Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Wiem, że dziwne ale jest jak napisałem. W MUX-8 brakuje TVP Sport HD I TVP Rozrywka. Nie działają tez usługi Hbb TV na wszystkich kanałach, które nadają z nadajników naziemnych.Wygląda na to, że MM nie w 100% odtwarza naziemne muxy w kablu.Przynajmniej w mojej lokalizacji czyli Kaliszu.

Edytowane przez Pawel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HbbTV na muxach naziemnych jest na wielu kanałach, np.Eska , Fokus oraz wszystkie TVP.   W DVB C rzeczywiście jest tylko w TVP Info HD. MM na pewno sama nie robi żadnych mux-ów. Wynika to pewnie z techniki retransmisji i pomijaniu pewnych danych. Np. u mnie w retransmitowanych mux-ach brak EPG.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mam moduł CAM w Samsungu MU6452. Nie zawiesza się,szybko chodzi. Nagrywam wszystkie programy z podłączonego do gniazda USB w telewizorze dysku twardego 500GB (może być pendrive np,64GB ). Programuję nagrywanie np. programów nocnych na 7 dni do przodu w menu TV.

Wadą jest że mogę nagrywać program tylko ten który oglądam. Z drugiej strony po co nagrywać jak się ogląda. Dlatego nagrywam programy których nie mogę oglądać bo jestem w pracy lub są późno w nocy. W Samsungu NU7102 jest podobnie. Poczytaj instrukcję TV odnośnie nagrywania.   I jeszcze jedno. Telewizor podczas nagrywania nie musi być włączony. Wystarczy że jest w stanie "stand by".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, zerojedynkaX napisał:

... MM na pewno sama nie robi żadnych mux-ów. Wynika to pewnie z techniki retransmisji i pomijaniu pewnych danych. Np. u mnie w retransmitowanych mux-ach brak EPG.

Wygląda na to, że robi skoro brakuje dwóch kanałów a są stare dane testowe. Inaczej każda zmiana w muxie naziemnym powodowałaby automatyczną zmianę w muxie "kablowym" a tak nie jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !

Zaczęli do mnie wydzwaniać już we wrześniu raz i w październiku raz z przypomnieniem że kończą mi się promocje. Na pakiet MaxBox, pakiet HD, pakiet Eleven Sports, Multiscreen promocje kończą mi się 31.01.2020 r, a na Internet 30 Mb+ i Mega Bezprzewodowa Sieć Multimedialna 31.12.2019 r. Proponowano mi na siłę pakiet HBO i cenę w granicach 95-109 zł. Podziękowałem. Zadzwoniłem sam, ponownie to samo. Nie czekając wysłałem wypowiedzenie do lokalnego Biura Obsługi Klienta w Łomży wczoraj w poniedziałek listem poleconym priorytetowym. Dziś list około 15:00 został dostarczony, około 15:30 SMS od Multimedia o tym, że moje wypowiedzenie zostało zarejestrowane i prośba o kontakt pod numer DUK. Za to co mam w podpisie do tej pory płaciłem z e-fakturą 78 zł, umowa była na rok czasu. Udało mi się wynegocjować umowę na 2 lata, zrównanie usług TV i Internetu aby kończyły się w tym samym terminie, konsultant zaproponował zwiększenie Internetu z 30 Mb na 60 Mb w tej samej cenie. Oprócz tego wziąłem pakiet FilmBox no i wybrałem gadżet głośnik JBL. Warunki już zaakceptowałem po naciśnięciu Akceptuj w e-mailu od nich. Wiem, że mam 14 dni na rezygnację w formie pisemnej. Ja ogólnie jestem zadowolony. Nowe warunki będą od listopada 2019 roku. Podsumowując: Internet x2 prędkość, dodatkowo pakiet FilmBox. A co wymyślicie ? Oferta dobra za tę samą cenę ?

Edytowane przez mirolop
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie dziś dzwonili z propozycją aneksu, obecnie mam neta 120mbps a za dyszke więcej zaoferowali 300mbps,w sumie się nawet nie zastanawiałem, bo 120 było mi na styk, więc wzialem te 300mbps. Wydaje mi się że to spoko opcja. Ktoś wie czy przy 300mbps można wziąć opcje podwojenia uploadu? 

Mam nadzieję że stałe IP mi zostaje, bo bez stałego IP to jestem jak bez ręki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mam moduł CAM w Samsungu MU6452. Nie zawiesza się,szybko chodzi. Nagrywam wszystkie programy z podłączonego do gniazda USB w telewizorze dysku twardego 500GB (może być pendrive np,64GB ). Programuję nagrywanie np. programów nocnych na 7 dni do przodu w menu TV.
Wadą jest że mogę nagrywać program tylko ten który oglądam. Z drugiej strony po co nagrywać jak się ogląda. Dlatego nagrywam programy których nie mogę oglądać bo jestem w pracy lub są późno w nocy. W Samsungu NU7102 jest podobnie. Poczytaj instrukcję TV odnośnie nagrywania.   I jeszcze jedno. Telewizor podczas nagrywania nie musi być włączony. Wystarczy że jest w stanie "stand by".
Niestety NU7102 chyba nie ma opcji nagrywania. Podłączyłem antene i nie można nigdzie ustawić nagrywania.
Oczywiście pendrive podłączony.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, korni007 napisał:

Do mnie dziś dzwonili z propozycją aneksu, obecnie mam neta 120mbps a za dyszke więcej zaoferowali 300mbps,w sumie się nawet nie zastanawiałem, bo 120 było mi na styk, więc wzialem te 300mbps. Wydaje mi się że to spoko opcja. Ktoś wie czy przy 300mbps można wziąć opcje podwojenia uploadu? 

Mam nadzieję że stałe IP mi zostaje, bo bez stałego IP to jestem jak bez ręki. 

2x upload brać można tylko do pakietów max 120Mbps, wyższe pakiety już tego nie mają.

Masz wykupiony stały adres IP? Za to się płaci co miesiąc około 10zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Michaelis napisał:

2x upload brać można tylko do pakietów max 120Mbps, wyższe pakiety już tego nie mają.

Masz wykupiony stały adres IP? Za to się płaci co miesiąc około 10zł.

Tak mam wykupiony, bez tego to równie dobrze nie muszę mieć internetu bo dla mnie  net bez stałego to wydmuszka nie internet. Dlatego to chyba jedyny ISP którego szanuje,bo daje stały IP bez względu czy jest się osoba fizyczna czy firma. 

Rozumiem, w takim razie zadowolę się tym uploadem który będzie czyli 25mbps.w sumie myślę że mi starczy. 

Edytowane przez korni007
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Deem_70 napisał:

Doradźcie proszę.

Po pisemnym złożeniu wypowiedzenia, mam z DUK następującą ofertę:

- Max Box

- HD

- HBO

- HBO GO

- Canal+ Prestige

- Eleveny

- Multimedia Go

- multiroom

- PVR

- Internet 300Mb / WIFI

Umowa na 12 miesięcy, cena 110 zł.

Brać? ;)

 

Przewijały się w tym roku wpisy,że można za to poniżej 100 zejść,ale to pewnie kwestia negocjatora i lokalizacji.A czy brać? Sprawdź za ile taki pakiet dostaniesz u konkurencji i myślę,że długo się nie będziesz zastanawiał czy brać to za 110 w MM ;) Moja rada taka,że powalcz o umowe na 2 lata.Będziesz miał zamrożoną cenę w czasach gdy z dnia na dzień wszystko drożeje okrutnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W porównaniu do tego co ja płacę to jest mega tanio. Za nieco mniejszy zestaw (120Mbit a nie 300 i bez opcji "Go") płaciłem do niedawna 170zł/mc. Teraz 120zł będę płacić za to wszystko co wyżej ale bez HBO i C+...

Edytowane przez klosz007
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Deem_70 napisał:

Doradźcie proszę.

Po pisemnym złożeniu wypowiedzenia, mam z DUK następującą ofertę:

- Max Box

- HD

- HBO

- HBO GO

- Canal+ Prestige

- Eleveny

- Multimedia Go

- multiroom

- PVR

- Internet 300Mb / WIFI

Umowa na 12 miesięcy, cena 110 zł.

Brać? ;)

 

Proponuję negocjować. SuperBox (+HD, Dzieci, Filmy i Seriale, HBO, C+ Prestige) 3xCAM, HBO Go, MultimediaGo, 120 Mbps + stały adres IP, umowa na 12 miesięcy (c+ na 24, można bez kary zrezygnować po 12 miesiącach, od 13 miesiąca +49zł) - całość za 73 zł/m-c (Przed wypowiedzeniem w tej samej cenie wszystko bez C+). Tylko trzeba uważać na terminy, bo standardowo jest rozjazd - promocje na 12 i 13 miesięcy.  Na życzenie mogą skrócić wszystko do 12 miesięcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Deem_70 napisał:

Doradźcie proszę.

Po pisemnym złożeniu wypowiedzenia, mam z DUK następującą ofertę:

- Max Box

- HD

- HBO

- HBO GO

- Canal+ Prestige

- Eleveny

- Multimedia Go

- multiroom

- PVR

- Internet 300Mb / WIFI

Umowa na 12 miesięcy, cena 110 zł.

Brać? ;)

Nawet się nie zastanawiaj, bierz. Lada moment takich cen już nie będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.10.2019 o 13:33, Deem_70 napisał:

Doradźcie proszę.

Po pisemnym złożeniu wypowiedzenia, mam z DUK następującą ofertę:

Umowa na 12 miesięcy, cena 110 zł.

Brać? ;)

 

Oferta już jest zacna a może być jeszcze lepsza. Tak jak napisali wcześniej koledzy. Jak masz czas i możliwość to ja bym jeszcze powalczył o zejście w okolice 80-100zł oraz o umowę na 24 miesiące. Szczerze pisząc będę walczył o to samo :D no może zapytam jeszcze o net 600.

Do kiedy masz obecną umowę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, mixiorek napisał:

 

Oferta już jest zacna a może być jeszcze lepsza. Tak jak napisali wcześniej koledzy. Jak masz czas i możliwość to ja bym jeszcze powalczył o zejście w okolice 80-100zł oraz o umowę na 24 miesiące. Szczerze pisząc będę walczył o to samo :D no może zapytam jeszcze o net 600.

Do kiedy masz obecną umowę?

Umowę mam do końca października ;)

Zastanawiam się tylko dlaczego tak wartościowe z Waszego punktu widzenia są długie, 24 miesięczne umowy... Jestem abonentem Multimediów od 6 lat (były to więc trzy dwuletnie cykle) i za każdym razem otrzymywałem ofertę sporo tańszą i zdecydowanie lepszą ;)

Z tego względu też tym razem sam chciałem te 12 miesięcy ;)

Myślicie, że ceny aż tak podskoczą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...