Jump to content

Recommended Posts

W eBOK mam ofertę na Multimedia Go po 3 złote miesięcznie za miesiąc aktywacji +12 miesięcy.

Nie wiem, jak w Vectrze, czy jest w cenie, czy jest dodatkowo płatna.

6 godzin temu, maks27 napisał:

Nie wiem, jak w Vectrze, czy jest w cenie, czy jest dodatkowo płatna.

Vectra Online jest dla abonentów Vectry za darmo.

19 godzin temu, lukimann napisał:

Czy jest już mniej lub bardziej oficjalna informacja, że usługa Vectra Online będzie dostępna dla abonentów Multimediów?

Jeśli przestanie istnieć MM to będzie jedna usługa, czyli Vectra Online.

Tak, jak nie mam usługi Multimedia GO, tak samo abonent MM nie będzie miał usługi Online Vectra.

• Upvote 1

Dzisiejszy mail od Multimedia. Jestem już po zmianach dotyczących kanałów. Żadnej reklamacji nie składałem a dostałem dzisiaj taki mail od Multimedii: "Drogi Kliencie,

Przepraszamy za ostatnie niedogodności w odbiorze telewizji cyfrowej.
Specjalnie dla Ciebie na kanałach 230-232 udostępniliśmy na 1 miesiąc pakiet Eleven. Po tym okresie kanały zostaną automatycznie wyłączone.

W przypadku chęci skorzystania z usługi po upływie powyższego terminu, prosimy o kontakt z infolinią sprzedażową 345 345 345.

Przepraszamy za utrudnienia i życzymy miłego oglądania."

Edited by klient
Edit

"Przepraszamy za ostatnie niedogodności w odbiorze TV cyfrowej ".

Tzn. Jakie?

Bitrate czy zmiana numeracji?

Pierwsze jest mega problemem na tą chwilę. 

Drugie bez znaczenia. 

Bitrate jest tragiczne, najgorzej jest na stacjach SD np: NTL, Polonia 1 czy zagranicznych, przy lekkim ruchu obrazu jedna wielka pixeloza, zamazany obraz wszystko sie sypie a jakosc HD to takie raczej Super SD. Jedyne wyjscie to wy[beep]e wszystkich dubli SD i ograniczenie dubli HD do minimum ale ja w to raczej nie wierze. Po tym wszystkim szkoda dawnej MM, obraz o sto razy lepszy.

Edited by Grzechu27

Myśląc racjonalnie to MM już jest przeszłością. I na nic nasze żale,pretensje o niższą jakość TV. Każdy ma tylko 2 wyjścia : zmienić operatora lub pogodzić się z obecnym stanem rzeczy. Programy HD , nawet te w wersji Vectry i to mają lepszą jakość niż SD. A trzeba pamiętać że jeszcze niedawno nawet programy premium takie jak Cinemax były w Multimedii w SD , podczas gdy u innych już dawno były w HD. Teraz z wyjątkiem TTV wszystko mamy w HD , czy jak kto woli w super SD. Ja , jeżeli bym zmieniał operatora to tylko na UPC. Ale niestety UPC opanował nie tą dzielnicę miasta. Mogę mieć jeszcze tylko Orange, ale oni mają IPTV, no i dekodery. Odpada.

• Like 2
2 godziny temu, Pukus napisał:

I kiedy w końcu włączą kanały z Vectry?

Ja tu czegoś nie rozumiem. ;)

Chcecie kanały z Vectry, a jakość obrazu z MM?

No trzeba się zdecydować: albo jedno albo drugie. :P

Edited by Barti
Mając "polską" klawiaturę stosujemy poprawnie polskie znaki diakrytyczne, tzw. "ogonki". Poprawiono post.

U nas, tzn. abonentów Multimedia, Vectra niedostępna. Ktoś już wcześniej napisał, że konfigurator usług przekierowuje z ich strony na MM. Sprawdziłem i tak jest.

Aktualnie w rozmowie z DUK przy przedłużeniu umowy też jest mowa o Multimedia.

1 godzinę temu, kingofsouth napisał:

Chcą, żeby pogorszenie jakości zrekompensowano nowymi kanałami. :D

Jak zmigrują do Vectry to dostaną nowe kanały + jakość taka, jaką Vectra oferuje.

Edited by Barti
Mając "polską" klawiaturę stosujemy poprawnie polskie znaki diakrytyczne, tzw. "ogonki". Poprawiono post.
1 godzinę temu, kingofsouth napisał:

To jednak wolę lepszą jakość obrazu...

1 godzinę temu, marciniozo napisał:

U nas, tzn. abonentów Multimedia, Vectra niedostępna. Ktoś już wcześniej napisał, że konfigurator usług przekierowuje z ich strony na MM. Sprawdziłem i tak jest.

Aktualnie w rozmowie z DUK przy przedłużeniu umowy też jest mowa o Multimedia.

Cierpliwości...

Ja jestem cierpliwy i nigdzie mi się nie śpieszy...

Zresztą, do czego się spieszyć? Skoro Vectra oferuje słabszą jakość to lepiej mieć tą słabszą jakość w MM z cenami z Multimedia.

Edited by marciniozo
poprawki
  • Upvote 1

Gdyby nie to forum to nawet bym nie wiedział że coś takiego miało wogole miejsce przejęcie kogo czego chyba pieniędzy skoro będziemy i jesteśmy  cały czas klientami multimedii. U mnie w mieście nawet nie  ma śladu jakiegoś przejęcia zmiany numeracji czego kolwiek.

Edited by Arczi13