Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Jaki router będzie teraz najlepszy w Multimedii? Mam swój router do wifi ale przy przedłużeniu może zostanę przy ich. Prędkość będzie 150/300mb/s. Potrzebuje mieć otwarty NAT z względu na grę online na Xboxie a czytałem w innym wątku że nie wszystkie nowe routery ogarniają ten temat ? Mam wykupione publiczne IP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy najbliższy możliwy termin wizyty technika przy braku usług w aglomeracji warszawskiej za.....3 tygodnie to normalna rzecz? Czy może ja zwariowałem?

Myślałem, że to jakiś ponury żart. Dla pewności spytałem o rok... Ich powaliło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem wypowiedzenie na 

Telefon stacjonarny 120 minut za 23zł

Telewizję MiniBox za 36 zł

 Opłata za dekoder 10 zł. Razem 69zł

Dzisiaj dzwonili z DUK i proponują

telefon bez limitu 14 zł

 telewizja większy pakiet 133 programy za 35zł

Opłata za dekoder 10 zł. Razem 59 zł.

Moje pytanie brać, czy można ubrać więcej. Internetu mnie nie interesuje.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Szczecinie na prędkości internetu 300+ było ~315 download i upload 40 - 50. Teraz jest 305 - 310 i w drugą stronę 20 - 25. Rzeczywiście coś modyfikowali w prędkościach. Nadal jednak mieści się to w widełkach. Widać, że mają obciążone sieci, bo w weekendy i w chwilach zwiększonego ruchu download jest 250 - 260 mbit, a po spadku obciążenia wraca. Niestety MM w umowie nie oferuje dostępności 100 łącza przez cały czas. Cena jest jednak niska i można to wytrzymać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Obecnie jestem abonentem Multimedii, umowa konczy mi sie we wrzesniu, zlozylem wypowiedzenie. Intersowala mnie migracja do vectry, ze wzgledu na 4 k. Do tej pory mialem pakiet z canal+,hbo, eleven i internetem 30 mb za 99,00 zl na 12 miesiecy. Dostalem "cudowna" propozycje z dzialu utrzymania, a mianowicie pakiet zloty vectry internet 150 mb z canal+ bez Hbo za 160 zl, chyba ich porabalo, tym bardziej ze jako nowy klient vectry mam z netem 300 mb i canal+ za 139 zl. Sciemnilem mila konsultantke ze, mam oferte za 130 zl od konkurencji i jak nie bedzie podobna cena to odchodze, Pani obiecala mi ze nastepnego dnia zadzwoni z czyms lepszym.Nastepnego dnia zadzwonila, utrzymujac oferte twierdzac ze, nic juz lepszego nie jest w stanie zaoferowac. Jak myslicie jest jeszcze szansa, na lepsze oferte??Umowe mam do wrzesnia juz wypowiedziana, czy pomimo tego moge teraz wziac umowe z vectra jako nowy klient???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pilotem sprawdź czy jest dostępna aktualizacja oprogramowania do dekodera. Przeprowadź aktualizacje jeśli znajdzie się nowa wersja. Jeśli nie ma nowej wersji to uruchom ponownie dekoder odłączając go od prądu na 30 sekund. Jeżeli to nie pomoże to przywróć ustawienia fabryczne w dekoderze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam na obu pozycjach jeśli nie masz to dzwon do nich.

 

3 godziny temu, budzyk1 napisał:

Witam. Obecnie jestem abonentem Multimedii, umowa konczy mi sie we wrzesniu, zlozylem wypowiedzenie. Intersowala mnie migracja do vectry, ze wzgledu na 4 k. Do tej pory mialem pakiet z canal+,hbo, eleven i internetem 30 mb za 99,00 zl na 12 miesiecy. Dostalem "cudowna" propozycje z dzialu utrzymania, a mianowicie pakiet zloty vectry internet 150 mb z canal+ bez Hbo za 160 zl, chyba ich porabalo, tym bardziej ze jako nowy klient vectry mam z netem 300 mb i canal+ za 139 zl. Sciemnilem mila konsultantke ze, mam oferte za 130 zl od konkurencji i jak nie bedzie podobna cena to odchodze, Pani obiecala mi ze nastepnego dnia zadzwoni z czyms lepszym.Nastepnego dnia zadzwonila, utrzymujac oferte twierdzac ze, nic juz lepszego nie jest w stanie zaoferowac. Jak myslicie jest jeszcze szansa, na lepsze oferte??Umowe mam do wrzesnia juz wypowiedziana, czy pomimo tego moge teraz wziac umowe z vectra jako nowy klient???

Zadzwon pod 345 345 345 lub 601 601 601  do Vectry.
https://www.vectra.pl/oferty-promocyjne-nowe

Edytowane przez andyp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny telefon z  MM w sprawie przedluzenia. Zapieraja sie nogami rekami od mojego wypowiedzenie, ze oferta 90 zl za net 150, maxbox, eleven, c+premium, HD + wymiana dekodera na moduł CAM,  to jest maksimum co mogą zejść z ceny. Obecnie place za to samo tylko mniejszy internet 84zl. Do tego upieraja sie na infolini, ze po polaczeniu nie moga dac zadnej lepszej oferty. Nawet wifi za 0zł nie chca dać 🤣. Do jakiej kwoty to negocjować? Stoje przy swoim i chetnie bym nie chciał nic wiecej dopłacac niz mam za zwiekszenie tylko internetu bo zdaje mi sie, ze i tak najtaniej to nie mialem wczesniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja płacę za to co jest w podpisie 90 PLN / miesiąc. Też była ogromna batalia o kanały TV i internet. Pani tak samo proponowała mi internet 150 i dorzucanie bajek. Finalnie i tak zgodziłem się na MaxBoxa, bo jak chciałem taki sam pakiet jaki miałem dawniej za 80 PLN. to nie było możliwości. Stanęło na tym, że mam to co w podpisie za 90. Gdybym się nie rzucał o podwyżkę za to samo co mam to też bym miał pakiet bez Elevenów i z netem 150. Gdy negocjowałem to już pakietu internetu o prędkości 150 nie było nawet na stronie internetowej. Prawda jest taka, że negocjacje z nimi przebiegają ciężko. Spróbuj powiedzieć osobie dzwoniącej, że nie godzisz się na net 150, bo takiego pakietu nie ma nawet na stronie internetowej operatora tylko najmniej to jest 300. Ja stwierdziłem wtedy, że nie zgadzam się na korzystanie z ofert archiwalnych. Suma sumarum dostałem 10 PLN podwyżki na miesiącu, ale zachowałem pakiety sportowe, zmienili Superbox na Maxbox i internet zwiększyli do 300 mbit.

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...