Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

10 godzin temu, mixiorek napisał:

Dla klientów indywidualnych w skali kraju? No nie bardzo.

A ja też jestem za symetrycznym. Wolę 50/50 niż 300/30.

W moim mieście (Białystok) jest przynajmniej 6 firm oferujących łącza symetryczne dla klientów indywidualnych. Sam korzystam z pakietu 300/300 po światełku. Z innych miast też widziałem oferty łącz symetrycznych (głównie niewielkie, lokalne firmy). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o operatora krajowego, który ma ofertę symetryczną dla klientów indywidualnych. Taką na dzień dobry.

Lokalnie są faktycznie takie firmy choć mają zwykle mocno ograniczony zasięg. Wrocław: https://www.moico.pl/oferta.html Wielkopolska: https://www.inea.pl/oferta/dla-ciebie/swiatlowod

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj dostałem za 95 zł na 24 miesiące

max box

eleven sport

hbo 

canal plus prestige

jakis pakiet hd

intwrnet 120mb

Praktycznie cała oferta tylko bez hbo go którego i tak nie włączałem. Dodatkowo zewnętrzny dysk twardy 1 tb który ma przyjść chyba za miesiąc. Ogólnie jestem zadowolony bo mam na 2 lata gwarantowany sport z c plus i eleven 

Edytowane przez maskerano25
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co brakuje ? film boxa albo multirooma albo ich routera wiem że za stówę mogę mieć więcej ale po co mi brać coś czego nie będę używał a poza tym zależało mi aby wszystko weszło od 1 września a tak bym targował dalej i by weszło od 1 października. Jaka inna sieć za 90 dych da ci hbo, canal plus, eleven i resztę sportu i dorzuci jeszcze dysk hd 

Edytowane przez maskerano25
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś zaczynają zmieniać w MM, ale to znów jakaś kosmetyka. Co to za różnica 120 czy 150 Mbps, skoro upload bez zmian 10 Mbps?

https://www.multimedia.pl/strefa-produktowa/strefa-klienta/aktualnosci-i-konkursy/aktualnosci/Zmiany-w-cenniku-usługi-Internetu-zwiazane-z-nowym

 

W mojej lokalizacji wg ich strony jest dostępne 600 Mbps, infolinia twierdzi, że max 120 Mbps mogą mi zaoferować. Może teraz będzie max 150? ;)

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, TomG napisał:

Coś zaczynają zmieniać w MM, ale to znów jakaś kosmetyka. Co to za różnica 120 czy 150 Mbps, skoro upload bez zmian 10 Mbps?

https://www.multimedia.pl/strefa-produktowa/strefa-klienta/aktualnosci-i-konkursy/aktualnosci/Zmiany-w-cenniku-usługi-Internetu-zwiazane-z-nowym

 

W mojej lokalizacji wg ich strony jest dostępne 600 Mbps, infolinia twierdzi, że max 120 Mbps mogą mi zaoferować. Może teraz będzie max 150? ;)

 

 

 

Musisz rozróżniać technologię, na HFC mogą w danej lokalizacji mieć tylko 120Mbps a na PON 600Mbps. PON nie jest dostępny wszędzie, tam gdzie mają HFC nie dają PON i vice versa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Michaelis napisał:

Musisz rozróżniać technologię, na HFC mogą w danej lokalizacji mieć tylko 120Mbps a na PON 600Mbps. PON nie jest dostępny wszędzie, tam gdzie mają HFC nie dają PON i vice versa.

 

To oczywiście rozumiem. Nie rozumiem różnych baz dostępności określonych usług pod konkretnym adresem w ich systemach i na www w formularzu "Sprawdź dostępność naszych usług pod Twoim adresem". I to już trwa wiele lat. Kiedyś miałem odwrotną sytuację - na stronie nie była dostępna prędkość 120 Mbps, a przy przedłużeniu umowy taką prędkość otrzymałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem lepiej wpisałem swój adres i komunikat że pod tym adresem nie świadczymy usługi.  Teraz już pokazuje dostępność, a nawet miałem dzwonić na infolinię i spytać: jakim cudem jestem klientem. ? 

Żałuję że nie zrobiłem screena.

Edytowane przez maks27
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, TomG napisał:

Coś zaczynają zmieniać w MM, ale to znów jakaś kosmetyka. Co to za różnica 120 czy 150 Mbps, skoro upload bez zmian 10 Mbps?

https://www.multimedia.pl/strefa-produktowa/strefa-klienta/aktualnosci-i-konkursy/aktualnosci/Zmiany-w-cenniku-usługi-Internetu-zwiazane-z-nowym

 

W mojej lokalizacji wg ich strony jest dostępne 600 Mbps, infolinia twierdzi, że max 120 Mbps mogą mi zaoferować. Może teraz będzie max 150? ;)

 

Mogli też podnieść upload do 15. Dobry i upgrade do 150 ze 120. UPC zrobiło to już jakiś czas temu. Standard marketingowy mocno wyznacza Orange na światłowodzie i tam jest grubo bo 300-600-1Gb/s. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Michaelis napisał:

na HFC mogą w danej lokalizacji mieć tylko 120Mbps a na PON 600Mbps.

W takim razie Multimedia to najbardziej zacofana kablówka w Polsce. Bo wszyscy inni duzi gracze kablowi mają najniższe opcje internetu na poziomie 150 Mb/s (informacje z ich stron internetowych). A Multimedia w części lokalizacji oferuje max. 120 Mb/s.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tą zacofaną kablówką mnóstwo ludzi podpisuje nowe umowy na 2 lata (nawet patrząc na to forum) i jeszcze są zadowoleni. To jest dopiero skandal! Hmmmm dziwne nie Kleofas?

Teraz na poważnie, w moim mieście jest 300 do końca roku ma być 600, więc co jest w innych miastach klientów z mojego obszaru nic to nie obchodzi. Ludzie widzą, że mogą już mieć 300, czyli kablówka nie jest zacofana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...