Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Pytałem go jeszcze jak to będzie z otwartym oknem, potwierdził że w weekend mieli informacje o otwartym oknie do końca tych promocji co aktualnie mamy ale dzisiaj już nie był tego pewien. Otwarte okno będzie dla wszystkich, nawet dla tych co nie mają pakietu C+ HD i żadnej promocji ale nie wie jak długo. Pozostaje nam czekać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie sprawa wygląda tak: Są nowe Canal+ HD, choć nadal nie ma kanałów z poprzedniej aktualizacji (Stars TV HD, Universal HD, E! HD itp). Co ciekawe mam do nich dostęp (C+) od początku. Na infolinii dowiedziałem się, że mam je włączone tymczasowo w ramach testów (ale nie do końca umowy). Na razie nie wiedzą, kiedy będzie już nowa oferta i zaproponują mi nowy aneks do umowy - mają oddzwonić. Cen nie znam, ale raczej będzie drożej niż obecnie (mój znajomy technik twierdzi nieoficjalnie, że mawet w cenach w promocji będzie więcej niż 50zł - to niedobrze, będę musiał z czegoś zrezygnować).

 

Nowe kanały ( w tym STARS ) muszą śmigać w większej ilości lokalizacji bo nam ostatnio strasznie wyniki oglądalność wystrzeliły w górę, dzięki :brawo:
A wiesz, że miałbyś jeszcze większe wyniki oglądalności, gdyby Multimedia szybciej wprowadzała by zmiany w niektórych lokacjach? Jak widać jeszcze w wielu miejscach nie ma do was dostępu. Czyż nie w twoim interesie leży trochę pomęczyć ich o to? A przynajmniej grzecznie zapytać, na kiedy przewidują koniec modernizacji. A tak to tracisz widzów na rzecz VH1 Classic. :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michaelis --> tak jak pisałem nie jest to pewne ale "góra" w boku mojego miasta potwierdziła,( oczywiście jeśli nie ma czegoś na papierze to może to ulec zmianie a jak wiemy w MM nawet to że coś jest napisane podbite podpisane również może ulec zmianie :P) że na dzień dzisiejszy wszyscy obecni abonenci promocji canal + dostana pełny dostęp, jeśli MM wprowadzi canal + platynka za więcej niż 49 to będę bardzo zdziwiony raczej widzę to tak przez 6 miesięcy będzie promocja za 49, a po 6 nagle zniknie i będzie po 69. Dlaczego tak proste skończą się 6 miesięczne promocje na canal + i trzeba jakoś sobie odbić stratę na tych co płacili mniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michaelis --> tak jak pisałem nie jest to pewne ale "góra" w boku mojego miasta potwierdziła,( oczywiście jeśli nie ma czegoś na papierze to może to ulec zmianie a jak wiemy w MM nawet to że coś jest napisane podbite podpisane również może ulec zmianie :P) że na dzień dzisiejszy wszyscy obecni abonenci promocji canal + dostana pełny dostęp.

 

Koleś na partyline powiedział, że to jest już nieaktualne :/ Otwarte okno na full paczkę C+ mają od dzisiaj wszyscy Ci co mają Canal+ (nawet bez HD i bez zadnej promocji,czyli na standardzie). Do kiedy będzie to otwarte okno, jakie będą ceny w promo tego jeszcze nie wiedza, czekaja na promocje. Ceny standardowe mi tylko podal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurna coś się zwaliło na mmtv.pl. Dzisiaj przypadkowo odwiązałem konto od faktury i nie mam dostępu do kanałów. Kiedy próbuję na nowo powiązać, to otrzymuję komuniakt : Konta w serwisie mmTV.pl nie udało się powiązać z fakturą Multimedia Polska S.A. Skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta pod numerem telefonu 244 244 244. Co jest grane?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaryzykowałem i odwiązałem konto od faktury, ponownie powiązałem (wzialem 5 ostatnich cyfr z numeru PESEL) i poszlo bez problemu.

Tam chyba mozna zglosic problem do tych ludkow, ktorzy zajmuja sie mmtv, na dole jest kontakt.

 

Tak sobie teraz myślę, że oni chyba przekalkulowali i nie oplacalo im sie dawac pelnej paczki do konca trwania naszych promocji :lol2: Dadza nam miesiac moze dwa otwartego okna a potem zakoduja te kanaly co dodali. Jak ktos bedzie chcial to musi podpisac nowa umowe na silverka, goldzika albo platynke :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie mi się nie udało :/ Próbowałem wszelkie opcje i nic :/ Nawet nowe konto zrobiłem, gdzie przeszedłem wszystkie etapy i wydawało się, że mi powiąże ale jak przeszedłem do głównego konta, niestety nadal nie mam powiązanego. Napisałem im właśnie maila, zobaczymy co poradzą. Pamiętam, że jak pierwszy raz dodawałem sobie konto, też jakieś problemy z tym miałem, ale nie pamiętam, jak to się zakończyło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche czarnego humoru wyobrazmy sobie sytuacje w ktorej milujaco panujaca nam Mm ustala ze premium kosztuje 69 i nie ma promocji . Osoby ktore maja canal + dostaja zgodnie z umowa (ilosc kanalow) family family 2 film i film 2 do tego hd family 2 i film 2. Zabawn perpektywa prawda. Dobrze ze wszyscy wiemy jak MM szanuje swoich klientow i nigdy nie zrobilaby im takiego numeru .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche czarnego humoru wyobrazmy sobie sytuacje w ktorej milujaco panujaca nam Mm ustala ze premium kosztuje 69 i nie ma promocji . Osoby ktore maja canal + dostaja zgodnie z umowa (ilosc kanalow) family family 2 film i film 2 do tego hd family 2 i film 2. Zabawn perpektywa prawda. Dobrze ze wszyscy wiemy jak MM szanuje swoich klientow i nigdy nie zrobilaby im takiego numeru .

 

Nie strasz! Tego to już bym nerwowo nie wytrzymał. Wrzucił bym i dekoder przez szybę do BOK-u, pozdrawiając przy tym kulturalnie całą tą firmę. ;) Chociaż patrząc na poprzednie niektóre ich zagrywki, wcale to nie jest aż tak niemożliwe. Strach się bać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...