Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Szczecin, to samo bez jakichkolwiek zmian. Dopytywałem na FB o co chodzi z tym. Dostałem wskazówki, że trzeba wyszukać kanały na nowo. Uczyniłem to, telewizor wyszukał dokładnie tę samą listę, która już była. Potem pisano o jakiś operacjach typu ustaw telewizor na TVP1, TVN24 na 40 minut, na 20 minut na Amazing. To nie pomogło, była informacja o tym, że ustaw na 20 minut na 999. Nie ma takiego kanału, bo tv przechodzi na kanał 1 - TVP1 HD. Brak nowej listy kanałów, brak nowych stacji HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym poinformować ,że w dniu dziś Płock dołączył do szczęśliwych miast z nową fantastyczną listą programową stworzoną chyba w pianym widzie z przejawami świadomości w liczbie 250 kTV+16 Radia Cyfrowego.Pozostało 12 stacji radia analogowego FM,8 TV analogowej i sieć naziemna.W sumie dobrze kanały TV zaczynają się od 100 gdyż łatwiej będzie się przerzucać swoje ulubione kanały na wolne pola od 1-ki.Dlatego cieszę się ,że zamiast deka wziąłem moduł i z listą na moim monitorze= telewizorze pasującą mi nie będzie kłopotu.Odnośnie jakości to jest zbliżona ale to 22 cale i w cale źle nie wygląda.Na dużym mam obecną Platformę Canal +co w stopce ale to opowieść na inną okazję i inne forum.Pozdrowienia ze stolicy polskiej petro.Drugie TVP 3 u nas to Łódź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 hours ago, maks27 said:

 

Jak u Ciebie działa tv ?

Ja mam moduł CAM w tv no i od wczoraj brak uprawnień, wygasły sierpniowe nie wchodzą na wrzesień. Tak jest w tv LG, Samsung, Panasonic. Nie znam się ale coś nie tak że nie wchodzą uprawnienia na kartę, infolinia zaleca czekać na TVN24 żeby "coś się zaktualizowało" na module, jednak brak efektu.

TV przełknął tą zmianę CAID całkowicie niezauważalnie. Jako, że mam dwa moduły CAM (jeden z kartą włożony w TV, drugi leży w szufladzie a sama goła karta w czytniku Vu+) to z ciekawości podmieniłem moduł włożony w TV na ten od dawna nieużywany i też wszystko zadziałało od ręki.

Tak, że w samym module CAM chyba nic się nie zmieniło, jedynie nowe uprawnienia są potrzebne na karcie.

Edytowane przez klosz007
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do znawców przedłużania umów z Multimedia (Vectra). Wpakowałem się z pakietem C+ Prestige na 2 lata (wiem moja wina :-) ). Pozostałe usługi kończą się w tym roku (Internet, Maxbox, pakiet HD, Eleven). Czy można złożyć wypowiedzenie na wszystko co kończy się w tym roku, zostawiając C+ ? Czy do C+ muszę zostawić przynajmniej Maxboxa ?

Chcę złożyć wypowiedzenie, bo to co obecnie proponują, a to co można uzyskać czytając posty nie jest satysfakcjonujące.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie w Gdyni dalej są przycinki. Mam dekoder ADB, może na module to lepiej działa.

 

Generalnie co do odkodowywania kanałów z Vectry i wrzucania ich do pakietów MM to raczej by było dziwne, bo na dekoderze ADB w ogóle tych kanałów nie widać. Chyba, że wrzucą je na listę po prostu.

 

@exeqtor: Nie ma szans na zostawienie samego C+. Złóż wypowiedzenie i poproś o jeden termin zakończenia umowy dla wszystkich pakietów.

Edytowane przez Kiler
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, marciniozo napisał:

Fiu fiu, drogo. Może to już czas kiedy było tanio  przeminął... Czy to oferta bez wcześniejszego wypowiedzenia?

 

Bez wypowiedzenia - to raz, bo sami do mnie zadzwonili... Oczywiście jesli nie będzie lepszej propozycji, to będzie wypowiedzenie. Generalnie i tak płacę teraz sporo, ale u mnie problem jest taki, że na klatce jest tylko Multimedia i nic więcej... Teoretycznie jest jeszcze Netia, ale mówiąc delikatnie jest bardzo niepopularna wśród sąsiadów ;)

 

  

1 godzinę temu, Kiler napisał:

 

Generalnie co do odkodowywania kanałów z Vectry i wrzucania ich do pakietów MM to raczej by było dziwne, bo na dekoderze ADB w ogóle tych kanałów nie widać. Chyba, że wrzucą je na listę po prostu.

 

 

W trakcie rozmowy pytałem o dekodery ADB,  bo sam mam taki i dostałem informację, że te kanały Vectry zostaną włączone normalnie na innych pozycjach, tylko po prostu potrzebują jeszcze chwili na to.  No i dostałem info, że do końca września te kanały będą świecić. Specjalnie dopytałem o National Geographic, BBC, etc. I gość powiedział, że tak..wszystkie te kanały będą. Zobaczymy.... w razie czego rozmowa jest nagrana :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro wpuścili wszystkie muxy 1:1 Vectry w sieć to dążą do ujednolicenia oferty i zejścia z kosztów podwójnego 'zbierania kanałów' i wpuszczania ich w sieć.

Kwestia kiedy wygasną umowy multimediom z nadawcami.

 

Podwyżki bazowe dosłownie wszystkiego i zrównianie cen do Vectry już się odbyło jakoś 2 miesiące temu, jedynie DUK sypie ofertami za pół darmo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie dziś ciekawa sytuacja:

- Puls HD tv LG poz. 14 natomiast tv Samsung poz. 50 ?

- Eurosport HD czarny ekran bez komunikatów, Eurosport SD brak uprawnień.

To dla mnie zagadka dlaczego Puls HD zapisuje się na różnych pozycjach zależnie od producenta telewizora. ? 

Edit:

Po ponownym skanowaniu Puls HD wrócił na pozycję 14.

Edytowane przez maks27
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@radek34: BBC, NGC, FOX, History gdzie reklama co 10 min, reszta to zagraniczne i muzyczne zapchajdziury. Mi by szkoda bylo w zamian za nie np: Viasat Nature/History, AMC, Sundance, CBS czy Polsat SF i Polsat SN. W Vectrze kanalow od MM nie ma tylko nam te ich dodali wiec wiadomo co najpierw idzie na odstrzal.

Edytowane przez Grzechu27
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, strzala napisał:

Z Eurosportem 1 HD jest problem od nocy. Chciałem wtedy oglądać tenis, ale nie dało rady, bo albo był czarny ekran albo stopklatka z meczu tenisowego.

Ja przed zmianami (choć miały być 8-10 września) i też Eurosport 1 brak. Widocznie jakaś awaria.

 

Grzechu27 dobrze prawisz! Szkoda dobrych kanałów i to bez reklam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Marek napisał:

W sumie dobrze kanały TV zaczynają się od 100 gdyż łatwiej będzie się przerzucać swoje ulubione kanały na wolne pola od 1-ki.Dlatego cieszę się ,że zamiast deka wziąłem moduł i z listą na moim monitorze= telewizorze pasującą mi nie będzie kłopotu.Odnośnie jakości to jest zbliżona ale to 22 cale i w cale źle nie wygląda.

Problem w tym że w chwili obecnej (rok 2020) średnia wielkość odbiornika (który kupuje się w Polsce i na którym ogląda się programy telewizyjne) to 50 cali. A niedługo pewnie jeszcze więcej. A poniżej 55 cali to już w ogóle nie widać różnicy między odbiorem kanałów w jakości HD a UHD/4K.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie też Eurosport już działa. Też przed zmianami, miały być...może to i dobrze, przynajmniej nie muszę układać swojej listy  odnowa i mam jakość MM (kto by pomyślał wcześniej, że MM będzie wyznacznikiem jakości?)

Edytowane przez marciniozo
  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...