Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

23 godziny temu, Wezu napisał:
Internet działa dobrze. Może kiedyś prędkość była bardziej stabilniejsza, a mieszkam ulicę dalej od Ciebie. Zauważyłem, że pingi się zmniejszyły.
 
Aktualnie mam Internet i 2x CAM z pakietem Maxbox. Umowa kończy się za parę miesięcy i chcę tylko zostawić sam internet. Czy nie będzie problemu zrezygnować z pakietu telewizyjnego?

Tak, ale Twój rejon jest podłączony do innej skrzynki technicznej (tak to się nazywa?).
Więc u Ciebie będzie wszystko OK ,a u mnie nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, zerojedynkaX napisał:

U mnie też jest jako HD 1080i.

 

Jesteś po zmianach, my jeszcze nie, ja mam mieć zmiany w poniedziałek za tydzień i wtedy znowu SportKlub będzie u mnie w HD. Technicy na koniec starej numeracji zrobili wersję SD z logiem HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy u Was na Discovery Science HD dźwięk co jakiś czas "czka", zacina się? Nie jest to regularne, ale przeszkadza. TV Q60R Samsung.

Edytowane przez Barti
Zdanie pytające kończymy znakiem zapytania, a nie kropką. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest już mniej lub bardziej oficjalna informacja, że usługa Vectra Online będzie dostępna dla abonentów Multimediów?

Edytowane przez lukimann
Nazwy własne piszemy wielką literą. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, maks27 napisał:

Nie wiem, jak w Vectrze, czy jest w cenie, czy jest dodatkowo płatna.

Vectra Online jest dla abonentów Vectry za darmo.

 

19 godzin temu, lukimann napisał:

Czy jest już mniej lub bardziej oficjalna informacja, że usługa Vectra Online będzie dostępna dla abonentów Multimediów?

Jeśli przestanie istnieć MM to będzie jedna usługa, czyli Vectra Online.

Tak, jak nie mam usługi Multimedia GO, tak samo abonent MM nie będzie miał usługi Online Vectra.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejszy mail od Multimedia. Jestem już po zmianach dotyczących kanałów. Żadnej reklamacji nie składałem a dostałem dzisiaj taki mail od Multimedii: "Drogi Kliencie,

Przepraszamy za ostatnie niedogodności w odbiorze telewizji cyfrowej.
Specjalnie dla Ciebie na kanałach 230-232 udostępniliśmy na 1 miesiąc pakiet Eleven. Po tym okresie kanały zostaną automatycznie wyłączone.

W przypadku chęci skorzystania z usługi po upływie powyższego terminu, prosimy o kontakt z infolinią sprzedażową 345 345 345.

Przepraszamy za utrudnienia i życzymy miłego oglądania."

Edytowane przez klient
Edit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bitrate jest tragiczne, najgorzej jest na stacjach SD np: NTL, Polonia 1 czy zagranicznych, przy lekkim ruchu obrazu jedna wielka pixeloza, zamazany obraz wszystko sie sypie a jakosc HD to takie raczej Super SD. Jedyne wyjscie to wy[beep]e wszystkich dubli SD i ograniczenie dubli HD do minimum ale ja w to raczej nie wierze. Po tym wszystkim szkoda dawnej MM, obraz o sto razy lepszy.

 

Edytowane przez Grzechu27
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myśląc racjonalnie to MM już jest przeszłością. I na nic nasze żale,pretensje o niższą jakość TV. Każdy ma tylko 2 wyjścia : zmienić operatora lub pogodzić się z obecnym stanem rzeczy. Programy HD , nawet te w wersji Vectry i to mają lepszą jakość niż SD. A trzeba pamiętać że jeszcze niedawno nawet programy premium takie jak Cinemax były w Multimedii w SD , podczas gdy u innych już dawno były w HD. Teraz z wyjątkiem TTV wszystko mamy w HD , czy jak kto woli w super SD. Ja , jeżeli bym zmieniał operatora to tylko na UPC. Ale niestety UPC opanował nie tą dzielnicę miasta. Mogę mieć jeszcze tylko Orange, ale oni mają IPTV, no i dekodery. Odpada.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Pukus napisał:

I kiedy w końcu włączą kanały z Vectry?

Ja tu czegoś nie rozumiem. ;)

Chcecie kanały z Vectry, a jakość obrazu z MM?

No trzeba się zdecydować: albo jedno albo drugie. :P

Edytowane przez Barti
Mając "polską" klawiaturę stosujemy poprawnie polskie znaki diakrytyczne, tzw. "ogonki". Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...