Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Czy istnieje jeszcze pakiet startbox-plus ?  Czy ma ktoś wykaz programów tego pakietu po ostatnich wrześniowych aktualizacjach ?

W dobie wykupionych przeze mnie Netfliksów,Playerów,Polsatboxów itp. zastanawiam się czy taki pakiet by mi nie wystarczył....😗

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Propozycja z DUK:
MaxBox
Eleven sport 
600MB 
24 miesiące 
85 zł 
 
Brać? 
 
 
Mi umowa się kończy w październiku i mam podobnie:
MaxBox
Eleven
HD - nie wiem w zasadzie co w tym się zawiera
Multiscreen(Multimedia GO)
300 net
Telefon stacjonarny
24 miesiące

Z HBO chcą 102 zł
Nie składałem wypowiedzenia.

Nie wiem czy nie przejść do Vectry
- za 90 zł platyna, net 300
- 95 zł platyna, net 450, filmbox, sporty na ostro, eleven 6 miesięcy, dekoder tv Smart 4k box
- 105 zł platyna, net 600, filmbox, sporty na ostro, eleven, HBO 6 miesięcy, dekoder tv Smart 4k box



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, szakalq napisał:

Mi umowa się kończy w październiku i mam podobnie:
MaxBox
Eleven
HD - nie wiem w zasadzie co w tym się zawiera
Multiscreen(Multimedia GO)
300 net
Telefon stacjonarny
24 miesiące

Z HBO chcą 102 zł
Nie składałem wypowiedzenia.

Nie wiem czy nie przejść do Vectry
- za 90 zł platyna, net 300
- 95 zł platyna, net 450, filmbox, sporty na ostro, eleven 6 miesięcy, dekoder tv Smart 4k box
- 105 zł platyna, net 600, filmbox, sporty na ostro, eleven, HBO 6 miesięcy, dekoder tv Smart 4k box







Wysłane z mojego ONEPLUS A6013 przy użyciu Tapatalka

 

VECTRZE nie ma niektórych kanałów (które by cię interesowały np. Polsat Sport News HD itd...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, szakalq napisał:

Mi umowa się kończy w październiku i mam podobnie:
MaxBox
Eleven
HD - nie wiem w zasadzie co w tym się zawiera
Multiscreen(Multimedia GO)
300 net
Telefon stacjonarny
24 miesiące

Z HBO chcą 102 zł
Nie składałem wypowiedzenia.

Nie wiem czy nie przejść do Vectry
- za 90 zł platyna, net 300
- 95 zł platyna, net 450, filmbox, sporty na ostro, eleven 6 miesięcy, dekoder tv Smart 4k box
- 105 zł platyna, net 600, filmbox, sporty na ostro, eleven, HBO 6 miesięcy, dekoder tv Smart 4k box







Wysłane z mojego ONEPLUS A6013 przy użyciu Tapatalka

 

Mi umowa się kończy z końcem października. Tak jak pisałem chcą 85 zł i to jeszcze z bólem. Składaj wypowiedzenie to uda Ci się jeszcze coś utargować. 

Ale teraz wszystko drożeje więc już nie jest tak jak kiedyś z cenami. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Bartosz1 napisał:

VECTRZE nie ma niektórych kanałów (które by cię interesowały np. Polsat Sport News HD itd...

 

Sport, to raczej jako dodatek - wystarczy mi do siatkówki polsat sport, bardziej przydałby się NGO Wild .

W MM nie wiadomo, czy nie zniknie albo nie przejdzie do jakiejś paczki NGO zwykły, bo jak go dodali, to było powiedziane, że na rok. Pytałem się w BOK to nie wiedzą i nie dają gwarancji, że po nowym roku nadal będzie dostępny.

Ogólnie, to chyba vectra ma więcej kanałów niż MM a ceny już są w miarę podobne.

 

Edit:

W wątku vectry użytkownik  @Morthen (dzięki!) zamieścił listę kanałów dostępnych u poszczególnych operatorów:

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1wjRXOPYPiqmzukJszVAXDacXmnnqrj7SvzawdtWFd_M/edit#gid=0

Edytowane przez szakalq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, zerojedynkaX napisał:

Ceny w Vectrze nie są podobne.   Są wyższe i to znacznie.

 

Ja byłem, w BOK (podpisywać umowe)   i nie są wyższe przez telefon zawyżają.

1 godzinę temu, szakalq napisał:

 

Sport, to raczej jako dodatek - wystarczy mi do siatkówki polsat sport, bardziej przydałby się NGO Wild .

W MM nie wiadomo, czy nie zniknie albo nie przejdzie do jakiejś paczki NGO zwykły, bo jak go dodali, to było powiedziane, że na rok. Pytałem się w BOK to nie wiedzą i nie dają gwarancji, że po nowym roku nadal będzie dostępny.

Ogólnie, to chyba vectra ma więcej kanałów niż MM a ceny już są w miarę podobne.

 

Edit:

W wątku vectry użytkownik  @Morthen (dzięki!) zamieścił listę kanałów dostępnych u poszczególnych operatorów:

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1wjRXOPYPiqmzukJszVAXDacXmnnqrj7SvzawdtWFd_M/edit#gid=0

Nat Geo People jest, National G. Wild Hd jest 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie jakaś awaria Internetu, lokalizacja Wysokie Mazowieckie, woj. podlaskie.
Dzwoniłem do miejscowego technika to w mieście jest ok tylko gdzieś na "zewnątrz " podobno światłowód "poszedł'

Na pakiet HD składają się następujące kanały :

TVP HD
TBN Polska HD
Outdoor TV HD
Fightbox HD
Ale Kino+ HD
AXN HD
Bollywood HD
Discovery Channel HD
Animal Planet HD
Adventure HD
MTV Live HD
Nuta TV HD





Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, mirolop napisał:

Na pakiet HD składają się następujące kanały :

TVP HD
TBN Polska HD
Outdoor TV HD
Fightbox HD
Ale Kino+ HD
AXN HD
Bollywood HD
Discovery Channel HD
Animal Planet HD
Adventure HD
MTV Live HD
Nuta TV HD

W dzisiejszych czasach to jest chore, żeby oferować "pakiet HD" tak jak to robi Multimedia Polska. Ta rozdzielczość jest już standardem i praktycznie wszędzie jest w każdym pakiecie.

  • Popieram 1
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, mirolop napisał:

U mnie jakaś awaria Internetu, lokalizacja Wysokie Mazowieckie, woj. podlaskie.
Dzwoniłem do miejscowego technika to w mieście jest ok tylko gdzieś na "zewnątrz " podobno światłowód "poszedł'

Na pakiet HD składają się następujące kanały :

TVP HD
TBN Polska HD
Outdoor TV HD
Fightbox HD
Ale Kino+ HD
AXN HD
Bollywood HD
Discovery Channel HD
Animal Planet HD
Adventure HD
MTV Live HD
Nuta TV HD




 

Większość z tych kanałów jest już też w innych pakietach(tych wyższych). Jeśli np. ktoś ma Maxbox, to maksymalnie 3 kanały mu dojdą wraz z pakietem HD. 

Być może w podstawowym pakiecie tylko nie ma nic z tej listy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdynia brak internetu, czy to coś u mnie?
Tv działa na module cam. Wifi nawet nazwy nie wyświetla.

W ogóle od kiedy Vectra przejęła MM to zaczęły się problemu. Za czasów MM miałem brak netu raz przez 5 lat, teraz średnio raz na tydzień coś nie działa.

Zalogować się do boku mm też nie można, czyli coś u nich.



  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, szakalq napisał:

Gdynia brak internetu, czy to coś u mnie?
Tv działa na module cam. Wifi nawet nazwy nie wyświetla.

W ogóle od kiedy Vectra przejęła MM to zaczęły się problemu. Za czasów MM miałem brak netu raz przez 5 lat, teraz średnio raz na tydzień coś nie działa.

Zalogować się do boku mm też nie można, czyli coś u nich.


 

Wszystko gra od rana u mnie, Gdynia. Ale potwierdzam kiedyś awarie były baaardzo sporadyczne teraz czasem coś się wydarzy, krótkie akcje ale jednak.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Szczecinie internet działa prawidłowo. Jest coś mieszane jednak, bo na jednym z telewizorów miałem w dniu wczorajszym nie wszystkie programy. Między innymi wyrzuciło MUX TVNów, a kanały premium wykupione, ale z brakiem dostępu się zgłaszały. Na drugim TV było OK. Testowo przełożyłem problemowy moduł do drugiego odbiornika i też te same problemy. TV Samsunga w ogóle nie znajduje TVNów dopóki nie dam na wyszukiwanie w trybie pełnym. Wcześniej takiego problemu nie było. Dużo nowszy TV Philipsa jakoś sobie radzi z kartą i uprawnieniami. Zauważyłem też, że zmieniono punkt dostępowy sieci telewizyjnej, to już wcześniej wspominałem. Jeżeli chodzi o eBok to logowałem się wczoraj w celu sprawdzenia faktur i na monitorze ukazał się duży wyskakujący komunikat, że jeśli chcę nową super ofertę od konsultanta to mam zostawić numer telefonu i czekać na oddzwonienie. Próbował ktoś ? Jak domniemam nie ja jeden dostałem taki komunikat. Jakie ofert dają i o co w tym idzie ? Z tego co przeanalizowałem to na 15 rodzin w klatce i 60 w budynku tylko ja jestem abonentem starej Multimedia. Inni są w Orange, Netia, UPC. Jest więc taka ewentualność, że próbują zmigrować mnie do Vectry, umowa obowiązuje bodaj do stycznia 2022 r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba problem nie tylko u mnie, bo widzę znikły wszystkie wifi w okolicy z początkiem "multimedia_..."
Tv też co chwilę działa, nie działa...
Prz logowaniu do bok mam błąd:
"Wystąpił błąd Przepraszamy, ale wystąpił nieoczekiwany błąd.
Prosimy o kontakt z naszym Call Center pod numerem 244 244 244
i przekazanie następującego numeru błędu w zgłoszeniu: 637676509679701693 "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, szakalq napisał:

Chyba problem nie tylko u mnie, bo widzę znikły wszystkie wifi w okolicy z początkiem "multimedia_..."
Tv też co chwilę działa, nie działa...
Prz logowaniu do bok mam błąd:
"Wystąpił błąd Przepraszamy, ale wystąpił nieoczekiwany błąd.
Prosimy o kontakt z naszym Call Center pod numerem 244 244 244
i przekazanie następującego numeru błędu w zgłoszeniu: 637676509679701693 "

u mnie po zalogowaniu do ebok brak usług :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prz logowaniu do eBok mam taki sam komunikat co kolega wyżej:
"Przepraszamy, ale wystąpił nieoczekiwany błąd.
Prosimy o kontakt z naszym Call Center pod numerem 244 244 244
i przekazanie następującego numeru błędu w zgłoszeniu: 637676622458563967 "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...