Jump to content

Recommended Posts

A jak to oficjalnie sprawdzić ? W BOK-u nawet nie wiedzą że przybył nowy program. Może wkrótce będzie nowa lista na ich stronie... ?

Dziś zrobiony przelew za grudzień, jak to praktykuje MM nalicza odsetki za spóźnione płatności ?

Zawsze są przelewy przed terminem, dlatego pytam jak to jest w praktyce. 🤔

1 minutę temu, maks27 napisał:

Dziś zrobiony przelew za grudzień, jak to praktykuje MM nalicza odsetki za spóźnione płatności ?

Zawsze są przelewy przed terminem, dlatego pytam jak to jest w praktyce. 🤔

Nie nalicza

Nawet gdyby to i tak groszowe sprawy. Okaże się w praktyce na kolejnej fakturze, przelew doszedł dzisiaj, więc na styczniowej fakturze będzie wszystko jasne.

@zerojedynkaX zajrzałem na stronę MM i brak info o CBS Reality, no i mój tv w którym jest moduł CAM jeszcze nie ma tego kanału na liście a też mam Superbox. Tv który zaktualizował listę jest bez modułu i odbiera tylko niekodowane kanały + sat. Nie zależy mi na tym kanale i ciekaw jestem jak szybko zaktulizuje się lista, mam włączoną tą opcję, więc się spokojnie zastanawiam ile to potrwa.

Posted (edited)

U mnie ,Bytom brak CBS Reality sprawdzałem w południe na dekoderze.

Sprawdzę po pracy,pakiet Maxbox.

Edited by Leo73

Umnie też brak CBS Reality na dekoderze a w module cam bez nazwy kanału ale z epg.

No to jak wreszcie jest : dodali ten program w końcu czy nie ? Już w listopadzie na ich stronie był komunikat że od 1 stycznia ginie CBS Action i wchodzi CBS Reality HD. Takie cyrki to chyba tylko w Multimedii.  i wcale mi nie chodzi o ten program, ale o zaistniały fakt. Jest a jakoby nie było....!  😁

Nie wiadomo jak to jest z CBS Reality. Dzisiaj cały czas wałkowałem temat na BOK. Od działu wsparcia klienta do technicznego. Miałem kilka telefonów, były prośby o wyjmowanie, wkładanie karty CAM, modułu itd. itp. Zresetowałem nawet TV do ustawień fabrycznych i nic nie pomogło. CBS Reality nie ma. Kanał 188 wyszukuje się i jest kanałem bez kluczyka, inne kanały kluczyk posiadają przy numerze. Pod wieczór jeden Pan stwierdził, że ustawienie telewizora w przywracanie ustawień fabrycznych nie oznacza instalacji kanałów na nowo... Nie był w stanie pomóc i ustawił wizytę serwisu na jutro. Jeśli chodzi o pakiety to dokładnie dowiedziałem się, iż ów nowy kanał powinien być dostępny od pakietu SuperBox wzwyż.

umnie niema  na tym 188ale za to 163 CBS action jest pusty.

Owszem 188 zgłasza się i jest wyszukiwany również przez moduł CAM. Jest EPG, ale na samym kanale jest ciemno, a TV wyświetla komunikat brak dostępnego programu. U mnie jutro ma być technik w tej sprawie, ale nie wiem czy coś zaradzi.

Posted (edited)

Czy na IPS 3000 można dodać ręcznie kanał? A po za tym powinien pojawić u wszystkich  w tym samym czasie a tu takie cyrki odwalają,chyba że jakis format nadawania ma dziwny ten kanał i nie obsluguje.

Edited by andyp
  • Like 1

Posted (edited)

Tv bez modułu CAM CBS Drama zniknął z listy jest CBŚ Action z EPG i komunikat - kanał kodowany co logiczne.

Tv z modułem CAM CBS Drama zniknął na listy, natomiast CBŚ Action brak, czyli nie do końca prawidłowo działa pobieranie listy kanałów przez TV. Poz. 188 pusta i to że kanał nie dodał się może być winą tego TV. Z ciekawości przedłożę moduł CAM do 1 TV, tego drugiego nie będę przestrajał może sam go w końcu wyszuka skoro mam aktywne pobieranie listy Operatora.

Edit:

Moduł CAM przełożony do 2 TV i pozytywny efekt - CBS Reality poprawnie działa w pakiecie Superbox.

Ma tym kanale jak wspomniałem mi nie zależy, moduł wraca na swoje miejsce w 1 TV, więc czekam na to jak w końcu sam się wyszuka. W końcu zmiany na liście mamy dość rzadko.

Edited by maks27

Dla Łodzi CBS Reality HD na 282 Mhz. Nazwa i EPG wyświetlają się poprawnie.

Moduł CAM.

W Płocku po przeskanowaniu TV/moduł CAM/na kanale 188 zgłosił się kanał CBS Reality HD nadawany w HD.Pakiet SuperBox

Hej, ale w łodzi i Płocku macie obraz i dźwięk ? Bo u mnie też się zgłosił , jest nazwa i EPG ,ale obraz czarny lub napis "usługa niedostępna". Kiedy dodawali inne kanały jakiś czas temu nie było takich problemów, Ten sam moduł i ten sam telewizor poradziły sobie bez problemów. Coś tu nie tak.

W Łodzi wczoraj wieczorem była wizja i fonia.

Widzę 2 strony debatowania o kanale,którego nikt i tak nie będzie oglądał(no może jakieś 0,2 % abonentów) 🤣

Chodzi o zasady. Jak rozsyłają pisma, że włączą kanał 1 stycznia to powinni to zrobić.

Generalnie 90% kanałów ogląda 0.2% abonentów. :)

Zwłaszcza że nowy kanał w MM to coś wyjątkowego. Następny może za rok. :mrgreen:

Posted (edited)

Macie wygórowane oczekiwania po prostu.Mi jedyne co brakuje to Eleven Sports 4,ale już się pogodziłem że nigdy tego nie dodadzą 😄

PS.U mnie te cbs śmiga dekoder kanał 188 

Edited by levybydg

5 godzin temu, zerojedynkaX napisał:

Hej, ale w łodzi i Płocku macie obraz i dźwięk ? Bo u mnie też się zgłosił , jest nazwa i EPG ,ale obraz czarny lub napis "usługa niedostępna". Kiedy dodawali inne kanały jakiś czas temu nie było takich problemów, Ten sam moduł i ten sam telewizor poradziły sobie bez problemów. Coś tu nie tak.

Dzisiaj problem został rozwiązany bez serwisanta. Jeśli nie da się uruchomić stacji CBS Reality to podłącz telewizor bezpośrednio do złączki operatora. Masz gniazdo lub zwrotnice i tam musi zostać wpięty telewizor. Skasuj listę kanałów w telewizorze i przeskanuj ponownie w celu dostrojenia wszystkich kanałów. Powinien pojawić się CBS Reality. Jeśli masz więcej jak 1 TV to z każdym taka sama operacja. U mnie winne były przejściówki, rozdzielacze, które podłączały odbiorniki w innych pokojach. Dziwne to trochę i rzeczywiście od lat pierwszy raz taki problem z nastrajaniem kanałów. W przypadku dekoderów, które nie chcą odbierać nowego kanału przywracamy je do ustawień fabrycznych i od nowa uruchamiamy.

UOKIK woli dawać kary niż przjrzeć sie sprawie MM. PS Dobiero dziś mam CBS Reality HD Pozdro.