Jump to content

Recommended Posts

https://www.telko.in/rz-co-w-2020-r-w-telekomunikacji

Rozmówcy dziennika mówią też o fuzji telewizji kablowych: Vectry i Multimediów Polska. Druga i trzecia pod względem liczby abonentów telewizja kablowa w kraju czekają na decyzję urzędu antymonopolowego już ponad rok. Tomasz Żurański, prezes Vectry, nie kryje, że ma nadzieję na przejęcie Multimediów w 2020 r.

O przejęciu Multimediów przez inną firmę mówi się od bodaj 2012 roku. Takie informacje mnie nie wzruszają. Wśród chętnych były takie firmy jak UPC, Netia, Polsat, T-Mobile i inne. Dziś były problemy ze stacją Nsport, TNT HD i być może innymi. Od rana widnieje informacja, że kanał jest zakodowany. Zgłoszenie na 244 i trzeba czekać na naprawę problemu. Była też darmowa gimnastyka w postaci resetowania telewizora, wyjmowania, wkładania kart etc. To niestety nie pomogło.

C+ Sport oraz C+ Sport2 już odkodowane w ramach Noworocznego Okna Otwartego 🤗

Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku 🍸

Posted (edited)

1.jpg

Pusty serwis póki co, ale epg leci.

Edited by kozaa

Jaka to jest lokalizacja ? Mam moduł i nie chcę układać programów na nowo.

Wrocław.

Zrób ręczny skan i sprawdź czy masz - to chyba nie rozwali ci ulubionych? (chociaż znając ułomność opcji w tv jest to możliwe :D )

Precyzując: Jest to mux z disney channel, filmbox action, nicktoons, polsat cafe, polsat film - jak nie trafisz w częstotliwość to powinieneś trafić po kanałach.

U mnie tv sam zaktualizował listę, ale w menu tv włączyłem opcję "automatyczna aktualizacja listy kanałów", ponieważ była nieaktywna. Kiedyś tą opcję uruchomiłem i teraz była okazja sprawdzić że działa.

8 godzin temu, zerojedynkaX napisał:

Jaka to jest lokalizacja ? Mam moduł i nie chcę układać programów na nowo.

610000 gdynia

A Water Planet HD jest wyłączone ,czy tylko u mnie nie świeci ?
Od paru dniu mam dość spore zakłócenia sygnału na.kilku kanałach.

4 godziny temu, zerojedynkaX napisał:

Jaki model telewizora ?

LG UK6300MLB sam zaktulizał listę, w 2 pokoju inny model LG jeszcze nie pobrał nowej listy

U mnie CBS Reality jest na  490000 kHz razem z Filmobox Action, Nicktoons HD, Disney Channel HD, Polsat Film HD, Polsat Cafe HD.

Niestety .nowe Samsungi , choć fajne , nie aktualizują list kanałów.Nie ma nawet takiej opcji. Jutro ręcznie to zrobię. Dziś odpoczywam. 😊

4 godziny temu, Grigorios Quedin napisał:

A Water Planet HD jest wyłączone ,czy tylko u mnie nie świeci ?
Od paru dniu mam dość spore zakłócenia sygnału na.kilku kanałach.

U mnie wczoraj brak NSport +, TNT HD wykazywało, że zakodowane. Mimo, że mam te programy opłacone. Po telefonie naprawili po jakimś czasie. Water Planet u mnie dostępny na 76. CBS Reality brak. Kanał wyszukał się po ręcznej aktualizacji jednak na nim ciemno, choć EPG dostępne. Nie wiem o co chodzi, jutro idzie reklamacja.

Działa wam wersja łączona Viasat Nature/History HD znajdujący się w pakiecie HD?

Posted (edited)

Od jakiego pakietu jest dostępny CBS Reality HD  ?  Bo u mnie "kanał zakodowany". Mam Superbox i HD.            Ps. A teraz wskoczył napis "usługa niedostępna".  EPG jest.

Edited by zerojedynkaX

zerojedynkaX Ja mam MAXBOX, HD i u mnie CBS Reality HD śmiga. Możliwe więc że dostępny jest dopiero od MaxBox

Wysłane z mojego MAR-LX1A przy użyciu Tapatalka