Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć 

Potrzebuję informacji na temat nowych ofert w Multimedii - internet + tv

- czy w ofercie mają umowy na okres 12 miesięcy - bo znajduję tylko oferty na 24 miesiące - kilka miesięcy temu bez problemu na stronie głównej były oferty na 12 miesięcy.

- czy oferta 150mb/s MaxBox za 64 zł (3 miesiące gratis więc wychodzi 56zł przez 24 miesiące) jest ok - może jakieś inne rozwiązanie jest bardziej atrakcyjne

- jaka jest szansa, że pojawi się jakaś nowa oferta od 16 marca - czy znowu przedłużą obecną ofertę którą przedłużyli do 15 marca

- co lepiej wybrać Digital TV HD czy TV Moduł CAM - jestem za wybraniem Modułu Cam ale czy wykorzystam na nim wszystkie możliwości (nagrywarka itp.)

- ile średnio czasu czeka się na technika w celu montażu  sprzętu (wiem, że to zależy od wielkości miasta) a chodzi mi o to czy umowę podpisuje się z przedstawicielem czy wtedy kiedy technik uruchomi sprzęt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Denverr napisał:

Cześć 

Potrzebuję informacji na temat nowych ofert w Multimedii - internet + tv

- czy w ofercie mają umowy na okres 12 miesięcy - bo znajduję tylko oferty na 24 miesiące - kilka miesięcy temu bez problemu na stronie głównej były oferty na 12 miesięcy.

- czy oferta 150mb/s MaxBox za 64 zł (3 miesiące gratis więc wychodzi 56zł przez 24 miesiące) jest ok - może jakieś inne rozwiązanie jest bardziej atrakcyjne

- jaka jest szansa, że pojawi się jakaś nowa oferta od 16 marca - czy znowu przedłużą obecną ofertę którą przedłużyli do 15 marca

- co lepiej wybrać Digital TV HD czy TV Moduł CAM - jestem za wybraniem Modułu Cam ale czy wykorzystam na nim wszystkie możliwości (nagrywarka itp.)

- ile średnio czasu czeka się na technika w celu montażu  sprzętu (wiem, że to zależy od wielkości miasta) a chodzi mi o to czy umowę podpisuje się z przedstawicielem czy wtedy kiedy technik uruchomi sprzęt

napisz PV to coś ogarnę. napisz co Cię interesuje i coś dostosuje ?

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, eljotnes napisał:

witam czy dokupując drugą umowę /pierwsza to maxbox i internt 120/ sam internet 150 mogę uzyskać coś lepszego niż standardowa umowa w ramach zimowej promocji tj umowa 24m za 39 zł i 6 miesiecy za 0 zł

jeśli inny adres to masz umowę jako nowy klient ale numer klienta zostaje ten sam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, rafmik napisał:

masz od nich tylko internet?

Mam cały pakiet. To jest 2x CAM; Superbox,HD,Sport HD Extra, C+ Prestige, Eleven, Multiroom, Internet 150 / 15. Za to jest cena 81 PLN (wczoraj przyszła faktura na taką właśnie kwotę). Jeżeli bierzesz efakturę to cena internetu jest -5 PLN. Co do ciekawskich Orange nie posiadam gdyż porozumiałem się z firmą Multimedia. Ostatecznie 7.02 umowa została zawarta i jest to umowa pomiędzy mną a Multimedia Polska S.A., więc do końca nie wiem jak to jest z przejęciem przez Vectra. W internecie zaś natknąłem się na ogłoszenia o prace w Vectra. Tam jest informacja w związku z przejęciem Multimedia firma przyjmie dużo pracowników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, thommy18 napisał:

W internecie zaś natknąłem się na ogłoszenia o prace w Vectra. Tam jest informacja w związku z przejęciem Multimedia firma przyjmie dużo pracowników.

To nieprzemijająca mądrość Lejzorka Rojtszwańca : " Zwalniają ? Znaczy, że .... będą przyjmować ". Jednych zwolnią z roboty, a innych przyjmą do roboty.

Multimedia jeszcze przed długi czas może funkcjonować pod nazwą Multimedia. Jej przejęcie przez Vectrę nie przeszkadza w prowadzeniu biznesu.

Tyle, że wszystkie decyzje biznesowe są teraz podejmowane tylko przez Radę Nadzorczą Vectry oraz przez Zarząd Vectry.

Prawie 2 lata temu Cyfrowy Polsat przejął Netię S.A. A Netia wciąż działa pod swoją marką.

Edytowane przez Kleofas11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, thommy18 napisał:

... Co do ciekawskich Orange nie posiadam gdyż porozumiałem się z firmą Multimedia....

Z ciekawości zapytam jak rozwiązałeś problem dużego poboru prądu i wielkości Arrisa ?Jaką kawalerkę z domową elektrownią Multimedia zaoferowała czy co ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, prośba o ocenę oferty: dotychczas superbox + internet 60 mb + pakiet hd = 74,00 zł. Oferta z BOK stacjonarnego Częstochowa: 80,00 za to samo + pakiet filmy i seriale na rok lub dwa; druga oferta z BOK - podtrzymanie oferty - 74,00 zł. W związku z powyższym złożona rezygnacja z usług z zachowaniem 1-miesięcznego okresu wypowiedzenia. Ofers telefoniczna z DUK po złożeniu wypowiedzenia: pakiet superbox + net 150 mb + pakiey hbo + hbo go na 6 m-cy gratis = 60,00 zeta umowa na 2 lata. Pakiet hd wycofany. Nie chciałem premium, ani w sumie maxboxa też nie.Chciałem porównywalnie z lepszą opcją cenową. Umowa za tą cenę na 2 lata. Proszę o opinię. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu pakiet HD wycofany? Przecież jak ma się go przez cały czas to oni go zawsze robią za 0 zł. W tej cenie 60 złotych to spokojnie można mieć pakiet Maxbox i jeszcze Eleveny i oczywiście pakiet HD. Spróbuj powalczyć o HBO na cały okres umowy.

 

U mnie w bloku są ulotki dla nowych i za 54 złote jest Maxbox, Internet 150, Eleveny i Canal+ z HBO na 6 miesięcy gratis. Ostatnio nawet widziałem jakieś oferty z niższymi pakietami ale na przykład 5 miesięcy za 0 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Kiler napisał:

Czemu pakiet HD wycofany?

Pakiet HD mógł  być już dawno wycofany. To nie te czasy. Jakość HD dawno przestała być "premium". Kanały z  pakietu HD mogą zasilić główne pakiety. Zresztą część z nich jest dublowana w superboxie.Mam nadzieję że Vectra szybko to zlikwiduje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...