Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Ale po to jest możliwość wypowiedzenia usług drogą telefoniczną ,żeby nie telepać się po pocztach.
Zadzwoń jeszcze raz , może trafisz na kogoś ogarniętego.
A jak Ciebie pani mocno wk......,to.napisz reklamację przez eBOK.
Rozmowa była nagrywana, więc nie powinno być problemu.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od zmiany przepisów na podstawie upoważnienia nie ma możliwości rezygnacji. Tak jest też gdzie indziej. A więc najlepiej żebyś zadzwonił jakby była Mama obok Ciebie albo zrób telekonferencję i wtedy nie będzie problemu.

Edytowane przez Barti
Usunięto puste cytowanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, leszek234 napisał:

Dzwonię dzisiaj w imieniu mamy (jestem upoważniony do wszelkich zmian w jej imieniu), mówię, że chcę złożyć wypowiedzenie a babsztyl mi mówi, że telefonicznie nie da się złożyć wypowiedzenia z upoważnienia. Ja jej na to, że rok i dwa temu problemu nie było a ta mi na to, że w tamtym roku to się w ogóle nie dało złożyć wypowiedzenia przez telefon. I gadaj z [beep]em to sprowadzi cię do swojego poziomu i zabije doświadczeniem. Coraz większe problemy robią przy wypowiedzeniach, myślą chyba, że w ten sposób zatrzymają klienta. Żart nie poważna firma...

 

Dzwoń jeszcze raz. Ja około dwa tygodnie temu składałem rezygnację w imieniu mamy. Też jestem upoważniony i wypowiedzenie zostało przyjęte baz żadnych problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, aquarius napisał:

Napisz list, że rezygnujesz ze wszystkich usług z dniem zakończenia ich okresów promocyjnych, podpisz się, nadaj polecony i po sprawie.

To zawsze działa i bez niepotrzebnego gadania.

 

Pismo już przygotowane, jutro podsunę mamie do podpisu (na wszelki wypadek gdybym trafił kolejnego idiotę, który będzie twierdził, że upoważnienie nie upoważnia) i wysyłam poleconym, pałeczka zostanie po ich stronie.

 

49 minut temu, Grigorios Quedin napisał:

Jak to w MM,komuś po drugiej stronie wydaje się ,że jest mądrzejszy niż powinien.

 

Odnoszę wrażenie, że takich "mądrych" jest niestety coraz więcej, już kilka razy spotkałem pseudo konsultantów, którzy tam chyba za karę siedzą i nie znają starej chińskiej maksymy "nasz klient nasz pan". Bez kasy wydojonej od klientów lecą z hukiem na bruk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, piotreksuchy90 napisał:

Od zmiany przepisów na podstawie upoważnienia nie ma możliwości rezygnacji. Tak jest też gdzie indziej. A więc najlepiej żebyś zadzwonił jakby była Mama obok Ciebie albo zrób telekonferencję i wtedy nie będzie problemu.

Obok może być mama albo w sumie dowolna inna kobieta. Jeżeli będziecie znali wszystkie "dane uwierzytelniające" to nie powinno być problemów. Ewentualnie, żeby zbyt długo nie angażować mamy (lub niby-mamy) to po weryfikacji wystarczy, że powie, że przekazuje telefon synowi, bo się na tym lepiej zna i też już powinno dalej łatwo pójść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy rozumieć, że oficjalnie namawiasz do przestępstwa?

Istnieje podejrzenie, że możesz tak "robić na niby" w życiu.

Proponuję, aby odpowiednie służby zrobiły Ci audyt w życiu, pracy, podatkach i obowiązkach zgodnych z prawem RP.

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, maras napisał:

 

Ja około dwa tygodnie temu składałem rezygnację w imieniu mamy. Też jestem upoważniony i wypowiedzenie zostało przyjęte baz żadnych problemów.

Jest też inny sposób. Najprostszy. Zaproponowano mi go niedawno w stacjonarnym BOK.

Moja mama ma swoją umowę z Multimedią i mieszka pod innym adresem niż ja.

Będę uprawniony do wszystkiego (jeśli chodzi o umowę abonencką mojej mamy) ..... jeśli zostanę "dopisany" jako "współwłaściciel" do jej umowy.

Jedna wspólna wizyta w stacjonarnym BOK (ja i moja mama), dwa dowody osobiste do wglądu i formalne "dopisanie" mnie do umowy mojej mamy. Koniec tematu.

Edytowane przez Kleofas11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 hours ago, aquarius said:

Mamy rozumieć, że ...

Jak to sobie rozumiesz, to już tylko Twój problem. Ja nikogo do niczego nie namawiam. Skoro kolega ma wszystkie niezbędne zgody od mamy i działa w jej imieniu to niczego niewłaściwego nie robi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest z tym wypowiedzeniem? Umowa do 31.08 na TV i internet. Dzwonie wypowiedzieć, a oni mają problem z przyjęciem. Karzą zadzwonić najwcześniej 1 lipca. Robią w konia, czy jest to prawda? Pamiętam, 2 lata temu wypowiedziałem dobre 3 miesiące wczesniej i nie robili problemów.

Edytowane przez Barti
Mając "polską" klawiaturę stosujemy poprawnie polskie znaki diakrytyczne, tzw. "ogonki". Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś było 3 miesiące okresu wypowiedzenia, dziś jest 1, więc nie chcą przyjmować wcześniej, choć nie mają podstaw prawnych by nie przyjąć wypowiedzenia, o ile tylko jasno w nim jest określony termin wejścia w życie wypowiedzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nasza umowa jest do końca czerwca. Na początku kwietnia zadzwoniliśmy, żeby wypowiedzieć umowę. Powiedzieli, że nie można.
Pomyślałem, że to nieogranięty konsultant. Pod koniec kwietnia jescze raz - umowę można wypowiedzieć miesiąc przed. NIe udało się.

4 maja ostatnia próba - w końcu miesiąc przed końcem umowy. Konsultantka - telefonicznie może przyjąć tylko pod koniec maja.
Zapewne liczą na wejście w okres po umowie. 
Wypowiedznie wysłane pocztą - teraz nie będzie już gadania.
NIestety nie mogę osobiście uczesytniczyć w wypowiedzeniu - umowa nie jest na mnie.

Edytowane przez widex
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.05.2021 o 08:52, Kleofas11 napisał:

Jest też inny sposób. Najprostszy. Zaproponowano mi go niedawno w stacjonarnym BOK.

Moja mama ma swoją umowę z Multimedią i mieszka pod innym adresem niż ja.

Będę uprawniony do wszystkiego (jeśli chodzi o umowę abonencką mojej mamy) ..... jeśli zostanę "dopisany" jako "współwłaściciel" do jej umowy.

Jedna wspólna wizyta w stacjonarnym BOK (ja i moja mama), dwa dowody osobiste do wglądu i formalne "dopisanie" mnie do umowy mojej mamy. Koniec tematu.

 

Nie wiem w jakim wieku jest Twoja mama i wcale nie życzę jej źle. Jednak z tego co się orientuję, to w przypadku śmierci abonenta można bez konsekwencji wypowiedzieć w każdej chwili nawet umowę terminową(załączając akt zgonu). Jeśli natomiast będzie współwłaściciel do takiej umowy, to raczej takie coś nie będzie możliwe i obowiązki wynikające z umowy będą spoczywać na współwłaścicielu. Dlatego moim zdaniem warto to też wziąć pod uwagę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Za 4 miesiące kończy mi się umowa obecnie płacę 99zl za pakiet Max, eleven sport, canal plus oraz HBO bez go. Internet chyba 120 Mb. Czy mogę coś ugrać z tej ceny czy zostawić jak jest. Interesuje mnie umowa na 2 lata. Do ostatniej umowy jeszcze dostałem dysk 1 GB. Czy teraz jakieś dodatki dają do umów. Z góry dzięki za wszystkie rady. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,
obecnie mamy Internet 120 Mbps za 49,99 zł + 10,07 za stały adres IP = 60,06
Umowa do końca czerwca.

 

Kontakt z operatorem chronologicznie:

1) kwiecień 2021 - 600 Mbps za 109 zł (stałe IP gratis po wypowiedzi, czy ta cena to żart)

2) początek maja - 600 Mbps za 99 zł 

3) wypowiedzenie umowy wysłane pocztą i przyjęte

4) wczoraj:

- 120 Mbps za 55 zł + stałe IP za ~10 (przedłużenie aktualnej oferty)

- 450 Mbps za 75 zł

- 600 Mbps za 80 zł + stałe IP za ~10 

 

Wie ktoś, kiedy zaczną proponować ludzkie oferty? Na obecną chwilę wypowiedzenie umowy nie dało prawie nic.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy przy przedłużaniu umowy wynegocjować tuner ips 3000 Czy zostać przy starym są jakieś różnice ? A jak oni są teraz z vectrą to dają tunery z 4K od vectry czy jak u mnie w Szczecinie jest dalej multimedia to obowiązują stare tunery multimedi bez 4K ?

Edytowane przez maskerano25
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doradźcie ile można teraz zapłacić (żeby nie przepłacić) za to co mam teraz tj. MaxBox + Eleven Sports + pakiet HD + Canal+ Prestige w wersji 2xCAM (czyli CAM z Multiroom) oraz Internet 600MBit ? (czyli mam wszystko poza HBO/Cinemaxa/Filmboxa/Fun Club).

Dotąd płaciłem za to 160zł/mc i już to mi się to wydaje dużo a tu dzwoni pani z MMP z informacją, że kończy mi się okres promocyjny i oni ma dla mnie super ofertę kontynuacji  :-) Zacząłem od tego, że to 160zł to za dużo i musi być mniej a ona na to, że jej super oferta to 180zł :-)

 

Kazałem jej spadać, powiedziałem, że chcę w takim razie zrezygnować to odpowiedziała, że z części usług mogę telefonicznie zrezygnować dopiero w czerwcu a z części w lipcu (miesiąc przed ich końcem - oczywiście nie kończą mi się równo), w ogóle nie podjęła tematu negocjacji czegokolwiek, innej oferty dla mnie nie miała.

Czyli jeśli chcę faktycznie skutecznie zagrozić im rezygnacją to muszę uczynić j.w. czyli zrobić to listownie.

Edytowane przez klosz007
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klosz ja za to co masz ,z HBO płace 89pln.
Myślę że teraz , rozsądną kwotą do zapłaty za te usługi byłoby ok.110 złotych.
Rób wypowiedzenie i powodzenia .
Dodatkowo naciskaj przy negocjacji ,na wyrównanie terminów wszystkich usług.
Bez problemu można to załatwić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...