Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Dzwoniłem dwa razy. Za pierwszym razem konsultant poprosił mnie o reset dekodera, nic to nie pomogło. Za drugim razem dowiedziałem się, że wina należy po stronie nadawcy kanału Adventure HD. Podobno do jutra do 12:00 nadawca zobowiązał się usunąć problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth
Za drugim razem dowiedziałem się, że wina należy po stronie nadawcy kanału Adventure HD. Podobno do jutra do 12:00 nadawca zobowiązał się usunąć problem.

Nie do końca wina jest po stronie Adventure, ponieważ w NC+ , Vectra Online ,  Horizon GO kanał działa mi poprawnie. 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadawca dostarcza swój kanał bardzo często dwutorowo, z satki i po światłowodzie, najwidoczniej jedno ze źródeł szwankuje, czyli problem po stronie nadawcy.

Kiler wejdź w ustawienia dekodera i zmień dźwięk z stereo na przestrzenny.

Edytowane przez Michaelis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehhh Kiler, wejdź w ustawienia to zobaczysz, że nie stracisz nagrań, jest opcja fabryki bez formatowania dysku.

Swoją drogą dekodery z wbudowanymi dyskami to jest przeżytek. Podpinanie swojego dysku to jest coś co powinno być standardem.

Edytowane przez Michaelis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na stronie MM pokazał się nowy spis programów DTV datowany na 1.06.2019r.  Oczywiście nie obyło się bez błędu. Program Kino TV opisany jest jako SD a nadają w HD. Każdy nowy spis jaki się ukazuje zawsze zawiera jakiś błąd. Czy tam pracują normalni ludzie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adventure HD już normalnie działa od rana:) Dzwonili do mnie już drugi raz w sprawie przedłużenia i 5 zl drożej za to samo, umowa do końca lipca. chciałem wypowiedzenie a gość nie ugiety:( Mam pakiet-Superbox -pakiet HD-Filmbox Extra,net 30mb  za 79.99 zł.

Edytowane przez andyp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, mixiorek napisał:

Ranking UKE. MM ostatnia. Najgorsza we wszystkich kategoriach - download, ping i upload.

 

004_pro_speed_test_20190618.jpg

 

https://gsmonline.pl/artykuly/ranking-uke-najszybszy-internet-w-polsce-kto-wygrywa

 

Akurat ranking, w którym nie pokazuje się ilości pomiarów u poszczególnych operatorów jest średnio pomocny...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...