Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

12 godzin temu, rafmik napisał:

 

W formularzu jest nawet pozycja w temacie: rezygnacja z usług.

Więc powinno działać.

 

Zresztą, do końca miesiąca dużo czasu, zawsze można jeszcze zadzwonić. 

Nic nie powinno działać. Przeczytaj sobie regulamin świadczenia usług.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth
3 minuty temu, strzala napisał:

 

Zostało zapowiedziane, że na jednym z tych dwóch nowych kanałów będzie Multiliga, więc można się spodziewać, że na żadnym innym kanale już tego nie będzie.

Jesteś pewien?

Może będzie  na Canal+ Now? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry wszystkim tutaj zgromadzonym,

 

od prawie tygodnia jestem użytkownikiem Multimedia Polska. Usługa internetowa 120 Mbps / 10 Mbps bez telewizji ze stałym IP.
 

Prawie przez cały dzień mam prędkość umowną i dość wysoki Upload do 15 Mbps. Wieczorami schodzi do 3 Mbps i tak zostaje na godzinę lub dwie. To utrudnia korzystanie z VPN w domu, gdy chcę pobrać jakieś dokumenty lub zdjęcia. Niigdy nie wiadomo, na jaką prędkość się trafi.
 

U poprzedniego operatora mieliśmy stabilne 5 Mbps. 

 

Zdaję sobie sprawę z zapisu o 30/40% łącza w regulaminie. Tutaj moje pytanie: Czy da się w jakiś sposób reklamować takie różnice na łączu? Czy ten operator po prostu tak ma?

 

Dziękuję za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc tak, formalnie do innego miasta nie da się przenieść umowy. Wynegocjowałem nową umowę 49 zł za Superbox, Pakiet HD oraz na dwa miesiące HBO, C+ i Muiltimedia GO  z internetem 120 MB. Umowa na 12 m-cy

 

W Warszawie na klatkach schodowych brak aktywności przedstawicieli MMP, brak BOK w stolicy  itd. 

 

Firma chyba się poddała...

Edytowane przez tomekjot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Firma się poddała...Hm... Skoro nawet małe kablówki osiedlowe mają prawie wszystko co jest nadawane w HD , a u nas SuperPolsat , TTV , Discovery Science i 30 innych dalej w SD, to masz rację ! Firma się poddała ! Internet też jest tak niepewny jak kiedyś z Telekomunikacji....Coś w tym jest...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Grigorios Quedin napisał:

Ale ,że jak ?
Na całą Warszawę nie ma ani jednego BOK-u?

 

Nie ma. Najbliższy w Wyszkowie ?

UPC ma w Warszawie 9 punktów stacjonarnych. Vectra i Netia 2. A Orange bije wszystkich bo ma kilkanaście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.07.2019 o 15:12, SatZnawca napisał:

Multimedia to trup, rozmawiałem wczoraj z jednym z przedstawicieli MM i potwierdził moje słowa. Pytałem go o zmiany w DTV czy szybszy internet to mówi że w MM są za duże problemy aby coś zmieniać, inwestować. Ratunek to Vectra. Nie chciał za dużo mówić z wiadomych względów. No ale powtorzył to co my już od dawna wiemy. :)

Przecież MM kończy cyfryzację po to, żeby uruchomić 1,2GB na HFC. Są miasta pilotażowe w których wymieniono już standard na Docsis 3.0, więc nie rozumiem skąd ten defetyzm.

 

Dobrze nie jest, ale ostatnie ruchy wskazują raczej tendencję zwyżkową niż umieranie.

Edytowane przez lad
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, lad napisał:

Przecież MM kończy cyfryzację po to, żeby uruchomić 1,2GB na HFC. Są miasta pilotażowe w których wymieniono już standard na Docsis 3.0, więc nie rozumiem skąd ten defetyzm.

 

Dobrze nie jest, ale ostatnie ruchy wskazują raczej tendencję zwyżkową niż umieranie.

To są inwestycje na które środki były zabezpieczone już jakiś czas temu. Myślisz że takie inwestycje to z dnia na dzień się robi? 

 

Nie będę zdziwiony jak z MM wyleci paczka Polsatów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, SatZnawca napisał:

To są inwestycje na które środki były zabezpieczone już jakiś czas temu. Myślisz że takie inwestycje to z dnia na dzień się robi? 

  

Nie będę zdziwiony jak z MM wyleci paczka Polsatów. 

Ale jakie to ma znaczenie? Jeśli Multimedia byłaby trupem, jak twierdzisz, to tym bardziej nie planowano by długofalowych działań, bo po co?

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli dostajesz fundusze na wyznaczony projekt inwestycyjny to musisz go wykonać. To jest spółka tu każdy grosz musi być rozliczony i sprawdzony. Multimedia swego czasu dostała finansowanie od jednego z banków i muszą się z tego rozliczyć. Chyba że zostaje ogłoszona upadłość to zmienia postać rzeczy. 

 

Podobnie było z platformą N, była wystawiona na sprzedaż, ale dalej się rozwijała i wykonywała plany które były zatwierdzone już dawno. Wykonali wszystko co mieli zaplanowane i czekali co będzie dalej w temacie sprzedaży itp. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chora jest ta Multimedia! 1 lipca zlozylem telefonicznie wypowiedzenie na internet (umowa do 31.08). Wszystko niby spoko Pani powiedziala, ze przyjete w systemie i wgl OK. Cos mnie tknelo na czacie zapytac czy aby na pewno zostało zaakceptowane jak powinno. I okazuje sie, ze w systemie cos sie na moim koncie poblokowało, niby pisze, ze wypowiedzenie zlozone ale brak jego akceptacji. Kazali czekac 2,3 dni wiec napisalem po tym czasie i okazuje sie, ze nadal to samo i sprawa ma sie rozwiazac do 25 lipca! No kurcze chora sytuacja! Co radzicie? Na infolinii jak dzwonilem ponownie, zapewniono mnie, ze sprawa jest monitorowana ciagle przez ta konsultantke co przyjeła wypowiedzenie i nic sie zlego nie stanie. Jednak jakos nie wierze w te ich zapewnienia... Co zrobic? Czekac czy isc do BOK zeby szybciej jakos to wyjasniano? Nie chce zeby wystapila sytuacja tego typu, ze nagle okazuje sie ze to wypowiedzenie anulowano a jest juz za pozno zeby zlozyc kolejne... Pomocy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad stałym zleceniem przelewu do opłacania rachunków za MM. 

Mam do Was pytanie czy zdarza się zmiana numeru konta ? Jeśli tak to mamy info o tym ?

Teraz taka sytuacja jest w CP info o zmianie numeru konta znalazłem  na forum oraz po zalogowaniu do swojego konta, żadnego maila czy SMS-a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...