Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Dla mnie to jest idiotyczne. Po co któryś z podmiotów miałby kupić sieć skoro w warunkach stwierdza UOKiK, że następnie jest konieczność sprzedaży któregoś fragmentu sieci. Wątpię by Vectra chciała kupić czyjąś infrastrukturę aby sprzedać własną. Jeśli kupi Multimedię i zechce ją sprzedać to cała zabawa zacznie się od nowa. Ty;e tylko, że już nie Multimedia z udziałem UOKiK będzie szukała kontrahenta tylko Vectra będzie szukała kontrahenta na zakup dawnej sieci Multimedia. Zakup nawet fragmentarycznie sieci Multimedia przez kogoś jest mało opłacalny z tego względu, że to sieć z jednej strony przestażała z drugiej strony bardzo niejednolita technologicznie. Cokolwiek mówiąc taka sieć jak Multimedia wymaga sporych nakładów finansowych a to już może się okazać nieopłacalne dla nabywcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe komu sprzedadzą sieć w Pogórzu ( nowe osiedla ) gdzie obok MM swoje sieci mają UPC, Orange, Limes (należący do Vectry) i Pro-Internet ?

 

Zatem poczekać zostało do końca umowy (listopad 2020) i wybrać "nowego" operatora. Jedyne co pewne to będzie drożej :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, bugmenot napisał:

O czym? Wyraźnie masz napisane

"Vectra może przejąć Multimedia Polska, ale musi sprzedać sieć w ośmiu miastach, a w 13 kolejnych dać konsumentom możliwość zmiany operatora. "

 

Sugerujesz, że zrobią to w dwa tygodnie?

Chodziło mi o potwierdzenie transakcji. Tak jak pisałem - całość przekształcenia potrwa pewnie minimum półtora roku albo dłużej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Chodzi mi o promocję "Paczka idealna w każdym wymiarze" za 64 zł. Czy faktycznie jest pakiet Maxbox?

Jakie są warunki na 2 lata umowy?

Edytowane przez Barti
Niechlujna pisownia w poście. Na forum piszemy poprawnie po polsku, z poszanowaniem zasad polskiej pisowni, gramatyki, ortografii i interpunkcji. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, levybydg napisał:
No to komu się kończy umowa w 2020 to wypowiedzenia składać i negocjować te full pakiety po 80-90 zł na 2 lata .Bo po przejęciu ceny myślę, że skoczą na 150 zł za te full opcje.
 
Róbcie skriny i rozliczycie mnie w 2021.

 

Pytanie, czy DUK będzie chciał dalej zgadzać się na te "full pakiety"?

Edytowane przez Barti
Zdanie pytające kończymy znakiem zapytania, a nie kropką. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie spróbujesz to się nie dowiesz ;)

Ciekawi mnie jeszcze, co Vectra zrobi z siecią w tych miejscach, gdzie jest również z MM, ale nie musi sprzedać sieci. Moim zdaniem to jest też potencjał do odsprzedania podmiotowi trzeciemu. Ja akurat tak mam na dwóch adresach, które mam pod opieką. Na jednym obecnie jest MM, Vectra, UPC i Orange światłowód. A na drugim MM, Vectra, UPC, Orange światłowód i Netia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, mixiorek napisał:

Jak nie spróbujesz to się nie dowiesz ;)

Ciekawi mnie jeszcze, co Vectra zrobi z siecią w tych miejscach, gdzie jest również z MM, ale nie musi sprzedać sieci. Moim zdaniem to jest też potencjał do odsprzedania podmiotowi trzeciemu. Ja akurat tak mam na dwóch adresach, które mam pod opieką. Na jednym obecnie jest MM, Vectra, UPC i Orange światłowód. A na drugim MM, Vectra, UPC, Orange światłowód i Netia.

 

Pewnie T-Mobile wepchnie swoją Magentę, albo Plus "światłowód" z dekoderem CP IPTV i tyle...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mixiorek W momencie przejęcia Astera przez UPC, do wielu bloków na dawną sieć Astera wchodziła "Gigakablówka", mimo, że Netia też już była dostępna z TV i Internetem po BSA/LLU na sieci Orange.

Więc wg mnie tak samo może być z Plusem i T-Mobile.

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, mixiorek napisał:

TMobile jest obecne na światłowodzie Orange a Netia to Plus. Sądzę, że tam gdzie nie ma Netii właśnie ona może odkupić "gniazdka"/ sieć od Vectry. Tylko Solorz to raczej wszystko bierze po taniości.

https://media2.pl/telekomunikacja/159525-Plus-Internet-Stacjonarny-na-infrastrukturze-Orange.html  PLUS od kilku dni oferuje również m.in. światłowód na infrastrukturze ORANGE.

" Plus Internet Stacjonarny to oferta Internetu światłowodowego świadczona w oparciu o ogólnopolską infrastrukturę stacjonarną Netii, która dociera do prawie 2,7 mln gospodarstw domowych oraz do ponad 800 największych biurowców.

Teraz jej dostępność zwiększona zostaje o infrastrukturę Orange w tzw. gminach regulowanych, czyli tych, w których decyzją UKE udostępniana jest ona innym operatorom.

To 3,2 mln nowych gospodarstw domowych, które od 10 stycznia 2020 r. znajdą się w zasięgu Internetu światłowodowego Plusa.

Prawie 0,5 mln jest podłączona do światłowodu, a pozostałe są obsługiwane przez inne technologie kablowe."

 

Oczywiście "tani" jak barszcz ... jak to w PLUS-ie. https://www.plus.pl/swiatlowod

Edytowane przez Kleofas11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U  mnie już parę lat Vectra ma zgodę wspólnoty na wejście neo bloku i nie weszła. A  od kilku dni na analogowych kanałach jest pasek z info o wyłączeniu i zachętą do przejścia na ofertę cyfrową. Ciekawe jak to się rozwinie, może w końcu MM puści muxy DVB-T.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super promocje mają

https://www.vectra.pl/oferty-promocyjne
https://www.vectra.pl/oferty-promocyjne/telewizja
Tak mają Cam
https://www.vectra.pl/telewizja#urzdzenia-10
Zauwazyłem że mają te same kanały w SD jak i w HD np. tvn,polsat.

Edytowane przez andyp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...