Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Na TV z modułem ustawiałem sobie listę po staremu tak jak była na dekoderach ADB, edytowałem główną listę, nie własną.  Teraz będzie już moja własna uwzględniająca przyszłe zmiany.

Jakaś "mądra" głowa w Vectrze wymyśliła pierwszą pozycję 100 u nas zakodowaną.

Wiadomo o tym decyduje operator, jednak powinna zaczynać się lista od pozycji 1. Przez to pewna część starszych osób przeszła na DVB-T zwłaszcza jeśli w bloku jest dobrze zrobiona antena zbiorcza, a u mnie w mieście to norma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.04.2021 o 17:10, spider1978 napisał:

A na Silver TV telezakupy to ci oferta rozrywkowa dla seniorów

Ten kanał ze swoją regularną oficjalną ramówką (nie testową) jeszcze nie ruszył.

 

https://satkurier.pl/news/202854/silver-tv-juz-nadaje-ale-zmieni-nazwe-na-antena-tv.html

 

obecnie nadawane są pasma z telezakupami i logotypem Silver TV.

Docelowo kanał będzie nadawał jednak pod nową nazwą - Antena TV (Antena TV HD). (...) 

W ofercie stacji widzowie mają znaleźć filmy fabularne, seriale, audycje rozrywkowe, filmy edukacyjne i dokumentalne, programy poradnicze adresowane do seniorów, transmisje mszy świętych i nabożeństw oraz audycje muzyczne. "

Edytowane przez Kleofas11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było 200, po aktualizacji dekodera ADB jest 266. Pomijając kanały premium to wiele kanałów jest nieaktywnych. Powinni ujednolicić ofertę programową Vectry i MM. Chore to jakieś. :)

A to, że TVP HD w MM jest w dodatkowym pakiecie to pod prokuraturę podlega, hahaha.

Edytowane przez Barti
Bardzo niechlujna pisownia w poście, liczne literówki. Na forum piszemy poprawnie po polsku, z poszanowaniem zasad polskiej pisowni, gramatyki, ortografii i interpunkcji. Wyjątkowo poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, macmaxx napisał:

Czy Internet 900Mb/s za 35zł to dobra cena? Podpisałem kilka dni temu aneks, umowa kończy mi się za 4 miesiące i teraz się zastanawiam, czy nie poczekać do końca umowy. Może jeszcze lepsza cenę dostanę? Co sądzicie?

 

Uuu, lala, 35 zł za 900 Mb/s? Heh, też bym tak chciał! ;) A tymczasem muszę się zadowolić jedynie 60 Mb/s w opcji do 80 Mb/s w usłudze Neostrada w Orange. Żadnej innej alternatywy w moim miejscu zamieszkania nie ma. :(

Tak więc, myślę że za tę cenę możesz spokojnie brać Internet z taką prędkością. W mojej ocenie wcale nie jest to drogo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, macmaxx napisał:

Czy Internet 900Mb/s za 35zł to dobra cena? Podpisałem kilka dni temu aneks, umowa kończy mi się za 4 miesiące i teraz się zastanawiam, czy nie poczekać do końca umowy. Może jeszcze lepsza cenę dostanę? Co sądzicie?

 

 

Jak to wynegocjowałeś?

Ja płacę 31,99 zł za 300mbit, dośtep mobilny 2GB i telefon/sms nolimit.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...