Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Ale tak robią już od długiego czasu. Dzielą na gorszych i lepszych. To widać po cenach, kanałach, pakietach, np jedni mają kanaly vectry, inni nie, a jesteśmy przeciez u jednego operatora. Niby jednych sprzedaja innych zostawili na boku i w sumie nie wiadomo co się stanie można tak przykładów pisac w nieskończoność. 

Edytowane przez Arczi13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.12.2021 o 13:04, Grigorios Quedin napisał:

Nie widzę też powodu do tego ,żeby mnie jako aktualnego klienta ,traktować gorzej niż resztę.

 

Pokaż mi operatora kablowego/komórkowego/telewizyjnego który stałych klientów traktuje lepiej niż nowych.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, levybydg napisał:

 

Pokaż mi operatora kablowego/komórkowego/telewizyjnego który stałych klientów traktuje lepiej niż nowych.

Multimedia od dawna stałych klientów po złożeniu wypowiedzenia traktowała dużo lepiej niż nowych. Te wszystkie super ceny, które ma większość z nas forumowiczów, to tylko w ten sposób uzyskaliśmy.

Oczywiście tych co siedzieli cicho traktowali gorzej. Teraz po przejęciu przez Vectrę już chyba nie jest tak różowo jak kiedyś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie dla znawców tematu : czy zupełnie nowy klient który nigdy nie był abonentem kablówki może zostać klientem sieci Multimedia , czy będzie mu się proponować ofertę Vectry ?  BOKi przeważnie teraz są połączone jako Vectra-Multimedia , na stronach MM brak oferty,  dlatego pytam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie z internetem OK z TV również. Jak zaczynają mrugać diody to znaczy, że nagle się wylogowuje. Wyłącz na jakieś 10 minut całkiem z prądu. Sprawdź koncentryki czy przy modemie się nie poluzował albo gdzieś po drodze. Możesz odłączyć koncentryk, który podłącza modem i ponownie go podłączyć. Być może problem z kablami w mieszkaniu. Jeśli to nie pomoże to zostaje telefon do BOK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niekoniecznie, u mnie też zdarzają się takie dni, w których modem wylogowuje z sieci (mam modem Arrisa). Jeśli miałby być zasilacz winien to możesz przeczyścić złącza sprężonym powietrzem lub też sprawdzić miernikiem jaki prąd podaje zasilacz.

Edytowane przez thommy18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Zdziwiony napisał:

próbuję migrować internet i tel kom do vectra. otrzymuje na infolinni informacje, że nie ma mozliwości przeniesienia światłowodu z mulrimedia do vectra. prawda?

Teoretycznie nie  bo vectra przejęła ich sieć więc i infrastrukturę też  ale to tak tylko oficialne a jak to jest naprawdę to szkoda słów.  Np ja mam światłowód ale vectra u mnie nie ma światłowodu więc mi tam internetu nie podepną dla czego a to dla tego że tam usługę świadczy nie kto inny jak multimedia która placi za to vectrze  i tak naprawdę to już oni sami się pogubili w tym wszystkim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.12.2021 o 12:01, Zdziwiony napisał:

próbuję migrować internet i tel kom do vectra. otrzymuje na infolinni informacje, że nie ma mozliwości przeniesienia światłowodu z mulrimedia do vectra. prawda?

 

nie chcą przenosić umów pomiędzy sieciami MM a Vectra, męczyłem ich od dwóch miesięcy i twierdzą że jest to niewykonalne technicznie, chociaż chciałem przenieść po prostu internet. W końcu rozwiązałem umowę i podpisuję nową ale już z innym dostawcą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja złożyłem wypowiedzenie w połowie listopada. Do tej pory ZERO kontaktu. Chyba mnie zlali :)

Obecnie płacę 89 pln za maxbox z dekoderem + hbo + eleven + usb pvr + catchup + mmgo + nagrywarka sieciowa.

Przy składaniu wypowiedzenia to samo proponowali mi za 100 zł lub z c+ za 130 zł.

Czekać jeszcze czy dzwonić do duk? Ma ktoś numer?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...