Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Że jak? Oni tego sygnału nawet nie dotykają, po prostu wpuszczają to co się odbiera normalnie z anteny, czyli MUX 1, 2, 3 i 8 w kabel i nic więcej. Wszystkie MUX'y odbierają tak samo jakbyś wystawił antenę za okno. Z czasem pewnie to też zlikwidują, słyszałem że w którymś mieście już nie ma ani jednego kanału w analogu i DVB-T w kablu też nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ktoś coś wie o zmianach w EPG na Kaonach (nie wiem jak na innych)? Przecież z tego EPG nic się nie da zrozumieć. Na Eurosporcie ostatnio program wygląda tak: 15:00 - 17:00 Mistrzostwa Świata (brak opisu), 17:00 - 18:00 Mistrzostwa Świata (brak opisu), 18:00 - 19:30 Mistrzostwa Europy (brak opisu).

Edytowane przez marivsh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam moduł Cam i nie posiadalem przed chwilą takich kanałów jak "E!" "Food Network". Parę dni temu miałem wszystkie kanały niedostępne prócz TVP1 . Za trzecim razem gdy włożyłem kartę telewizja się pojawiła. Ciekawe czego to wina, telewizora czy karty. 

Edytowane przez Wojtasekole
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na poprzedniej stronie pisałem TVP1 jest niekodowana i działa nawet bez modułu CAM, może miałeś problem z uprawnieniami. Jeśli sytuacja będzie się powtarzać to może problem współpracy modułu CAM z tv. U mnie nie działają tylko kanały które są w wyższym pakiecie.

Jedyne co dziwi to że kanał HD jest downscalowany do SD, a przecież mogli by brać nadawcy od razu wersję SD, nie udawać że klient tego nie zauważy i stosować zapis: " Operator gwarantuje kanał, nie jego jakość".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skąd pewność, że nadawca obecnie nie nadaje już tylko w HD i innego sygnału nie dostaną? Napiszesz pewnie czemu w takim razie MM też go nie nadaje w HD. Może dlatego, że ma podpisaną z nadawcą długoterminową umowę po atrakcyjnej cenie  na retransmisję kanału w SD. Renegocjacja tej umowy na nowych warunkach wiązałaby się z wyższą ceną i będą ciągnąć starą umowę ile się da?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

We wrześniu kończy mi się umowa,już pierwszy telefon z propozycją tego co mam teraz,ale o 10 zł droższe.Oni nie mają w bazie zaznaczone,że dany klient nigdy wcześniej nie zgodził sie na ich ofertę i zawsze wysyłał wypowiedzenia? Mogliby to sobie wklepywać w system,mniej pracy później by mieli z tymi telefonami.Dziś tylko rzucìłem tak delikatnie,że muszę przemyśleć i że mam czas żeby wypowiedzenie wysłać skoro ma być drożej,to zaraz pani mi chciała dorzucić jakieś [beep]o pakiety seriale i dla dzieci,które dla mnie mają wartość zero..

 

MaxBox,HD,Sport Champions,multoroom,net 60,MM Go,Canal i Hbo-w tej chwili w jakich to się cenach kręci po wypowiedzeniu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie właśnie przedłużyłem umowę po wcześniejszym wypowiedzeniu :
12 miesięcy na wszystko
MaxBox
C+
HBO
Pakiet HD

Sport Champions
Multiroom (łącznie 3 dekodery)
Net 60 MB
99 zł za wszystko
Generalnie mogłem jeszcze może powalczyć o net 120 ale nie miałem też zbytnio czasu na negocjację także jak dla mnie OK. Obecnie było net 20MB i MaxBox. Natomiast zastanowiła mnie jedna kwestia konsultantka powiedziała że nie ma możliwości łączenia zestawów moduł/dekoder i że muszą być albo 3 dekodery albo 3 moduły.  Pytanie czy to prawda ? Bo jakoś nie wydaję mi się żeby miały być przez to jakieś problemy z działaniem usług.

Jest sens dzwonić po wejściu w życie umowy i prosić o zamianę dekodera na moduł ? Bo szkoda ustawiać skrzynkę jeśli jest możliwość wsadzenia modułu...

Edytowane przez anttys
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym na twoim miejscu nie wymieniał dekodera na moduł ponieważ moduł nie ma tylu funkcji co dekoder, od nagrywania po odtwarzanie dużej ilości programów do 7 dni wstecz.Powiedzmy wpadasz spóźniony do domu a tam trwa mecz reprezentacji, który chciałbyś obejrzeć od początku. Na dekoderze nie ma problemu a na module nie wykonalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

anttys, dobra oferta 

Natomiast co do nagrywania i  modułu. Na to ma też wpływ telewizor i jego funkcje. Można podłączyć własny dysk i w TV ustawić funkcję time shift. Dużo zależy od preferencji użytkownika. Miałem dekoder, mam moduł i ta opcja mi osobiście lepiej pasuje. Każdy wybiera to co woli.

Co do użytkowania modułu i dekodera przy opcji multiroom, były wpisy użytkowników, którzy korzystają z takiej opcji...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, anttys napisał:

Panowie właśnie przedłużyłem umowę po wcześniejszym wypowiedzeniu :
12 miesięcy na wszystko
MaxBox
C+
HBO
Pakiet HD

Sport Champions
Multiroom (łącznie 3 dekodery)
Net 60 MB
99 zł za wszystko
Generalnie mogłem jeszcze może powalczyć o net 120 ale nie miałem też zbytnio czasu na negocjację także jak dla mnie OK. Obecnie było net 20MB i MaxBox. Natomiast zastanowiła mnie jedna kwestia konsultantka powiedziała że nie ma możliwości łączenia zestawów moduł/dekoder i że muszą być albo 3 dekodery albo 3 moduły.  Pytanie czy to prawda ? Bo jakoś nie wydaję mi się żeby miały być przez to jakieś problemy z działaniem usług.

Jest sens dzwonić po wejściu w życie umowy i prosić o zamianę dekodera na moduł ? Bo szkoda ustawiać skrzynkę jeśli jest możliwość wsadzenia modułu...

 

Teoretycznie jest możliwe korzystanie z dekodera i modułu. Problem polega na tym, że kodowanie dla modułu jest w systemie Conax, a dla dekoderów bezkartowych w systemie Latens. Multimedia dawała kiedyś dekodery Technisat na kartę i te były na Conax. Jeśli ktoś kiedyś dostał taki dekoder, to może teraz mieć i ten dekoder i moduł. Jeśli ktoś ma dekoder z systemem Latens albo chce dostać nowy dekoder(na 99% będzie to dekoder Latens), to już nie może mieć jednocześnie dekodera i modułu. Wtedy musi mieć albo same dekodery albo przejść na same moduły.

Edytowane przez strzala
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...