Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, levybydg napisał:

Wlasnie przedłużyłem umowę,po złożeniu wypowiedzenia. Cena taka jak dotychczas,czyli 55 zł za MaxBox/PakietHD/Eleven/Multiroom(w koncu wymiana na moduły CAM,obym nie żałował) i internet 300mb.Na 24 miesiące.

 

Z netem od kiedy jest vectra jest dużo gorzej,no ale cena usług MM mnie jednak przekonuje.Do tego nie mam zbyt wielkiego pola manewru jeśli chodzi o konkurencję.

Bardzo dobra cena. Mi to sam Internet drożej policzyli. Po złożeniu przez Ciebie wypowiedzenia sami zadzwonili? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, EdekEdek napisał:

Bardzo dobra cena. Mi to sam Internet drożej policzyli. Po złożeniu przez Ciebie wypowiedzenia sami zadzwonili? 

 

Tak,najpierw przyszedl mail i sms że przyjęli wypowiedzenia i 2 dni później zadzwonił pan z pytaniem dlaczego wypowiadam. To chyba głównie zależy od tego kto akurat dzwoni,ja naprawdę nie negocjowałem jakoś specjalnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy miał ktoś podobny problem z tym, że moduł CAM od multimediów/vectry nie był kompatybilny z danym producentem telewizorów? Ja jestem właśnie po zwrocie telewizora Hisense, bo jak się okazało w sklepie moduły od MM nie działają w Hisensach. Po wstępnej rozmowie technik zaproponował wymianę modułu na dekoder, ma ktoś jakieś doświadczenia z taką wymianą urządzenia podczas trwania umowy? Jest to w ogóle możliwe, są jakieś dodatkowe koszty związane z taką zamianą? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moduły od Multimedii są typu Cl a nie Cl+ , więc tym bardziej powinny działać we wszystkich telewizorach. Ja miałem Philipsy, Thomsony i Samsungi i nie było kłopotów z modulem. Widać Tv Hisennse ma jakieś nienormowane chińskie wejście na moduł Cl ale nie wydaje mi się to prawdopodobne.

Zamiana modułu na dekoder w czasie umowy jest możliwa ale może się to wiązać z nową datą zobowiązania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, kordyl24 napisał:

Czy miał ktoś podobny problem z tym, że moduł CAM od multimediów/vectry nie był kompatybilny z danym producentem telewizorów? Ja jestem właśnie po zwrocie telewizora Hisense, bo jak się okazało w sklepie moduły od MM nie działają w Hisensach. Po wstępnej rozmowie technik zaproponował wymianę modułu na dekoder, ma ktoś jakieś doświadczenia z taką wymianą urządzenia podczas trwania umowy? Jest to w ogóle możliwe, są jakieś dodatkowe koszty związane z taką zamianą? 

Zapewne to kwestia oprogramowania w telewizorze. Jeśli jest już zwrócony to pewnie nie próbowałeś aktualizacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, zerojedynkaX napisał:

Moduły od Multimedii są typu Cl a nie Cl+ , więc tym bardziej powinny działać we wszystkich telewizorach.

 

Już nie, Multimedia miała CI, ale teraz moduły dostarcza Vectra i one już są CI+, do tego karta jest sparowana z modułem. Jakieś resztki modułów CI jeszcze są obiegu, ale od dawna ich już nie zamawiają. Technik którego znam, już przykładowo nie ma CI, skończyły mu się, dostał nowe i już tylko CI+. Vectra na CI+ ma możliwość blokady nagrywania i podobno z tego korzysta.

Edytowane przez Michaelis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na szczęście wszystkie moje 3 moduły są Cl i mogę nagrywać bez ograniczeń. No i pasują w zasadzie do wszystkich TV.  Oby jak najdłużej mi służyły.

Podejrzewam że Vectra nie będzie masowo wymieniać Cl na Cl+ bo taka operacja do tanich by nie należała. No i w zasadzie to żaden interes dla operatora a tym bardziej dla klienta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z innymi TV problemów nie ma (chociaż zdarzają się jakieś problematyczne modele), więc wg. mnie z CI też może być problem.

Moduły są od wielu lat takie same, to jest przeważnie kwestia TV i softu, który w nim siedzi. Moduły od zawsze miały problemy z niektórymi TV. Kiedyś powstawały nawet listy kompatybilnych TV. Modeli TV na rynku są setki jak nie tysiące, co chwile wychodzą nowe i jeszcze producenci wypuszczają aktualizację softu, takie listy szybko straciły sens.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...