Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

2 dni temu napisałem maila do Multimedii z zapytaniem czemu nie ma polskiej ścieżki dźwiękowej w DokuBox-ie.

Dziś przyszła odpowiedź : cyt. "taki sygnał przekazuje nam nadawca tego kanału,udostępnia on jedynie dla naszej sieci napisy bez polskiej ścieżki. Za utrudnienia przepraszamy."

Nie odpowiedziano mi na moje spostrzeżenie że w sieci UPC polska ścieżka głosowa występuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, widex napisał:

Witam wszystkich,
wie ktoś za ile można dostać 450 lub 600 mbps na przedłużeniu w Multimedii? Tylko Internet bez usług dodatkowych.

Pozdrawiam

Musisz zadzwonic i sie dowiedzieć. Oni zauwazylem, ze lubia pakiety sprzedawac. Wtedy cena im sie obniza. Ja za neta 300 mb place bodajze 27 zl. Ale mam maxbox, hbo i pvr w pakiecie. Razem 83 zl. Za sam net pewnie byloby z 50 albo 60. Cene neta i boxow telewizji obnizaja jak bierzesz wiecej. Wtedy ucinaja na tym i zarabiaja na tym ze bierzesz wiecej. 

 

Dzwon pytaj. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, zerojedynkaX napisał:

2 dni temu napisałem maila do Multimedii z zapytaniem czemu nie ma polskiej ścieżki dźwiękowej w DokuBox-ie.

Dziś przyszła odpowiedź : cyt. "taki sygnał przekazuje nam nadawca tego kanału,udostępnia on jedynie dla naszej sieci napisy bez polskiej ścieżki. Za utrudnienia przepraszamy."

Nie odpowiedziano mi na moje spostrzeżenie że w sieci UPC polska ścieżka głosowa występuje.

W Inei też jest Polska ścieżka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DocuBox HD i FashionBox HD. Stacje są produkowane i dystrybuowane przez spółkę Kino Polska TV, nadawcę stacji z rodziny Kino Polska i FilmBox.ciekawe po co polski dystrybutor i producent nadaje po angielsku paranoja Kanał obecny jest na polskim rynku od 30 lipca 2012 (więcej tutaj), jednak wciąż dostępny jest tylko w sieciach kablowych i usługach IPTV. Nie posiada on pełnej polskiej wersji językowej, jednak od marca 2016 roku niektóre audycje mają dostępne polskie napisy, natomiast od połowy 2019 roku spora część programów emitowana jest także z polskim lektorem. W czoraj lecial program to nawet napisow nie  było nie wiem po co takie cos dodawac do tego ten dizi z tureckimi telenowelami silver z mango tvp kobieta bez komentarza.

Edytowane przez Arczi13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat FashionBox w polskich kablówkach w których jest dostępny nadaje tylko w języku angielskim, pomimo tego, że jest dystrybuowany przez Kino Polska, tak samo Fast&FunBox. Jednak na FashionBox tłumaczenie jest nie potrzebne, bo 80-90% programów na tym kanale to są pokazy mody gdzie leci tylko muzyka i nikt nie mówi.

Edytowane przez Mtv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szósty dzień testuje łącze 900mbit po koncentryku, maksymalna prędkość jaką widziałem to 530mbit i jako że weekend i święta wypadały to dopiero dzisiaj skontaktowałem się i okazuje że arris tg2492 nie obsługuje takich prędkości i będą musieli wymienić na inny model, arris tg3442 lub technicolor cga4233. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, bgmnt napisał:

Nie ma EPG ani w Vectrze ani w MM. Ale to niespecjalnie dziwi, w weekend widziałem, że nadal na MTV Music jest EPG z Club MTV... ;).

 

Program jest dostępny na wielu stronach w necie, np: https://programtv.onet.pl/program-tv/dizi-692

Radzę sprawdzić dobrze bo pojawili się epg tylko bez opisów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Kleofas11 napisał:

https://www.rega-sense.ch/pdf/Arris TG2492 Datasheet.pdf  Teoretycznie rzecz biorąc to ARRIS TG2492S obsługuje tę prędkość jak najbardziej. 

Teoretycznie tak, ale dużo też zależy ile kanałów udostępnia dostawca, trochę poczytałem zagraniczne fora i takie modemy 24x8 kablówki w stanach oferują do 600mbps a nawet była że do 400, powyżej 600 32x8. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...