Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Na pewno kanał Novela HD ma bardzooo dużo zwolenników w sieci mm:) A swoją drogą TVN 7 to bardzo spoko kanał i chętnie bym go widział w HD.Wczoraj wieczorem moja żona oglądała TV i dwa razy były przerwy ,raz ok 22 a drugi 0 30.

 

Jackie@Na co my liczymy to tych ludzików na górze najmniej interesuje :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym z miłą chęcią przyjął TVN 7 HD ale również Domo HD, żonka uwielbia ten drugi :)

 

Czytaliście? Ładnie napisane ale tłumacząc na język klienta brzmi to tak narazie nie dodamy nSportu ale o wszelkich zmianach będziemy was informować :)

http://media2.pl/media/104987-Bedzie-nS ... entow.html

 

Jutro będę miał okazję porozmawiać ze znajomym z MM przy piwku, może coś sypnie w sprawie C+ ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś się orientuje gdzie lepiej wynegocjować dobrą ofertę i cenę: bezpośrednio w BOK, infolinia(dział utrzymania klienta), czy u przedstawiciela handlowego?

Myślę że w dziale utrzymania,ja negocjuje w oknie bo będę rozmawiał z naziemną,walę tych wszystkich operatorów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmawiałem dzisiaj z koordynatorem w MM i na pytanie o C+ odpowiedział krótko "Nic mi nie wiadomo o dodaniu tych kanałów w najbliższym czasie". Także tego... ;)

 

Tym akurat się nie przejmuj. Mógł zakończyć wypowiedź na "Nic mi nie wiadomo". W tej firmie nic nikomu nie wiadomo. Zero profesjonalizmu i olewanie klientów to ich znak rozpoznawczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się w 100% patrz wpis niżej:

Złożyłem tydzień temu rezygnację na dodatek nikt nie dzwonił listu nikt mi nie przysłał a na telefonicznym boa nic nie wiedzą jeszcze o moim piśmie rezygnacyjnym ,bo chciałem się upewnić czy dotarło z boa punkt Brzesko już do nich to wypowiedzenie.Laska powiedziała,żebym zadzwonił pod koniec tygodnia i zapytał o tę sprawę a jak dalej będzie głuche ucho to mam do nich przysłać skan wypowiedzenia na przypomnienia@multimedia.pl hehehe to na kij komu ten punkt w Brzesku?A tu raptem 3 tygodnie do końca netu.No chyba,że liczą że mnie podsumują za net poza okresem promocyjnym i im kaski wpadnie grosz do grosza i będzie kokosza. Hehe ale pożyjemy to zobaczymy.Nikt nic nie wie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prześlij to jak najszybciej na potwierdzenie@multimedia.pl - ten mail co masz wyżej jest błędny.

 

norlo napisał(a):

radek34 napisał(a):

Rozmawiałem dzisiaj z koordynatorem w MM i na pytanie o C+ odpowiedział krótko "Nic mi nie wiadomo o dodaniu tych kanałów w najbliższym czasie". Także tego... ;)

Tym akurat się nie przejmuj. Mógł zakończyć wypowiedź na "Nic mi nie wiadomo". W tej firmie nic nikomu nie wiadomo. Zero profesjonalizmu i olewanie klientów to ich znak rozpoznawczy.

 

Co do tego to nigdy nie mówili że będzie pełna paczka c+ - pytamy to odpowiadają. Nic nie słychać na razie co by miało być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do tego to nigdy nie mówili że będzie pełna paczka c+ - pytamy to odpowiadają. Nic nie słychać na razie co by miało być.

 

Nie odpowiadają, lecz wysyłają szablony. Jest różnica. Niedawno zadałem konkretne pytanie i w odpowiedzi dostałem szablon, który w dodatku był nie na temat. Podejrzewam, że nawet nie chce im się czytać.

Bo zakładam, że aby dostać pracę w BOK trzeba umieć czytać ze zrozumieniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W miastach, w których te kanały sa włączone, niech zlikwidują duble, a zwiększą bitrate tych kanałów w HD, ale po co. W reklamie lepiej wygląda 359 kanałów. Ale zaraz wam powiem po co tak jest. Teraz z takiego pakietu Filmy i seriale mogą wywalić np AXN Crime, bo dodali Novelę w HD. I ilość się nie zmienia. Niedługo oferta będzie wyglądac następująco - 120 kanałów - 60 HD (pozostałe 60 to duble w SD)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lista kanałów nie powala, nie wszystkie dostępne w każdym mieście, ale cóż poczekamy. Czy jest komuś wiadomo do kiedy mm ma umowę z nc+ na dotychczasowy pakiet programowy 4+2? Bo po tym co obserwuję, to szybciej niż przy okazji nowej umowy nie mamy co liczyć na pełny pakiet c+. I nie wiem tylko dlaczego, jak widzę reklamę C= z polską ekstraklasą, to nasuwają mi sie pozdrowienia do MM......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem także na infolinie odnośnie tego jak wygląda wcześniejsze rozwiązanie umowy z karą. Przełączyli mnie dalej i babka do mnie: "ale to TYLKO DLATEGO ze w MaxBox jest 8HD chce pan zrezygnować ?!" Po tym pytaniu dałem sobie spokój z jakąkolwiek wymianą argumentów ponieważ nie widziałem dalszego sensu rozmowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak infolinia robi z ludzi idiotów,mając często zerowe pojęcie o danym zagadnieniu to jak ich nazwać jak nie gaMMoniami ?

A z tym zamknięciem BOKu w Darłowie z...powodu urlopów,to mocna przegina. :lol2: Mogli powiesić jeszcze kartkę że najbliższe czynne BOK jest w Słupsku :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...