Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Spoko rano też dobrze 11.86 pobór wysył o.76 ping 24 ms czyli bardzo zbliżone wartości do nocnych mierzonych dziś w nocy mierzone za pośrednictwem routera wi-fi.Także 12 na routerze jest jakby nie patrzył.Widziałem ten post aminis dlatego też wypróbuję u siebie ten anty wirus,dzięki wszystkim za wypowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadal brak sprecyzowanej oferty nowych pakietów Canal+.Na infoliini kompletna dezinformacja,nikt nic nie wie. Nowe Canal+ mają obecnie status emisji testowej.Dostęp mają tylko nieliczni.Czyżby "rozmowy trwały" nadal ? :> Cierpliwość abonentów MM jest wystawiona po raz kolejny na ciężką próbę...niestety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro miałyby być testowe to chyba wszyscy powinni dostać dostęp do nich na okres testowy, bo niby jak inaczej prowadzić testy ? Po drugie po animozjach jakie stwarza mi firma MM (i nie tylko mi zresztą) nie wiem czy warto cokolwiek z nimi jeszcze podpisywać, a tym bardziej C+, który jeśli będzie na pewno będzie drogi i też nie wiadomo czy MM nie zgotuje jakiejś niespodzianki. Wcale bym się nie zdziwił gdyby ten nowy c+ polegał na tym, że się zgłasza dany kanał bez emisji. Jakoś tę firmę stać na wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze że nie ma jeszcze oficjalnego cennika,bo za takie zabawy techników-którzy ewidentnie nie ogarniają tematu,ja dziękuje. Uwaga technicy ! Dekoder podłączą się do źródła prądu a kartę wkłada się do slotu chipem do dołu... :mrgreen: Bo widzę że obowiązuje tu zasada jest-nie ma ,jest-nie ma :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze że nie ma jeszcze oficjalnego cennika,bo za takie zabawy techników-którzy ewidentnie nie ogarniają tematu,ja dziękuje. Uwaga technicy ! Dekoder podłączą się do źródła prądu a kartę wkłada się do slotu chipem do dołu... :mrgreen:

 

 

A cennik co ma do tego, skoro nie ma jeszcze ani jednej osoby w Polsce z zakontraktowanym C+ w nowej ofercie. Więc mogą sie tak bawić jeszcze długo,chyba że mi nie zgaśnie Sport i Film w HD ze strej oferty.

O znowu działają pozostałe 4 HD :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak obiecywalem na szybko z telefonu pisze biuro regionalne nie wie jeszcze nic na temat nowych canal+ nie wiedza w jakich cenach bedzie ani kiedy oficjalnie wystartuje,nie dostali zadnych informacji na ten temat, jedyne co jest pewne to ze ci co maja promocje canal + do jej konca dostana platyne ( ale umowmy sie ze w mm wszystko jest mozliwe ale na dzien dzisiejszy to jest jedyna potwierdzona informacja jaka maja)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...