Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Najbardziej wkurza mnie te dziwne zachowanie operatora. Jak zmienili Domo+ na Canal+Domo to aż specjalny komunikat był na stronie MM.

Jak nadają SciFi i Polsat Seriale w HD to w swoim spisie programów piszą że to SD. Jak teraz zmieniła się nazwa TNT na Werner to udają że nic się nie zmieniło. Wymieniać by długo. Nikt nad tym nie panuje ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, zerojedynkaX napisał:

Najbardziej wkurza mnie te dziwne zachowanie operatora. Jak zmienili Domo+ na Canal+Domo to aż specjalny komunikat był na stronie MM.

Jak nadają SciFi i Polsat Seriale w HD to w swoim spisie programów piszą że to SD. Jak teraz zmieniła się nazwa TNT na Werner to udają że nic się nie zmieniło.  

Jak wspomniał Marek z Gdyni - TTV HD nadaje na 115 kanale (522 MHz) a w rozpisce kanałów brak wzmianki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Kiler napisał:

Tylko jakie to ma znaczenie czy zmienili opis w EPG czy zaktualizowali listę kanałów na stronie albo czy coś opisali jakoś SD czy HD. To są nieistotne rzeczy z perspektywy widza.

A jakie ma to że w dekoderach IPS kanaly na liście które są przyciemnione nie wyskakują  po naciśnięciu na pilocie plus nawet jak się świecą jako aktywne takie nie są?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Multimedia jako taka znana jest ze swojej działalności na granicy prawa. Tak samo jak przejęcie MM przez Vectre to również według mnie nosi znamiona jakiegoś przewału. Miało być tak, że MM zostaje przejęta i po kupnie 100% udziałów przez Vectre to Multimedia powinna być włączona w zasoby Vectry. Według mnie nie stało się tak, ponieważ zarząd Multimedia potworzył nowe spółki córki typu Multimedia Capital One i tutaj może wcielać poszczególne lokalizacje, które miały być sprzedane np. Olsztyn, Ostróda, Kwidzyn, Stargard. Wcale nie musi dojść do sprzedaży dla jakiegoś dużego gracza, bo po wcieleniu np, odcinka sieci ze Stargardu do firmy Multimedia Capital One Vectra już nie będzie posiadała sieci w Stargardzie czy Ostródzie, bo będzie ją posiadała Multimedia Capital One. Dalej Multimedia Capital kupi dosył sygnału u Vectry więc sieć w Stargardzie, Ostródzie czy Kwidzynie wedle dokumentacji będzie sprzedana dla spółki córki Multimedia Polska o nazwie Multimedia Capital. Tak samo jak w teorii winna nie istnieć Multimedia Polska, a po zalogowaniu się do faktury wyskakuje mi pop-up bym zamówił rozmowę z działem sprzedaży po super ofertę. Mimo, że 2 - 3 miesiące jest przed końcem mojej umowy to jedno co otrzymałem to propozycje super-hiper oferty na telefon komórkowy. Oczywiście podziękowałem. Ja od bodaj 2011 roku jestem w Multimedia i stale (nawet po rzekomej fuzji) mam aneksy z Multimedia Polska. Raczej więc nie jest tak, że MM została wchłonięta przez Vectre

Co do dyskusji o nazwach kanałów to rzeczywiście jest to trzeciorzędny problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem czy trzeciorzędny.  Np. odkodowali jakiś czas temu dla MM program TTV  HD. NIe było oficjalnego komunikatu w tej sprawie.  Nieświadomy widz który nie czyta np.naszego forum oglada go nadal w SD na swoim 55 calowym LCD klnąc w jakiej marnej  jakości nadaje operator popularny program. A przecież z bieżącą fakturą mógłby dostać komunikat że może go również oglądać w lepszej jakości. I po sprawie. Dla widza który wykupił sobie abonament w Multimedii i wydrukował z ich strony uklad programowy aby poukładać sobie na swoim TV ( ma np.moduł CAM) programy w kolejności jakiej mu pasują bardzo istotne jest aby ta lista była najbardziej aktualna. I zawierała nazwy takie jak na ekranie. Przynajmniej dla mnie tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Arczi13 napisał:

A jakie ma to że w dekoderach IPS kanaly na liście które są przyciemnione nie wyskakują  po naciśnięciu na pilocie plus nawet jak się świecą jako aktywne takie nie są?

Mam rozumieć, że zmiana nazwy kanału z TNT na Warner TV i pozostawienie w EPG nazwy TNT spowoduje, że kanał nie wyskoczy na liście lub nie będzie świecić jako aktywny? Jak ktoś oglądał TNT to doskonale wie o zmianie i nowe EPG mu nie potrzebne.

 

@zerojedynkaX: Z TTV HD się zgodzę. Jeśli faktycznie kanał został odkodowany dla nas na stałe powinna być taka informacja. Tylko z drugiej strony ile osób śledzi stronę MM w poszukiwaniu informacji o nowych kanałach? Kiedyś takie info wrzucali do papierowej faktury to człowiek wiedział. Teraz często żyje w nieświadomości lub przypadkowo trafi na nowy kanał. Chyba, że zależy mu na oglądaniu danego kanału, lubi go, więc szuka informacji czy jest on w MM lub skacze po wszystkich kanałach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nową mam od 01.11.2021 r - po tym terminie dam znać. Nawiasem mówiąc, piszecie o swoich "bojach" o ugranie jak najlepszych ofert i różnie to z tym jest. Ja muszę bardzo pochwalić obsługę z potrzymania ofert, bardzo miłe panie. Miałem ofertę na  2 lata - pakiet SuperBox, pakiet Filmbox Extra, multiscreen , moduł CAM, pakiet HD i  Internet 120MB+ - razem 60 zł. Pytam się czy można po staremu - odp jak najbardziej. Wymienimy pudełeczko na nowszy typ, zrobimy intrernecik na 150, zamienimy pakiet HD na  pakiet Cinemax. Poprosiłem jeszcze o  MultiRoom za dyszkę (niech tam żona ogląda TVN24 w HD)- razem 70 zł na 2 lata . Wszystko to w miłej, serdecznej atmosferze, może to moje wymagania są normalne, a może panie wyczuwają, że mają do czynienia z osobą "wielce kulturalną" - oczywiste , że żartuje. Ale stwierdzam fakt, że miło i skutecznie za pierwszym razem wszystko załatwione.  

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, Zenek napisał:

Nową mam od 01.11.2021 r - po tym terminie dam znać. Nawiasem mówiąc, piszecie o swoich "bojach" o ugranie jak najlepszych ofert i różnie to z tym jest. Ja muszę bardzo pochwalić obsługę z potrzymania ofert, bardzo miłe panie. Miałem ofertę na  2 lata - pakiet SuperBox, pakiet Filmbox Extra, multiscreen , moduł CAM, pakiet HD i  Internet 120MB+ - razem 60 zł. Pytam się czy można po staremu - odp jak najbardziej. Wymienimy pudełeczko na nowszy typ, zrobimy intrernecik na 150, zamienimy pakiet HD na  pakiet Cinemax. Poprosiłem jeszcze o  MultiRoom za dyszkę (niech tam żona ogląda TVN24 w HD)- razem 70 zł na 2 lata . Wszystko to w miłej, serdecznej atmosferze, może to moje wymagania są normalne, a może panie wyczuwają, że mają do czynienia z osobą "wielce kulturalną" - oczywiste , że żartuje. Ale stwierdzam fakt, że miło i skutecznie za pierwszym razem wszystko załatwione.  

Na koniec daliście sobie buzi czy też nie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.10.2021 o 22:38, zerojedynkaX napisał:

No nie wiem czy trzeciorzędny.  Np. odkodowali jakiś czas temu dla MM program TTV  HD. NIe było oficjalnego komunikatu w tej sprawie.  Nieświadomy widz który nie czyta np.naszego forum oglada go nadal w SD na swoim 55 calowym LCD klnąc w jakiej marnej  jakości nadaje operator popularny program. A przecież z bieżącą fakturą mógłby dostać komunikat że może go również oglądać w lepszej jakości. I po sprawie. Dla widza który wykupił sobie abonament w Multimedii i wydrukował z ich strony uklad programowy aby poukładać sobie na swoim TV ( ma np.moduł CAM) programy w kolejności jakiej mu pasują bardzo istotne jest aby ta lista była najbardziej aktualna. I zawierała nazwy takie jak na ekranie. Przynajmniej dla mnie tak.

Już kiedyś pisałem  że gdyby nie to forum to bym nawet nie wiedział że niby vectra przejęła multimedie ( tylko na gebe) bo ja mam wszystko po staremu kanały  układ kanałów nie mam żadnych kanałów vectry zakodowanych odkodowanych nic kompletnie nic się nie zmieniło internet to samo na stronie pisze ze dostawcą usług jest vectra co jest kłamstwem bo nie im place za usługi 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Firma Multimedia Polska występuje już od jakiegoś czasu w roli agenta sprzedażowego. Sprzedają Ci usługę, zawierają z Tobą umowę na świadczenie usług a Ty z nimi. Dalej Multimedia Polska płaci za sygnał Vectrze, który to ta firma dostarcza Tobie. Firma Multimedia Polska nie ma już własnej sieci, bo ją jakiś czas temu sprzedała firmie Vectra. To komu płacisz zależne jest od tego z kim zawarłeś umowę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, thommy18 napisał:

Firma Multimedia Polska występuje już od jakiegoś czasu w roli agenta sprzedażowego. Sprzedają Ci usługę, zawierają z Tobą umowę na świadczenie usług a Ty z nimi. Dalej Multimedia Polska płaci za sygnał Vectrze, który to ta firma dostarcza Tobie. Firma Multimedia Polska nie ma już własnej sieci, bo ją jakiś czas temu sprzedała firmie Vectra. To komu płacisz zależne jest od tego z kim zawarłeś umowę.

Więc kto jest dostawca usługi? Nie sygnalu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to te wszystkie numeracjie się nie zgadzają bo od 100 do 120 sa kanaly z bajkami potem sportowe

Ktoś tu pisal o SCIFI HD i o POLSAT SERIALE HD to chyba inne lokalizacji mają duble z vectry bo u mnie nie ma żadnych dubli mam internet i telewizjie z jednego kabla lista pobiera się z automatu sama i jest od początku taka sama 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...