Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, marciniozo napisał:

Ile może być taniej..., trudno jednoznacznie określić. Złóż wypowiedzenie i następne podejmij negocjacje. Coś pewnie wywalczysz. 

A, ile ktoś płaci za taki pakiet?

Godzinę temu, marciniozo napisał:

Ile może być taniej..., trudno jednoznacznie określić. Złóż wypowiedzenie i następne podejmij negocjacje. Coś pewnie wywalczysz. 

A, ile ktoś płaci za taki pakiet?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również płacę 75 zł ale za: MaxBox, pakiet HD, HBO i również net 60 Mb i uważam że mogłem ugrać więcej ale nie chciało mi się w tedy zbytnio naciskać, miałem jeszcze C+ na 2 miesiące i Cinemax na pół roku w prezencie do tego głośnik. Dałem sobie wcisnąć umowę na dwa lata choć zawsze brałem na rok ale tak jest, umowa jeszcze do końca stycznia. Każdy negocjuje jak potrafi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Info z EBOK: w związku z pracami serwisowymi, jakie będziemy realizować w dniach od 1 do 3 września br., zmieni się lista kanałów telewizyjnych dostępnych w jakości HD. Zmiana jakości nadawania z SD z HD, dotyczyć będzie następujących kanałów:

• France 24 HD

• TV Okazje HD

• Polsat 2 HD

• TV6 HD

• TVP Kultura HD

• Ale Kino HD

• Polsat Comedy Central Extra HD

• Superstacja HD

• Super Polsat HD

• Private TV HD

• Eurosport 1 HD

• Eurosport 2 HD.

 

Edytowane przez klient
poprawka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest cała treść wiadomości. To nie fakes news skoro jest w EBOK

 

Gdynia, 7 sierpnia 2020 r.

Szanowni Państwo, w związku z pracami serwisowymi, jakie będziemy realizować w dniach od 1 do 3 września br., zmieni się lista kanałów telewizyjnych dostępnych w jakości HD. Zmiana jakości nadawania z SD z HD, dotyczyć będzie następujących kanałów: • France 24 HD • TV Okazje HD • Polsat 2 HD • TV6 HD • TVP Kultura HD • Ale Kino HD • Polsat Comedy Central Extra HD • Superstacja HD • Super Polsat HD • Private TV HD • Eurosport 1 HD • Eurosport 2 HD W konsekwencji tych prac, zmianie ulegną także częstotliwości nadawania kanałów w telewizji cyfrowej Multimedia Polska oraz pozycje kanałów w układzie programowym EPG. Jeżeli korzystają Państwo z karty CAM lub dekodera z kartą, konieczne będzie przestrojenie odbiorników telewizyjnych. Instrukcje są dostępne na multimedia.pl/dekodery Powyższe zmiany nie będą stanowić zmiany Umowy o usługę telewizji cyfrowej z Multimedia Polska, której jesteście Państwo stroną. Stawki opłat także pozostaną bez zmian. Szczegółowy wykaz kanałów wraz z pełną numeracją EPG, jaki będzie dostępny najpóźniej od 1 października 2020, znajdą Państwo na odwrocie niniejszego pisma. Prosimy pamiętać, że nie stanowi on części Umowy z Multimedia Polska. Więcej informacji na multimedia.pl lub pod numerem infolinii 244 244 244. Z poważaniem, Rafał Gośliński Dyrektor Departamentu Obsługi i Doświadczenia Klienta

Edytowane przez klient
Edit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powoli , powoli zaczynamy scalać się z Vectrą coraz bardziej. @Wybrany96.  Wejdź na eBOK na swoje konto i u góry masz "Wiadomości". Uruchom je.

Ale Kino SD znika z Superboxa , niestety. Jest tylko w HD na dodatkowym pakiecie HD.

Edytowane przez zerojedynkaX
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, zerojedynkaX napisał:

Ależ Eurosporty i Ale Kino już dawno jest w HD.  No bez jaj.  ?

Są w SD i HD, teraz będą tylko w HD dzięki czemu klienci z niższymi pakietami będą mieli dostęp do tych kanałów. Ale Kino HD był w osobnym pakiecie, Eurosport 2 HD również.

Numeracja 101... to jakaś porażka, od razu ustawiam własną listę kanałów.

Edytowane przez Michaelis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, maks27 napisał:

Pewnie stopniowo dodają komunikat do ebook i zdziwił mnie belsat TV w pakiecie Maxbox ?

Eurosport 2 HD już świeci w Superbox ?.

Może i doczekamy się listy radiowej. 

na radio nie ma co liczyć. mówię z góry. MMP radia nie serwisuje już z kilka lat :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...