Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Ja niemoge zrozumieć pewnej rzeczy. Dlaczego MM wpierw niezrobila tej modernizacji? Po drugie na czym polega ta cala modernizacja? Na tym ze brakuje miejsca? Ilez to potrzeba czasu ażeby wylaczyc w analogu 2 3 kanaly? Co tu trzeba modernizować? Przepustowosc? Jakby tak wszędzie przygotowali lokalizacje do wlaczenia nowych kanalow nie byłoby kabaretu. A tak jedni już maja a drudzy musza czekac nie wiadomo jak długo. No ale w MM mysla inaczej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Michaelis - Skoro u ciebie w analogu jest 55 kanałów i wyłączają dwa żeby zrobić miejsce to po co w Częstochowie mają robić "modernizację" skoro tutaj w analogu są 52 kanały?

 

Ale przecież w internecie nic nie pisze o nowych kanałach, tylko o Starsie, sama MM nic nie napisała...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Michaelis - Skoro u ciebie w analogu jest 55 kanałów i wyłączają dwa żeby zrobić miejsce to po co w Częstochowie mają robić "modernizację" skoro tutaj w analogu są 52 kanały?

 

Ale przecież w internecie nic nie pisze o nowych kanałach, tylko o Starsie, sama MM nic nie napisała...

Przeciez ja nie pisalem nic ile jest u mnie kanalow w analogu. Uczepiliscie sie tej ilosci kanalow. Nie da sie to se nie da, my nie mamy pojecia co jest potrzebne zeby w danym miscie mozna bylo puscic dodatkowo 8 kanalow HD. Jak widav wymaga to wiecej pracy niz nam sie wydaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bufu - W Częstochowie jest ta oferta i ulotkę przysłali w czerwcu a oferta jest aktualna od dzisiaj.

 

Sam już nie wiem ale zapomnieli o TLC HD, Domo+ HD, Kuchnia+ HD i E! Entertainment HD bo miało być 12 kanałów.

Aa i na ich stronie są teraz dwa Starsy HD w ikonkach, haha. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejna kompromitacja z ich strony .Zadzwoniłem przed chwilą na infilinię mm i powiedziałem pani kilka zdań:Pierwszą waszą kompromitacją było 5 kwietnia druga dodanie kanałów typu Tele 5 HD zamiast całej paczki C+ oraz TVN a trzecia że nowe kanały (1) nie są dostępne dla wszystkich ,tylko dla większych miast mogli modernizować wczesniej aby wszyscy dostali jednoczesnie.Pani słowem się nie odezwała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Toż to normalne. Ja nigdy już nie zadzwonię na infolinię, wolę do BOKu podjechać autem albo autobusem niż tam dzwonić, jeszcze nigdy nic nie wskórali ani nic nie potrafili wyjaśnić jak tam dzwoniłem. Pewnie jeszcze rozmowa nagrywana? :lol2:

@michaelis - no ja czekałem już z 2 tygodnia bez wytchnienia na nowe kanały a zwłaszcza na Starsa.TV HD i jestem oburzony ich zachowaniem :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehehehe kompromitacja...... wy chyba swiata poza TV nie widzicie. Ciesze sie ze bedzie Stars HD i Planete HD, kwestia czasu ale widac, ze cos sie dzieje i na jesien bedzie co ogladac. Niech modernizuja na maxa i niech wywala duble SD/HD.

Neuron juz widze jak ta Pani sie przejela hehehehe.

 

Wiem że ma w pompie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...