Jump to content

Recommended Posts

@Michaelis

Tylko to mnie zastanowiło że na sierpień pobrał uprawnienia z tym caid  Vectra na wrzesień już nie. 

Sprawdzę jak napisałeś i dam znać.

Edit:  nie pomogło, nawet to zrobiłem na 2 telewizorach.

Edited by maks27

Kto zna odpowiedź po co dodawane do listy są duble kanałów HD? Nowa numeracja będzie na kilka lat czy za pół roku jedziemy od 1000?Niektóre programy np. ttv po aktualizacji zakodowane. To tak ma być?

Pytanie kieruj do Vectry, nie wiem co za [beep] wymyślił numerację od 101. Przez 3 dni jeździłem po rodzinie (starsze osoby) i ustawiałem listę tak żeby mieli tvp1 na 1, tvp2 na 2.

TTV nie jest zakodowany, w ofercie mmp jest tylko TTV SD i działa.

Edited by Michaelis

Nie wiem, czy to tylko brednie konsultanta, który chce wcisnąć mi nową umowę, ale usłyszałem dzisiaj, że wszystkie kanały, które są w Vectrze i które pojawiły się na dekoderach będą odkodowane do końca miesiąca również u nas... 

Godzinę temu, radek34 napisał:

Nie wiem, czy to tylko brednie konsultanta, który chce wcisnąć mi nową umowę, ale usłyszałem dzisiaj, że wszystkie kanały, które są w Vectrze i które pojawiły się na dekoderach będą odkodowane do końca miesiąca również u nas... 

To raczej niemożliwe. Nie za te ceny. Choć być może zrobią niespodziankę...🙂

No to cena piękna a mówiłem żebyście nie narzekali na MM. Teraz cena x2 ale za to macie pare kanałów więcej w hd. Będzie płacz i hejt. Powodzenia w negocjacjach. Niektórzy mają podobno doświadczenie i gadane. Zobaczymy. 

Edited by mars27
Uzupełnienie.

Ktoś jest zaskoczony,że cena 2x wyższa? Ja to pisałem jeszcze przed próbą przejęcia MM przez UPC.Będziecie teraz mieć to samo plus National Geographic za 150 zł,zamiast 70 🤣

Jeżeli będzie nędza z jakością to nikt nie zdecyduje się płacić tyle i operator będzie się musiał do tego dostosować. MM wyjściowo też żądała krocie i jedno wyjście jakie było to składać wypowiedzenia i negocjować. Pamiętam dawniej jak nie składałem wypowiedzeń dostawałem telefonicznie oferty 200 - 250 / miesiąc przy przedłużaniu. Powiedziałem jasno, że za tyle nie podpisze. Jedni rzucali słuchawkami inni dzwonili z normalnymi ofertami. Jeżeli chodzi o dostępność NGC czy innych kanałów to uważam, że duża oferta programowa powinna być normą. Nie powinno się odbiorcy szantażować w ten sposób - płać dużo bo masz NGC w pakiecie albo Eleven Sport 4. To odbiorca decyduje jaką paczke po ile kupuje.

• Like 1
3 godziny temu, radek34 napisał:

Dzwoniłem dzisiaj na infolinię :

"Prawdopodobnie zakodowane programy będą wdrażane do odpowiednich pakietów i odkodowywane dla abonentów MM."

Pozwoliłem sobie tez zadzwonić do DUK:

"Na tę chwilę nic nam nie wiadomo odnośnie wdrożenia zakodowanych kanałów do oferty MM."

Także ten  ....  wszystko jasne  😃

• Like 1
8 godzin temu, Morthen napisał:

Ile czekałeś na włączonym TVN 24?

W końcu zadzwoniłem na infolinię 90 minut czekania z muzyką w tle, stukanie klawiatury kilka minut na TVN24 no i uprawnienia wskoczyły.

A jeśli to prawda że kanały Vectry dostaniemy do końca miesiąca to u mnie zmiana listy ma być 28 września więc to dla mnie bez znaczenia promo na 2 dni. 

Edited by maks27

Pytam kolejny raz macie u siebie stopklatke obrazu na Adventure HD i Discovery Life HD? Od kilku dni zaciety obraz. Dodatkowo Polonia 1 ma tak niski bitrate ze obraz sie sypie, szachownica na ekranie, ten kanal tak na satelicie nadaje czy to wina Vectry?

33 minuty temu, Grzechu27 napisał:

Pytam kolejny raz macie u siebie stopklatke obrazu na Adventure HD i Discovery Life HD? Od kilku dni zaciety obraz. Dodatkowo Polonia 1 ma tak niski bitrate ze obraz sie sypie, szachownica na ekranie, ten kanal tak na satelicie nadaje czy to wina Vectry?

W Gdyni wszystko ok nic się nie zacina

42 minuty temu, Grzechu27 napisał:

U mnie te programy działają poprawnie. Lokalizacja Chełm.

1 godzinę temu, Grzechu27 napisał:

Jak sprawdziłeś ten bitrate na Polonia 1, jakąś aplikacją? Na satelicie faktycznie Polonia 1 ma słabą jakość. 

Jednak u mnie obecnie, co już pisałem ze 2 strony temu, ma najwyższy bitrate ze wszystkich programów(nie licząc UHD) ok. 8Mb/s, chociaż jest w SD ;) Taki paradoks.

Edited by strzala
1 godzinę temu, Grzechu27 napisał:

U mnie też jest ok. 

W sierpniu dostałem wiadomość, że od 8 do 10 września bedzie zmiana częstotliwości kanałów, teraz kończy się 10 września i nie mam żadnych zmian, a posiadam moduł cam. Jestem ze Stargardu i niby tutaj sieć jest do sprzedaży wiec może dlatego.

Szczecin, to samo bez jakichkolwiek zmian. Dopytywałem na FB o co chodzi z tym. Dostałem wskazówki, że trzeba wyszukać kanały na nowo. Uczyniłem to, telewizor wyszukał dokładnie tę samą listę, która już była. Potem pisano o jakiś operacjach typu ustaw telewizor na TVP1, TVN24 na 40 minut, na 20 minut na Amazing. To nie pomogło, była informacja o tym, że ustaw na 20 minut na 999. Nie ma takiego kanału, bo tv przechodzi na kanał 1 - TVP1 HD. Brak nowej listy kanałów, brak nowych stacji HD.