Jump to content

Recommended Posts

Poprawki jakieś zapewne wyszły albo poprawa kanałów.

Edited by Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.

No jak to, przecież co drugi tutaj twierdzi, że nie widzi pogorszenia jakości?😆

Chyba coś mi pada na wzrok, bo oglądałem dzisiaj mecz Lecha na Polsat Sport i czułem się jakbym jakiegoś VHSa oglądał. 

Polsat Sport jakoś nigdy nie grzeszył jakością, ale są jakieś pewne granice i ta dzisiejsza jakość, to raczej nie była wina ani Polsatu ani szwedzkich kamer.

Widać pogorszenie jakości nawet na kanałach premium typu Eleven czy cała paczka c+. Dodam też, że dzisiaj po południu oglądałem na 40 calowym TV stację TVN 24 i może jakość nie jest jakaś zła, ale kolory nienaturalne, jakby przejaskrawione i obraz rozmyty, rozmydlony, nieostry. Stacje sportowe często oglądam na mniejszym TV w mniejszym pokoju. Odbiornik 23 cale, z kolorami to samo nie są naturalne. Co 20 - 25 minut czarne małe kwadraciki na obrazie. Zacinanie przesyłu, zupełnie jakbym grał w gry na PC z psującą się kartą grafiki. Jakby artefakty, kwadraciki i mikro zacięcia obrazu. Generalnie słabo i jakość w MM o niebo była lepsza.

No kurcze , czemu ja na 55 calch tego nie widzę.  Żadnych zacięć , artefaktów czy rozmyć. Kolory też mam naturalne takie jak dawniej. Prawda , że na niektórych programach takich jak Ale Kino , AXN  itp. ostrość jakby ciut mniejsza ale nie zawsze. To są niuanse które za specjalnie mi nie przeszkadzają. Sportu nie oglądam , Canal+ nie mam wykupiony ,nie chcę, wolę Netflix. Ogólnie z tych zmian jestem zadowolony. Programów SD już nie muszę oglądać , w HD mam prawie wszystko.

Tyle z tego dobrego ze od dzis u mnie wszystkie programy sa na swoich normalnych pozycjach. Aby naprawic zacinki na Discovery Life HD i Adventure HD to dla nich nadal za wysokie loty.

Edited by Grzechu27
No kurcze , czemu ja na 55 calch tego nie widzę.  Żadnych zacięć , artefaktów czy rozmyć. Kolory też mam naturalne takie jak dawniej. Prawda , że na niektórych programach takich jak Ale Kino , AXN  itp. ostrość jakby ciut mniejsza ale nie zawsze. To są niuanse które za specjalnie mi nie przeszkadzają. Sportu nie oglądam , Canal+ nie mam wykupiony ,nie chcę, wolę Netflix. Ogólnie z tych zmian jestem zadowolony. Programów SD już nie muszę oglądać , w HD mam prawie wszystko.

Tez mam 55 cali i pogorszenie jakości zauważyłem zanim zorientowałem się, że numery kanałów pozmieniali. Na kanałach sportowych było to najmocniej zauważalne. No cóż, nikt nie mówił, że Vectra da lepszy obraz.
Ja mam jeszcze prawie rok umowę, zobaczymy jak to będzie wyglądać.

Mój obecny pakiet w cenie 121,80 zł (!!!???) to: Super Box, Canal+ Prestige, Dzieci, Eleven i pakiet sport hd, 1 xmultiroom, internet 60 i telefon komórkowy. (nie mam dekodera tylko kartę)

Delikatnie drogo chyba jak za taki zestaw ?::)

Czytam tu sporo i wypada złożyć widzę wypowiedzenie na powyższy zestaw. DUK sam zadzwoni ?

chciałbym powyższe wzbogacić HBO, drugim multirommem i ew superbox na maxbox zamienić no i internet 120 to raczej norma dziś :) a nr telefonu kom mogę im oddać bo i tak nie używam....

za ile myślicie realny jest taki układ ? "jak z nimi grac"?:):) całe życie chodziłem do BOK i mam jak mam :):)

Edited by pat111
dopisek
  • Thanks 1

pat111, złóż wypowiedzenie i negocjuj. Za to co napisałeś to spokojnie w okolicy 100 zł. Jak wypowiedzenie będzie zarejestrowane w systemie sam możesz zadzwonić do DUK nr 244244333

Edited by marciniozo

U mnie jest 60 lub 150 Mbps, kolega podpisał niedawno umowę na sam internet i nie było wariantu 120 Mbps.

Przy przedłużeniu chyba zmienią 120 na 150.

4 godziny temu, pat111 napisał:

Mój obecny pakiet w cenie 121,80 zł (!!!???) to: Super Box, Canal+ Prestige, Dzieci, Eleven i pakiet sport hd, 1 xmultiroom, internet 60 i telefon komórkowy. (nie mam dekodera tylko kartę)

Delikatnie drogo chyba jak za taki zestaw ?::)

Czytam tu sporo i wypada złożyć widzę wypowiedzenie na powyższy zestaw. DUK sam zadzwoni ?

chciałbym powyższe wzbogacić HBO, drugim multirommem i ew superbox na maxbox zamienić no i internet 120 to raczej norma dziś :) a nr telefonu kom mogę im oddać bo i tak nie używam....

za ile myślicie realny jest taki układ ? "jak z nimi grac"?:):) całe życie chodziłem do BOK i mam jak mam :):)

Umowa do końca roku - wypowiadać (telefonicznie) już? Pytam, bo już dzwonili z biura z "super" droższą ofertą. :)

Jak klepnąłem dziś umowę u moich rodziców i dodatkowo mają dojść Eleveny to kiedy zaczną świecić tak naprawdę? Dopiero od 1 października? 🤔

Edited by Barti
Każde zdanie rozpoczynamy wielką literą. Poprawiono post.

Jestem że Szczecina. U mnie nie było zmiany numeracji kanałów. Mam dekoder ADB, doszło kilka programów, głównie zagraniczne, jakiś litewski, mam też TVP Gorzów. Jakość HD widocznie słabsza, szczególnie widać to na dużych ekranach (u mnie 55 cali QLED, seria 7 z 2019 roku). Kanały premium, czyli Canal+, HBO i Filmboxy, które najczęściej oglądam, na szczęście jakby najmniej straciły na jakości. Najgorsze jest to, że z tego, co widzę to Eleveny nie są w HD! Kanał sportowy w 2020 roku w SD! No żarty jakieś. Czy ktoś może potwierdzić, że Eleveny są w SD w całej Polsce, czy tylko w mojej lokalizacji?

A to nie ma przypadkiem różnicy pomiędzy zwiększeniem pakietu, a nową umową, bądź przedłużeniem?

Ja nigdy nic nie zwiększałem, a nowa umowa - aneks zawsze od nowego miesiąca.

@Paulus, u mnie na razie żadnych zmian. Eleven w HD.

2 godziny temu, Paulus napisał:

Jestem że Szczecina. U mnie nie było zmiany numeracji kanałów. Mam dekoder ADB, doszło kilka programów, głównie zagraniczne, jakiś litewski, mam też TVP Gorzów. Jakość HD widocznie słabsza, szczególnie widać to na dużych ekranach (u mnie 55 cali QLED, seria 7 z 2019 roku). Kanały premium, czyli Canal+, HBO i Filmboxy, które najczęściej oglądam, na szczęście jakby najmniej straciły na jakości. Najgorsze jest to, że z tego, co widzę to Eleveny nie są w HD! Kanał sportowy w 2020 roku w SD! No żarty jakieś. Czy ktoś może potwierdzić, że Eleveny są w SD w całej Polsce, czy tylko w mojej lokalizacji?

Eleveny są nadal w HD, tylko z nazwy zniknął ten dopisek. Jednak to żadna nowość, ponieważ już wiele stacji usunęło dopisek HD ze swojej nazwy.

• Upvote 1