Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, andyp napisał:

https://www.multimedia.pl/zmiany-programowe tu są rożne listy i na HFC lista też jest numeracja od 1.

Już nie ma, to są stare listy, DVB-C czyli tam gdzie jest HFC, wszędzie jest numeracja od 100 i są widoczne kanały Vectry, do których klienci Multimedia nie mają dostępu.

IPTV ma dalej starą numerację, nie mają na liście kanałów które są w ofercie Vectry, wiem bo kolega z pracy ma IPTV na sieci PON z dekoderem IPS3000.

Arczi13 nie ma HFC tylko światłowód czyli IPTV. Dekoder IPS3000 podłączony kablem ethernet do modemu PON.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Michaelis napisał:

Już nie ma, to są stare listy, DVB-C czyli tam gdzie jest HFC, wszędzie jest numeracja od 100 i są widoczne kanały Vectry, do których klienci Multimedia nie mają dostępu.

IPTV ma dalej starą numerację, nie mają na liście kanałów które są w ofercie Vectry, wiem bo kolega z pracy ma IPTV na sieci PON z dekoderem IPS3000.

Arczi13 nie ma HFC tylko światłowód czyli IPTV. Dekoder IPS3000 podłączony kablem ethernet do modemu PON.

Dokładnie tak tu się nic nie zmieniło i nie zmieni jestesmy takim marginesem kablowkowym hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego raportu wynika, że baza kliencka Multimedii (tak samo jak i każdej innej kablówki) powolutku kurczy się po całości : " W całym 2020 r. liczba usług wideo spadła o 29,1 tys. do 910,9 tys. usług szerokopasmowego dostępu do internetu zmniejszyła się o 6 tys. do 478,5 tys., a usług telefonicznych o 5,7 tys. do 197,2 tys. ". 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przyszłym roku kończy mi się umowa i zastanawiam się na pozostawieniem w MM/Vectrze tylko internetu i korzystanie z darmowego DVB T2/HEVC plus Netflix i Player.

Powoli mam dość reklam i gadających głów.

 

PS. Program Discovery Channel HD (p.502) od rana zakodowany ?!

Edytowane przez zerojedynkaX
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TTV w jakości HD jest dlatego że w październiku Vectra dała wszystkie kanały z DVB-T które nadają w HD jako FTA z wyjątkiem TVP Sport co spowodowało że w Multimediach on działa, ale operator tj. Multimedia nie mają go w ofercie w HD tylko w SD. 

To samo tyczy się DTX mam SuperBox i mam wersję HD, ale wersję SD mam zakodowaną dlatego że jest ona przeinaczona tylko dla klientów Vectra. 

Przepuszczam że Puls, Polsat, TV 4, TVN, TTV mogą usunąć bo są już zbędne tak jak TVP Kultura i TVP Polonia.

 

Jeżeli chodzi o jakość to teraz sygnał jest od Vectry, a oni w Rzeszowie na siedzibie swojej mają 3 duże antenę satelitarne i pewnie co się da to pobierają z satelity, Multimedia wszystko pobierali z światłowodu. 

W Multimediach było max 5 kanałów na częstotliwości, Vectra ma po 8 kanałów co daje jakość taka jak jest na satelicie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, andyp napisał:

Pewnie na ten miesiąc uprawnienia nie przeszły jeszcze dlatego niema.

 

Uprawnienia na listopad już są i Discovery HD na 502 nadal sygnał zakodowany.

 

Tv Puls HD rozciągnięty na boki i z logo widać tylko literę t, wersja SD w prawidłowych proporcjach ekranu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...