Jump to content

Recommended Posts

Tak psioczycie na tą jakość. Naprawdę nie prościej by było zrezygnować z kablówki (w sensie usługi telewizyjnej) kupić sobie dostęp do Netflixa, HBO GO, Amazon Prime, ewentualnie jeszcze Disney, AppleTV + od czasu do czasu wypożyczyć film z jakiegokolwiek serwisu DVD - jakość lepsza, oglądasz kiedy chcesz, większy wybór, brak reklam. W ostateczności skorzystać z prawa do użytku osobistego (za który i tak płacimy w podatkach) i pobrać film/serial w dobrej jakości z netu.

Do tego DVB-T, a lada moment DVB-T2.

Naprawdę tradycyjna TV aktualnie nie ma już nic do zaoferowania.

Jedynie w sumie osoby oglądające sport mają problem.

Edited by rafmik
  • Like 1

No nie tylko osoby oglądające sport. Tradycyjna telewizja to również informacja ,reportaż ,publicystka,dokument,ostrzeżenia ludności (HBBTV),itp.  Jedynie osoby oglądajace przeważnie filmy mogą opuścić TV na rzecz Netfliksa i HBO Go.

• Like 2

W Pogórzu (lokalizacja, gdzie Vectra musi odsprzedać jedną z sieci) na klatce schodowej pojawiły się ulotki UPC. I ceny poszły w dół:

Internet 300 Mb za 39,99 PLN (minus 10 PLN), pakiet TV + net od 68,00 PLN (minus 12  PLN).

Do wszystkich umów 3 miesiące za 0,00 PLN, HBO lub C+ 6 miesięcy gratis. W TV GO można dokupić Eleveny 0/5 PLN i Polsat Premium w zobowiązaniu do30.04.2021r. za 0 PLN.

Ulotka:

https://drive.google.com/drive/folders/1hlzUMNP7GubLQ1swICJLttgYQ-wRRiat?usp=sharing

W MM (po przejściach :-)) od wczoraj Eleven 1-3 na miesiąc za free.

Edited by ZmusieK

Z tym, że sytuacja na rynku się zmienia. Ludzie wykupują serwisy VOD, a wiadomości czytają/oglądają w internecie.

Jak zacznie ubywać znacząco  abonentów  to może jednak sytuacja zmusi do działania...

Teraz podstawa to internet. Wypiera rynek płyt, może zagrozić (zresztą, już tak się dzieje) tradycyjnej TV.  Kolega wcześniej już o tym wspominał.

U mnie jeszcze oficjalnie zmiany operatora nie było, ale obraz na Polsat Sport (HD) to jakaś porażka.

Edited by Barti
Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym. Poprawiono post.

U mnie we wtorek w Stargardzie były zmiany kanałów i od tamtej pory mam bardzo duży problem z internetem, codziennie przez dużą część dnia internet zasuwa z prędkością 0.25 mb/s i przez WiFi i przez kabel, przed tymi zmianami problemy z internetem przez kilka lat były bardzo sporadyczne, a teraz codziennie jest problem i nie da się korzystać.

16 godzin temu, Grigorios Quedin napisał:

U mnie od rana brak TV i internetu.

Jakoś często takie awarie występują w sobotę od rana.

Komedia.

Internet działa dobrze. Może kiedyś prędkość była bardziej stabilniejsza, a mieszkam ulicę dalej od Ciebie. Zauważyłem, że pingi się zmniejszyły.

Aktualnie mam Internet i 2x CAM z pakietem Maxbox. Umowa kończy się za parę miesięcy i chcę tylko zostawić sam internet. Czy nie będzie problemu zrezygnować z pakietu telewizyjnego?

Edited by Barti
Post napisany niechlujnie, jednym ciągiem. Na forum piszemy poprawnie po polsku, z poszanowaniem zasad polskiej pisowni, gramatyki, ortografii i interpunkcji. Wyjątkowo poprawiono post.
9 godzin temu, levybydg napisał:

Ja nadal przed zmianami,ale jeśli nie zepsuł mi się wzrok to Sportklub, który od paru miesięcy był w HD, jest znów w SD. Ktoś potwierdzi?

Też jestem przed zmianami.  SportKlub na liście jest z dopiskiem HD, natomiast TV informuje o rozdzielczości 576p. 🙃

Edited by maks27
23 godziny temu, Wezu napisał:
Internet działa dobrze. Może kiedyś prędkość była bardziej stabilniejsza, a mieszkam ulicę dalej od Ciebie. Zauważyłem, że pingi się zmniejszyły.

Aktualnie mam Internet i 2x CAM z pakietem Maxbox. Umowa kończy się za parę miesięcy i chcę tylko zostawić sam internet. Czy nie będzie problemu zrezygnować z pakietu telewizyjnego?

Tak, ale Twój rejon jest podłączony do innej skrzynki technicznej (tak to się nazywa?).
Więc u Ciebie będzie wszystko OK ,a u mnie nie.

3 godziny temu, zerojedynkaX napisał:

U mnie też jest jako HD 1080i.

Jesteś po zmianach, my jeszcze nie, ja mam mieć zmiany w poniedziałek za tydzień i wtedy znowu SportKlub będzie u mnie w HD. Technicy na koniec starej numeracji zrobili wersję SD z logiem HD.

Czy u Was na Discovery Science HD dźwięk co jakiś czas "czka", zacina się? Nie jest to regularne, ale przeszkadza. TV Q60R Samsung.

Edited by Barti
Zdanie pytające kończymy znakiem zapytania, a nie kropką. Poprawiono post.