Oczywiście jak pisałem wyżej - wydaje mi się, że będzie to jednak 49,90, ale... pożyjemy-zobaczymy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...