Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 1.09.2024 o 20:06, marciniozo napisał(a):

Zalogowałem się bez problemu. Także u mnie OK.

 

W dniu 1.09.2024 o 21:32, maxio napisał(a):

Kurczę dalej nie mogę. Jak to ogarnąć nie dzwoniąc na infolinię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko drożeje to i kablówka też. Jednak tak jak napisał kolega Piotrek, trochę drogo. Jak najbardziej w tej cenie to maxbox i coś jeszcze może do tego.

Ale skoro masz jeszcze czas, to może się wstrzymaj z tą umową.

uzupełnienie

Sorry źle przeczytałem. Internet już się kończy. Może jednak jeszcze spróbuj negocjować.

Edytowane przez marciniozo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, piotreksuchy90 napisał(a):

Dzwoniłem zapytać o te kanały Canal + Extra dla abonentów MM. W przyszłym tygodniu dopiero na się sprawa wyjaśnić.

Oferta identyczna jak w Vectrze. 65zł na rok lub 2 lata z Ligą Mistrzów, filmowy 25 zł.

3 godziny temu, tkaczu1992 napisał(a):

Po rozmowie z DUK dostałem ofertę na superbox i internet 600mb/s za 94 zł przy umowie na rok. Superbox umowa kończy się w przyszłym roku, internet teraz, więc pole do negocjacji mam raczej małe. Dobra cena czy jestem w stanie więcej wytargować?

Idealnie Cię złapali na różne okresy umowy. Ewentualnie negocjuj żeby net i telewizja kończyły się w tym samym miesiącu. Za rok będziesz miał lepsze możliwości do negocjacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, maxio napisał(a):

Oferta identyczna jak w Vectrze. 65zł 

No to mnie też złapali bo płaciłem 124 zł teraz po podwyżce inflacyjnej 147 za maxbox Canal Plus HBO Cinemax Filmbox Eleven 3xCam + 600 Mbit (44 zł za prestige Canal Plus) i umowę mam do końca roku to nawet jak zmienię sam Canal Plus to mi się wszystko rozjeździe a na przedłużenie pewnie nie mam szans liczyć na tą cenę nawet przy złożeniu rezygnacji 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, maxio napisał(a):

Online tylko przy przejściu na pakiety Vectry.

Dobra dzięki. Wziąłem właśnie migracje z tych 44,60 na 65 zł z dostępem do tych kanałów z Ligą Mistrzów na rok resztę pakietów nie zmieniałem. Nie wiem czy z niektórych w listopadzie nie będę rezygnował a teraz jedynie to jedynie dobrałem. Zresztą teraz jest tak że po umowie kwoty pakietów może jedynie dotknąć ten dodatek inflacyjny więc resztę mogę zostawić na czas nieokreślony. Teraz mam tak pakiet HD i HBO na czas nieokreślony od stycznia 2023 i cena tych pakietów mi nie drgnęła. 

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam od 8 dni internet 600Mb , do tej pory miałem 300Mb. Muszę przyznać że jest różnica. Używam tylko wifi. Jak do tej pory miałem w najdalszym zakątku mieszkania 70-90Mb tak teraz jest 200-300Mb.  Oczywiście metr od routera wyciąga 500-590 Mb. Mierzę smartfonem Galaxy S22. Macie może doświadczenie gdzie w przedpokoju ustawić router aby uzyskać max sygnału w całym mieszkaniu ?  Jak wysoko ?  Obecnie wisi nad drzwiami wejściowymi, jest tam wejście kabla koncentrycznego i gniazdko 230V. Router to Arris TG2492S.

Czy mają w MM nowsze urządzenia ? Czy wymienią w trakcie umowy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, zerojedynkaX napisał(a):

Muszę przyznać że jest różnica. Używam tylko wifi. Jak do tej pory miałem w najdalszym zakątku mieszkania 70-90Mb tak teraz jest 200-300Mb.  Oczywiście metr od routera wyciąga 500-590 Mb.

W czym jest różnica? To jest nielogiczne w tym że miałeś wcześniej 300Mbps a po wifi tylko 70-90, a teraz na tym samym routerze masz po zwiększeniu tylko szybkości łącza operatora do 600Mbps masz nagle po wifi 200-300Mbps. To o czym piszesz jest możliwe jeśli przy okazji zmieniałeś konfigurację albo/i miejsce instalacji routera który nadaje sygnał wifi albo po prostu router na inny model.

Edytowane przez opensource
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, opensource napisał(a):

To o czym piszesz jest możliwe jeśli przy okazji zmieniałeś konfigurację albo/i miejsce instalacji routera który nadaje sygnał wifi albo po prostu router na inny model.

 

 

Pewnie router z modemem został wymieniony na inny. 

 

 

4 godziny temu, zerojedynkaX napisał(a):

Macie może doświadczenie gdzie w przedpokoju ustawić router aby uzyskać max sygnału w całym mieszkaniu ?  Jak wysoko ?  Obecnie wisi nad drzwiami wejściowymi, jest tam wejście kabla koncentrycznego i gniazdko 230V. Router to Arris TG2492S.

 

 

Najlepiej centralnie (jak się da). Kwestia o jakich odległościach mówimy. 

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...